Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Jak Ich zapamiętać ?


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#21 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,007 posts
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Posted 10 September 2014 - 22:51

Skromna kamienna tablica na burcie powyżej miejsca. "Tu zginął tragicznie Krystian ................ Koledzy wędkarze." tak to bym widział.

 

Już nie zobaczę dwóch braci skradających się po burcie będąc na przeciwległej przykosie. Robert bądź silny i nie zeświruj a broń boże nie zaprzestań łowić.


  • robert67, Negra, krystiano1981r and 3 others like this

#22 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 posts

Posted 11 September 2014 - 11:46

Po prostu pamiętać.To chyba najlepsze wyjście.

 

I wyciągnąć z tego wnioski dla  siebie. To smutne, że Krystian już nie żyje ale to jednak ogromna przestroga dla każdego z nas.. Naprawdę nie ma tak cennych przynęt dla, których warto ryzykować.



#23 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 posts
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Posted 11 September 2014 - 12:09

Skromna kamienna tablica na burcie powyżej miejsca. "Tu zginął tragicznie Krystian ................ Koledzy wędkarze." tak to bym widział.

 

 

Chyba ,że wyryte na zwykłym głazie , bo jesli zrobi się tablice na płycie z granitu to za długo nie powisi....

po za tym tam sa spore przybory wiec głaz musi być dość duży i dobrze osadzony

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem takich symboli , pamięć w sercu jest najważniejsza



#24 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 11 September 2014 - 21:57

Tak sobie mysle.Watek @Krystian, w wiesciach z nad wody spada coraz nizej, niedlugo poleci na kolejna strone, pozniej coraz dalej, az wszyscy o nim zapomna.@Kardi zalozyl temat "Jak ich zapamietac?" , watek "Krystian (*)" ma juz swoja bogata tresc, moze aby nie odszedl w zapomnienie, podpiac go w wiesciach z nad wody, aby byl zawsze na pierwszej stronie.Sam nie wiem, z jednej strony jestem przeciwny temu aby osobiste tragedie pojawialy sie na forum publicznym, z drugiej strony jak widze ze watek spada w dol, to mi jest jeszcze bardziej zal, ze kolega odszedl a nasze zycie wraca do normy.Moze tak ma to poprostu wygladac.Mysle o nim i nie moge sie z tym pogodzic :(


  • RUDI75 likes this

#25 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6,867 posts
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Posted 11 September 2014 - 22:36

(...).Myślę o nim i nie mogę się z tym pogodzić :(

Mam tak samo. 

Jednak świat wciąż idzie naprzód. Dzieci dorastają, dziadkowie odchodzą. taka jest naturalna kolej rzeczy. Szczególnie bolesne jest, gdy odchodzi ktoś młody, serdeczny, o kim mamy szczególnie dobre wspomnienia. jednak w pewnym momencie "podpięty" wątek zacznie być sztucznym, przez to fałszywym bólem po stracie. Nadejdą nowi userzy, którzy nie znali Krystka i będą się dziwić. Może ktoś zadrwi. Choćby z głupoty. 

Pozwólmy Krystianowi odejść w spokoju. Gdy nadejdzie czas, początkiem listopada, czy za rok, uronimy jeszcze niejedną łzę wspominając naszego kolegę. Wątek znów powróci, będzie czytany, pojawią się nowe wpisy.

I będzie to naturalne.

Nic sztucznego.

To jest forum wędkarskie, taki jest jego cel istnienia. Znajdziemy sposób na upamiętnienie Krystiana. Choćby poprzez uwalnianie wszystkich boleni. Lub odpowiednio nazywając wątek boleniom poświęcony. Może za rok zrobimy zlot nad płocką Wisłą. Lub może każdy uczci Go na swój sposób. 

Nie podpinajmy wątku Krystkowi poświęconego. 

Pozwólmy Mu odejść w spokoju...


  • anpart, Mariano Mariano, godski and 8 others like this

#26 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,132 posts
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Posted 12 September 2014 - 00:01

A może by tak .....coroczny memoriał organizować?Świat sportu właśnie tak czci pamięć ludzi/kolegów którzy odeszli,i myślę że jest to odpowiednia forma.


