Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerkbait.pl w Świecie Ciszy - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 luty 2009 - 10:34

Witam sobotnio wszystkich Jerkbaitowców,
Pragnąc podziękować społeczności portalu jerkbait.pl za wielką pomoc w zbiórce i przekazaniu ze zbiorów własnych sprzętu wędkarskiego dla naszego szkolnego koła wędkarskiego, z wielką niecierpliwością oczekiwaliśmy na dzień, kiedy to będziemy mogli złożyć podziękowania wam wszystkim, drodzy koledzy, za tak piękny gest. Czekaliśmy, czekaliśmy cierpliwie…. I stało się!!!

Zapraszam serdecznie na relację z oficjalnego zakończenia zbiórki sprzętu wędkarskiego dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych w Warszawie.

Jeszcze raz podziękowania dla forumowiczów, za to, że przyłączyliście się do akcji, a jerkbait mógł Wam w tym pomóc. Na takie pomysły zawsze jesteśmy otwarci.

http://jerkbait.pl/art/photos/103/sp015.jpg

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 28 luty 2009 - 11:13

Super akcja, nalezy Wam sie naprawde szacunek! :D

#3 OFFLINE   Bezel

Bezel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 luty 2009 - 12:07

Panownie ! Aż coś mnie tam w środku ruszyło !
Piękna inicjatywa...

#4 OFFLINE   Flls

Flls

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 luty 2009 - 12:08

Wielka rzecz !! Młodzież była pewnie bardzo zadowolona, oby więcej takich akcji :D

#5 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 28 luty 2009 - 12:33

Świetna akcja.
Mam nadzieję, niekoniecznie jednostkowa :D

#6 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 28 luty 2009 - 13:42

Ja, mówiąc tylko we własnym imieniu, mówię TAK. Sam Naczelny zaprosił chłopaków na około warszawski zlot j.pl. Uroczyście deklaruję, że 6 chłopaków Voyager'em zawiozę na zlot i odwiozę z powrotem! :D

Ale, ale ... nie jestem sam. Zapraszam innych, wspaniałych Kolegów, aby poświęcili czas na zlocie na spotkanie z nowymi kolegami i przekazanie im swojej wiedzy i doświadczeń! :D

#7 OFFLINE   jareckizet

jareckizet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaDrohiczyn
  • Imię:Jarek

Napisano 28 luty 2009 - 14:21

@Bezel podobnie się poczułem, panowie WIELKI szacun

#8 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 28 luty 2009 - 16:01

Cieszę się że mogłem pomóc chociaż w ten sposób. Kryst - super, ja na dzień dzisiejszy niczego nie obiecuję.

#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 luty 2009 - 16:34

Tak mówiłem i podtrzymuję. Bardzo chętnie zorganizuję warsztaty jerkowe i castingowe. Paweł tylko musi załatwić pewnie jakieś formalne kwestie - pozwolenia itd. W każdym razie ja jestem otwarty na propozycje i podejmę się organizacji.

Pozdrawiam
Remek

#10 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 01 marzec 2009 - 08:17

Naprawdę miło się czyta i ogląda fotki z takich spotkań,ten uśmiech młodych ludzi i zaciekawienie na ich twarzach podczas spotkania ,oznacza ze warto pomagać!:D.Gratulacje dla Pawła Jasińskiego, Remka,Friko oraz innych (nie sposób tu wszystkich wymienić) za okazaną dobroć ,oraz chęć stworzenia czegoś wzniosłego.Ciesze się że jestem na Jerkbait.PL :D.


#11 OFFLINE   Castpol

Castpol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaPT
  • Imię:Paweł

Napisano 01 marzec 2009 - 09:46

Bardzo fajny pomysł oby więcej takich akcji gratuluję ;)

#12 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 marzec 2009 - 11:02

SUPER Panowie - Gratuluję akcji - nie brałem w niej udziału ale następnym razem już nie przeoczę.



