Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

jezioro Lubie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 05 maj 2024 - 05:48

Spotkalem mnóstwo łódek i zero wyjetych ryb. Wszyscy zgodnie twierdzą że to przez wyjątkowo niską temperaturę wody jak na maj i rzeczywiście jak przyjeżdżałem woda miała 11 stopni, a jak wyjeżdżałem to już 15.
Na płytkiej wodzie zero drobnicy, jedynie w toni widziałem piękne lawice i jakieś drapieżniki na echu ale skutecznie ignorowałyZałączony plik  IMG-20240504-WA0006.jpg   62,51 KB   4 Ilość pobrań
Ostatecznie "wysiedziałem" jednego szczupaka 64 cm. Załączony plik  IMG-20240504-WA0002.jpg   41,68 KB   4 Ilość pobrań
Podsumowując jeśli ktoś się wybiera na duże ryby to polecam trolling, od czerwca podbno dużo łatwiej wyjąć coś na płytkim.

#22 OFFLINE   UTi

UTi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaPomorze
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 maj 2024 - 08:41

Spotkalem mnóstwo łódek i zero wyjetych ryb. Wszyscy zgodnie twierdzą że to przez wyjątkowo niską temperaturę wody jak na maj i rzeczywiście jak przyjeżdżałem woda miała 11 stopni, a jak wyjeżdżałem to już 15.
Na płytkiej wodzie zero drobnicy, jedynie w toni widziałem piękne lawice i jakieś drapieżniki na echu ale skutecznie ignorowałyattachicon.gif IMG-20240504-WA0006.jpg
Ostatecznie "wysiedziałem" jednego szczupaka 64 cm. attachicon.gif IMG-20240504-WA0002.jpg
Podsumowując jeśli ktoś się wybiera na duże ryby to polecam trolling, od czerwca podbno dużo łatwiej wyjąć coś na płytkim.


Robert, gdzie się wodowałeś? Orientujesz się, czy od strony miejscowości Lubieszewo jest jakiś slip?

#23 OFFLINE   Warcisław

Warcisław

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPojezierze Drawskie
  • Imię:Marcin

Napisano 05 maj 2024 - 09:38

Podsumowując jeśli ktoś się wybiera na duże ryby to polecam trolling

Witam

 

Trzeba jednak mieć na uwadze, że trolling na wodach PGR Złocieniec jest zabroniony. Fakt, że większość łowiących ma to w pompie, no ale mimo wszystko jest wyraźnie zaznaczone w regulaminie

 

http://www.zlocryb.h...amin-informator

 

Pozdrawiam


  • robbertzam lubi to

#24 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 05 maj 2024 - 20:12

Masz racje, nie doczytałem...najlepsze jest to, że dwóch miejscowych ten trolling rekomendowało...jeden nawet wspominał coś o windach/planerach  :huh: .

Natomiast mój złapany "po bożemu" na jerka tuż przy trzcinkach.



#25 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 05 maj 2024 - 20:14

Robert, gdzie się wodowałeś? Orientujesz się, czy od strony miejscowości Lubieszewo jest jakiś slip?

Ja sie właśnie w Lubieszewie wodowałem ale na slipe należącym do ośrodka w którym byłem "Osada nad jeziorem" super domki polecam. Czy są jakieś ogólnodostępne nie wiem


  • UTi lubi to

#26 OFFLINE   UTi

UTi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaPomorze
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 maj 2024 - 20:53

Ja sie właśnie w Lubieszewie wodowałem ale na slipe należącym do ośrodka w którym byłem "Osada nad jeziorem" super domki polecam. Czy są jakieś ogólnodostępne nie wiem


Będę niedaleko w Zielonym Domku. Mam nadzieję, że znajdę coś w pobliżu. Gdyby się nie udało to uderzę pod wskazany przez Ciebie adres. Dziękuję za informację.