  • *Hektor*, Negra, krystiano1981r and 1 other like this

#27 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 12 September 2014 - 07:48

Mam tak samo. 

Jednak świat wciąż idzie naprzód. Dzieci dorastają, dziadkowie odchodzą. taka jest naturalna kolej rzeczy. Szczególnie bolesne jest, gdy odchodzi ktoś młody, serdeczny, o kim mamy szczególnie dobre wspomnienia. jednak w pewnym momencie "podpięty" wątek zacznie być sztucznym, przez to fałszywym bólem po stracie. Nadejdą nowi userzy, którzy nie znali Krystka i będą się dziwić. Może ktoś zadrwi. Choćby z głupoty. 

Pozwólmy Krystianowi odejść w spokoju. Gdy nadejdzie czas, początkiem listopada, czy za rok, uronimy jeszcze niejedną łzę wspominając naszego kolegę. Wątek znów powróci, będzie czytany, pojawią się nowe wpisy.

I będzie to naturalne.

Nic sztucznego.

To jest forum wędkarskie, taki jest jego cel istnienia. Znajdziemy sposób na upamiętnienie Krystiana. Choćby poprzez uwalnianie wszystkich boleni. Lub odpowiednio nazywając wątek boleniom poświęcony. Może za rok zrobimy zlot nad płocką Wisłą. Lub może każdy uczci Go na swój sposób. 

Nie podpinajmy wątku Krystkowi poświęconego. 

Pozwólmy Mu odejść w spokoju...

Racja Janusz.


  • platynowłosy likes this

#28 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,274 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 14 September 2014 - 14:09

Racja Janusz.

 

 

Mam tak samo. 

Jednak świat wciąż idzie naprzód. Dzieci dorastają, dziadkowie odchodzą. taka jest naturalna kolej rzeczy. Szczególnie bolesne jest, gdy odchodzi ktoś młody, serdeczny, o kim mamy szczególnie dobre wspomnienia. jednak w pewnym momencie "podpięty" wątek zacznie być sztucznym, przez to fałszywym bólem po stracie. Nadejdą nowi userzy, którzy nie znali Krystka i będą się dziwić. Może ktoś zadrwi. Choćby z głupoty. 

Pozwólmy Krystianowi odejść w spokoju. Gdy nadejdzie czas, początkiem listopada, czy za rok, uronimy jeszcze niejedną łzę wspominając naszego kolegę. Wątek znów powróci, będzie czytany, pojawią się nowe wpisy.

I będzie to naturalne.

Nic sztucznego.

To jest forum wędkarskie, taki jest jego cel istnienia. Znajdziemy sposób na upamiętnienie Krystiana. Choćby poprzez uwalnianie wszystkich boleni. Lub odpowiednio nazywając wątek boleniom poświęcony. Może za rok zrobimy zlot nad płocką Wisłą. Lub może każdy uczci Go na swój sposób. 

Nie podpinajmy wątku Krystkowi poświęconego. 

Pozwólmy Mu odejść w spokoju...

Popieram z całego serca.

 

Pozdrawiam

Alek



#29 OFFLINE   stoner

stoner

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,535 posts
  • LokalizacjaJaworzno
  • Imię:Irek

Posted 14 September 2014 - 21:06

Panowie, żaden wątek nie będzie pasował, (nie będzie na miejscu).

Było nas pięciu. ja byłem najmłodszy i zawsze było to: "dlaczego tak?,Po co?, Co,Ty odp....sz?

Jeden mógł być moim dziadkiem ,drugi ojcem a reszta była o 10 lat starsza. zostało nas dwóch, bo w ciągu jednego roku kostucha zebrała żniwo.

Tak wyszło, że raz w roku muszę jechać na lód i dwie marcowe zasiadki przeżyć.

 Będziemy to powtarzać przez lata, nie ważne jaka pogoda, data jest najważniejsza.

Najgorsze jest to że takich dat przybywa



#30 OFFLINE   NARA

NARA

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 748 posts

Posted 23 December 2014 - 22:40

Ehh, myślę że memorial to super sprawa.

Sam ostatnio miałem wypadek w pracy i wiem, :(  że raz i Cię nie ma.