#13 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 01 marzec 2009 - 12:15

Koledzy,

Raz jeszcze w imieniu młodzieży gorąco dziękuję wszystkim za zbiórkę sprzętu. Naprawdę wszystkiego nazbierało się sporo :D Naczelny wódz portalu Jerkbait.pl, @remek ma więc powód do DUMY z całej bardzo licznej rodzinki, jaką jest społeczność tego portalu za okazaną pomoc. Młodzież zadowolona i wdzięczna. Wszyscy mają świadomość że przed nimi jeszcze daleka droga - sam sprzęt łowić nie będzie :D i muszą się sporo nauczyć. Najważniejszym CELEM w tym wszystkim, dla mnie, jako opiekuna tej grupy będzie uwrażliwienie tych młodych ludzi na piękno otaczającej nas przyrody, szacunek dla wszystkiego co w wodzie i dookoła żyje. Duży nacisk będę kładł na C&R - ich wiek jest odpowiedni na kształtowanie pewnych postaw, które zaprocentują w przyszłości... Warto dla czegoś takiego się poświęcać, jeśli ma się taką możliwość, a ja że pracuję w internacie, postanowiłem zarazić wędkarstwem młodzież, z którą pracuję. Mam również świadomość, że młodzież którą mam pod opieką pewnego dnia skończy szkołę i pójdzie obraną przez siebie życiową drogą...i tu mam nadzieję że dalej już sami będą realizować to, czego się nauczyli. Tak więc zabawa zacznie się od nowa - przyjdą nowi uczniowie, wśród których będę szukał pasjonatów wędkarstwa i liczę ponownie na wasze wsparcie i pomoc. Oby to trwało jak najdłużej.... Młodzież którą mam obecnie, pochodzi z okolic Warszawy i ciut dalej więc kontakt w przyszłości będzie trwał...

@kryst dzięki za TRANSPORT :D jak co, będę pamiętał - mamy Ośrodkowego BUSA na 15 miejsc - jak będą problemy, odezwę się do ciebie :mellow:

@remek, dzięki za pomysł z warsztatami - bardzo chętnie skorzystamy - mam już pewien plan ale o tym na razie napiszę ci na priv (aby nie zapeszyć na przyszłość :unsure: )

#14 OFFLINE   kuzyn

kuzyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 270 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 01 marzec 2009 - 15:06

Wzruszyliście mnie... Wiem Remas jaki jesteś zapracowany, a mimo to... jestem wręcz zawstydzony!!!

Chyba zrobię porządki i wcisnę Ci coś do wozu jak będziesz w ZG!

#15 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 01 marzec 2009 - 20:00

Pirania wykonał kawał dobrej roboty, w słusznej sprawie :D jestem pod wrażeniem!!
Świetna reakcja forumowiczów, gratuluje postawy B)

#16 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 marzec 2009 - 20:09

Czyny, nie cuda :mellow: mam nadzieję, że nikt mnie za naruszenie praw autorskich nie ścignie <_<
W tym przypadku i słowa i czyny i mały cud. Coś z niczego.
Chęć, wrażliwość, współdziałanie, poświęcony czas, dobra energia :D

Gratuluję wszystkim, którzy przyłożyli do tego rękę. Brawo!

Pozdrawiam, Grzesiek

#17 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 marzec 2009 - 20:30

Ja musże powiedzieć że chłopaki z kółka @piranii zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać że to wartościowa, nie zmanierowana młodzież. Naprawdę bardzo się cieszę że mogliśmy coś zrobić dla chłopaków. Wierzę że pod opieką @piranii wyjdą na ludzi i dobrych, etycznych wędkarzy.

Liczę że spotkamy się jeszcze nad wodą i że spotkamy się na jerkbait.pl :D

Pozdrawiam

#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 marzec 2009 - 19:00

Wzruszyliście mnie... Wiem Remas jaki jesteś zapracowany, a mimo to... jestem wręcz zawstydzony!!!

Chyba zrobię porządki i wcisnę Ci coś do wozu jak będziesz w ZG!


Kuzyn to nie moja zasługa tylko forumowiczów. Ja to tylko udostępniłem z pożytkiem stronę internetową - cieszę się, że mogła ona pomóc chłopakom w realizacji marzeń. Kibicuję dalej i wspieram takie akcje.

Pozdrawiam
Remek

#19 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 05 marzec 2009 - 11:48

jestem pod wrażeniem rozmachu i zaangażowania w akcje gratulacje panowie!!

#20 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 05 marzec 2009 - 16:27

Panowie jestem pod ogromnym wrażeniem. Na prawdę. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy przyczynili się do akcji :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych