Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bug w okolicach Wyszkowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 17 luty 2009 - 18:26

Czołem.
Prosiłbym o kontakt forumowiczow i info na temat Bugu w okolicach Wyszkowa.
Generalnie chodzi o bolenie.
Mile widziane prv.

#2 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 19 luty 2009 - 21:27

I cisza...sam jestem ciekawy co tam w wodzie piszczy bo jak do tej pory odcinek bardzo mało znany,przynajmniej przez spinningistów z forum jerkbait.pl.Warto chyba wygospodarzyć dzień wolny pod koniec kwietnia i zrobić sobie rekreacyjny zwiad w tamtych rejonach.Może to będzie odkrycie roku 2009 jeśli chodzi o bolenie na Bugu.Jakby co miejscowy przewodnik mile widziany w realu i na forum .

Ps.

Sory @Marcel ze się podpinam pod twój wątek.

#3 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 19 luty 2009 - 21:50

@Biosteron, radziłbym Ci podjechać powyżej Nura w okolice Drohiczyna lub dalej, wg mnie ciekawsze łowiska. Hasło Wyszków może być tak samo zastąpione słowem Drohiczyn, Jabłeczna, Terespol. Ja więcej boleni widziałem na granicznym odcinku rzeki.

@Marcel, jedyne co Ci mogę powiedzieć, że ten odcinek był opisany w Wiadomościach Wędkarskich. Oczywiście opis nic wg mnie nie wnosił bo chwalono ilość kleni, boleni, szczupaków i sumów, dla mnie co by nie opisali wszędzie tak samo piszą, że ładne ilości takiej czy takiej ryby. Myślę, że jedziesz tam z musu i chcesz tylko dostać wiadomość o przynętach i stanowiskach. Boleń jest chyba na tyle czytalną rybą, że nie sposób jej nie znaleźć

Pozdr.

Salmo

#4 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 19 luty 2009 - 22:00

Nie jest chyba tajemnicą że tamte okolice lata świetnosci mają już dawno za sobą. Duża presja wędkarska jak i kłusownictwo przyczyniło się do tego. Byliśmy tam kilka razy z kolegą i wynki mieliśmy bardzo kiepskie, za to często można było usłyszeć od miejscowych Panie kiedyś to były ryby... :(

#5 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 20 luty 2009 - 08:19

Wymieniłem Te okolice, bo poprostu mam najblizej w ten rejon, powiedzmy tyle co nad Wisłe.
Dalsze wyjazdy odpadaja, bo i tak ,, Krolowa ,, jest na pierwszym miejscu. :D

ps. Oczywiscie dziekuje za kilka ciekawych prv


#6 OFFLINE   _ronin

_ronin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 20 luty 2009 - 08:57


Mam znajomego który mieszka w Brańszczyku mówi, że kłusoli jest tam co nie miara.
Szczupaczki łowi się na starorzeczach ale okazów nie ma 90% to przedział 40-55cm.
Podobno jest trochę suma łowią na kule z jętki.

W zeszłym roku znajomy zrobił sobie pychówkę więc będę miał okazję aby się przekonać jak tam jest naprawdę.

Ja na boli jeżdżę nad Wisłę /główki w Grochalach/ albo na Narew / główki w Okuninie/ ale tylko w tygodniu :D bo
w weekendy jest to tam jest giełda samochodowa i nie narzekam ...



#7 OFFLINE   Lester

Lester

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 20 luty 2009 - 08:59

Myślę że jednak warto tam się wybrać.Nie tak dawno wybudowano tam nową obwodnicę, jest chyba nowy most, no i usypano nowe główki.Wystarczy wejść na zumi.pl i popatrzeć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych