Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SIATKÓWKA MŚ 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 18 wrzesień 2014 - 22:56

HAHAHAHA jakieś 5-6lat temu też miałem dziwne poczucie wygranej z powodu montażu takiego pieca...........hahaha ,to był jeden z moich krótszych "dobrych snów"...........hahhha



#122 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Napisano 18 wrzesień 2014 - 23:22

Grupa śmierci wygrana... tak się przechodzi do historii !!!

Bez żadnego pokątnego dodawania punkcików i liczenia na to, że ktoś coś za nas zrobi żebyśmy przeszli dalej.

 

Dzisiaj we włoskiej knajpie przy strefie kibica, w której mieliśmy rezerwację była się posilić drużyna Canarinios- zrobiliśmy szybki skok do sklepu po piłki ...no i  mamy komplet autografów :)

Powiedziałem ich trenerowi...do zobaczenia w finale- on na to, że ma taką nadzieję :) 

Swój chłop! B)

 

Jeszcze dwa meczyki...oj będzie się działo!



#123 ONLINE   5384

5384

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1838 postów
  • LokalizacjaBug graniczny
  • Imię:Sebastian

Napisano 18 wrzesień 2014 - 23:31

3:2 i rozbili?buahaha

 

 

 

.

Wygrali,ale nie rozbili,wielka różnica ;)

 

Kolego Ty chyba meczu nie oglądałeś? ;)

Wygrali to z Brazylią. Ruskich rozbili, a Niemców to rozniosą :D


  • tofik lubi to

#124 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 852 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 19 wrzesień 2014 - 06:21

Nie wierzę, że przegramy z Niemcami. Nie ze względu na naszą grę. Po prostu wątpię w finał gdzie będą Niemcy. Aż tak mocni nie są. 

 

Mają dwie rakiety (Grozer i Kaliberda) ale my mamy drużynę!! 

 

I to oni się teraz boją  a nie my...



#125 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:29

3:2 i rozbili?buahaha

 

 

 

.

Wygrali,ale nie rozbili,wielka różnica ;)

Pewnie że wynik 3-2 to żadne "rozbicie",ale znaczenia to nie ma żadnego.

Wielki plus dla chłopaków za to że po rozlużnieniu, które musiało przyjść po wygraniu potrzebnego do awansu 2 seta, umieli się znów skoncentrować i wygrać.Porażka w takim meczu z podtekstami byłaby nieprzyjemnym zgrzytem.Tożsamość zespołu buduje się zwycięstwami,także taką wartość(oprócz awansu)ma wczorajsze.Dwa pod rząd ciężkie,twardo wywalczone zwycięstwa z chyba najlepszymi obecnie zespołami na świecie i półfinał-przed mistrzostwami wiele osób brałaby to pewnie "w ciemno".Wierzę że to jeszcze nie koniec,brawo :) .



#126 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:44

Super, ale muszę trochę pomarudzić. Po drugim wygranym secie, ze świadomością awansu postawa drużyny spowodowała że musieli zużyć siły na 2 dodatkowe sety. Po co? W 3cim secie momentami miałem wrażenie, że im się już nie chce grać. Wygrana z FR to była rzecz prestiżowa, ale czuć było że można to zrobić w 3 setach oszczędzając siły. A tak ,dużo pary poszło w gwizdek. 

 

PS. Widok sędziego który niepewny decyzji analizuje powtórki video- bezcenny. Ukłon w kierunku godności kibica piłka nożnej.  ;)



#127 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:51

Super, ale muszę trochę pomarudzić. Po drugim wygranym secie, ze świadomością awansu postawa drużyny spowodowała że musieli zużyć siły na 2 dodatkowe sety. Po co? W 3cim secie momentami miałem wrażenie, że im się już nie chce grać. Wygrana z FR to była rzecz prestiżowa, ale czuć było że można to zrobić w 3 setach oszczędzając siły. A tak ,dużo pary poszło w gwizdek. 

 

PS. Widok sędziego który niepewny decyzji analizuje powtórki video- bezcenny. Ukłon w kierunku godności kibica piłka nożnej.  ;)

Zgadzam się,dwa dodatkowe sety to dużo niepotrzebnej szarpaniny.Przy tak wyczerpującym turnieju(13 meczów do rozegrania!-przegięcie)może to mieć znaczenie dla dyspozycji fizycznej w półfinale i(mam nadzieję)finale.Trochę jednak rozumiem,przy presji pod jaka byli ciśnienie po awansie trochę spadło,dobrze jednak że się zebrali i wygrali.Wejście do półfinału po przegranym meczu,do tego tak jak piszesz prestiżowym, wyglądałoby mniej fajnie.

 

Co do wideoweryfikacji-każdy widzi że potrzebna i zdaje egzamin.Wystarczy przypomnieć jak zdobyliśmy ostatni punkt z Brazylią.Moim zdaniem, jeden z głównych argumentów który podnoszą władze piłkarskie o przeciąganiu gry i obniżaniu dramaturgii meczu można wsadzić w buty.Jakoś nie zauważyłem żeby na siatkówkę tak to wpływało.Więcej przerw generuje chociażby coraz bardziej rozpowszechnione na piłkarskich boiskach symulowanie fauli,to już prawie pod grę aktorską podchodzi :D .



#128 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 19 wrzesień 2014 - 10:09

Stwierdzenie Putina po przegranym meczu:

My na mistrzostwa żadnej druzyny nie wysyłaliśmy. Takie stroje można kupić w każdym sklepie sportowym :D


Użytkownik slawito edytował ten post 19 wrzesień 2014 - 10:10


#129 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:09

Czwarty chyba najlepszy.... ;)

http://sport.interia...437,iAId,125698



#130 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:11

Stwierdzenie Putina po przegranym meczu:

My na mistrzostwa żadnej druzyny nie wysyłaliśmy. Takie stroje można kupić w każdym sklepie sportowym :D

A co.Tylko takiego egzemplarza jak Spirydonow trudno by było podstawić :P .



#131 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:13

Moze przed meczem zbyt duzo SPIRYTOnowa zazyl


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

#132 OFFLINE   tyczkasport1

tyczkasport1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 438 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Dariusz

Napisano 19 wrzesień 2014 - 20:36

Najlepsze podsumowanie po meczu to kawałek pieroga na talerzu i komentarz ,,ruskie zostały zjedzone " znalazłem przy Okazji jakiejś fotorelacji :-) Moim zdaniem te 2 przegrane sety 3 i 4 wcale nie były błędem taktycznym naszej drużyny... Mamy wielu zawodników którzy potrzebują gry i im więcej czasu na boisku tym lepsze efekty i wnioski wyciągnięte z ich gry... Tak domyślam się ze pojawi się sporo krytyki ze zawsze lepiej wygrać 3:0 niż 3:2 ale Panowie to jest turniej w tym meczu nie ukrywajmy na pierwszym miejscu decydowały głowy a nie technika... Poziom emocji u wszystkich sięgał zenitu a po 2 wygranych setach musiał u naszej drużyny opaść... Jedynie zachowanie kibiców (mimo że nikt w danej chwili Rosjanom nie jest u nas uslużny) trochę martwi bo łączenie polityki ze sportem moim zdaniem to zły pomysł :-) Igrzyska przerywały wojny od zawsze a nie je zaogniały... Największą kara dla Rosjan jest grą o 5 miejsce w końcu :-)

#133 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 19 wrzesień 2014 - 23:18

Kolego Ty chyba meczu nie oglądałeś? ;)

Wygrali to z Brazylią. Ruskich rozbili, a Niemców to rozniosą :D

Mam tylko nadzieję że, Niemcy w siatkę to  nie są jak ich odpowiedniki w piłkę kopaną.........nie są drużyną turniejową......hahaha
.Nadal też uważam że, z Rosjanami tylko wygrali ;)


  • 5384 lubi to

#134 OFFLINE   tyczkasport1

tyczkasport1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 438 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Dariusz

Napisano 20 wrzesień 2014 - 01:04

Oglądałem oglądałem lubię popatrzeć jak w kadrze grają (powoli się ogrywają w chwili obecnej :-) znajome twarze widziane jeszcze nie tak dawno po drugiej stronie siatki na boisku :-P tylko żal jak człowiek pomyśli że oni tam a ja teraz przed tv jedynie... Niestety nie do końca sport to zdrowie :-P i nie każdemu dane pograć :-)

#135 OFFLINE   PL1962

PL1962

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaZ PKS-u

Napisano 20 wrzesień 2014 - 07:09

 tylko żal jak człowiek pomyśli że oni tam a ja teraz przed tv jedynie

Z ciekawosci wpisalem w google twoje imie i nazwisko i znalazle tylko grajacego jeszcze w tym sezonie zawodnioka z amatorskiej ligi siatkowki w bialym stoku. Tak z ciekawości powiesz gdzie grałeś? 



#136 OFFLINE   tyczkasport1

tyczkasport1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 438 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Dariusz

Napisano 20 wrzesień 2014 - 07:25

Jedynie uczelniana liga :-) ale tak wyszło że często po drugiej stronie był Dawid i Andrzej grający w sąsiedniej uczelni :-) obaj z Bydgoszczy panowie

#137 OFFLINE   Siksa

Siksa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 395 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 17:31

Macie Panowie jakieś sprawdzonego strima, bo ten z pierwszej strony wątku został shakowany.



#138 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 20 wrzesień 2014 - 17:46

Nawet dziś nie tnie:

http://www.drakulast...ming-video.html



#139 OFFLINE   PL1962

PL1962

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaZ PKS-u

Napisano 20 wrzesień 2014 - 18:05

I Brazylia jako pierwsza w finale 



#140 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 20 wrzesień 2014 - 18:46

Piękny mecz, poza pierwszym setem, w którym Francuzi nie mogli obudzić się.