Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KrystekWolf - Świąteczna Pomoc dla rodziny Krystka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 15 wrzesień 2014 - 19:50

Poszło , do wienca nie zdąży dojść ale będzie dla rodziny , choć chyba mogę się czuć jakbym też dołożył cegiełkę i do wienca.

#62 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 15 wrzesień 2014 - 21:28

Wieniec w imieniu przyjaciół i kolegów z forum został zamówiony przez Roberta. Pieniążki na poczet wieńca w kwocie 150zł , zostały w dniu dzisiejszym wysłane do Roberta na jego konto. Pozostała kwota trafi do żony Krystiana. Czas zakończenia zbiórki pieniążków zostanie ustalony po uroczystościach pogrzebowych. Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym rodzinę Krystka.



#63 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 15 wrzesień 2014 - 21:33

W takich chwilach jestem dumny, że należę do Tej społeczności.
Łączę się teraz w modlitwie.

#64 OFFLINE   ŁYSY0312

ŁYSY0312

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaReguły
  • Imię:Kuba

Napisano 16 wrzesień 2014 - 05:33

W takich chwilach jestem dumny, że należę do Tej społeczności.
Łączę się teraz w modlitwie.

 

Amen.



#65 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 16 wrzesień 2014 - 14:08

Pamięci KrystkaWolfa, brata o kiju....

Krystek, ostatnia twa droga..
przykro się rozstać,
żal, że nie mogę żegnać Cię z kijem w dłoni nad konduktem...
Od wieści o twej śmierci każdy łów boleni minutą ciszy uświęcam..
szkoda chłopie, żeś odszedł...
szkoda, że nasze pociechy nie połowiły razem..
opiekuj się swoją rodziną z łowisk niebieskich,

zobaczymy się na niebiańskiej rzece,
będziesz przewodnikiem dla niejednego z nas...

łzy same ciekną, to nie płacz...
ból w klatce...
nie chcę być kolejną płaczką..
teraz kiedy idziesz do domu ojca raduje się
płacz był wcześniej...

modlę się za twoją rodzinę

Twemu ciału niech ziemia lekką będzie

nie żegnam się,
nie mówię do jutra,

Krystek.. połamania kija.

Ezehiel



#66 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 17 wrzesień 2014 - 13:57

Po rozmowie z Robertem ustaliliśmy, iż akcja zbierania pieniążków dla żony Krystka potrwa do końca miesiąca - czyli 30 września. 2 października pieniążki przeleję na konto żony Krystiana. Do tej pory pieniążki wpłaciło 85 forumowiczów w kwocie 3267,54zł. Dziękuję.



#67 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 17 wrzesień 2014 - 23:15

Ku pamieci. Krystka nie poznalem, ale jego zdjecia zapamietam.

#68 OFFLINE   mario70

mario70

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaZłotów
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Adamczyk

Napisano 19 wrzesień 2014 - 16:41

Kasa poszła

Pozdro Mario 70


  • pasikonik42 lubi to

#69 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 22 wrzesień 2014 - 07:48

Na dzień dzisiejszy udało się zebrać 3612,54zł. Pieniążki dla rodziny Krystiana wpłaciło 94 przyjaciół, kolegów i forumowiczów. Ja zarówno ze swojej strony jak i w imieniu rodziny Krystka dziękuję wszystkim wpłacającym.



#70 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 29 wrzesień 2014 - 08:10

Na chwilę obecną  udało się zebrać 4556,02 zł. Wpłaciło 107 przyjaciół, kolegów i forumowiczów. Wszystkim w imieniu rodziny Krystka serdecznie dziękuję.



#71 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 02 październik 2014 - 09:27

Drodzy koledzy.

Udało się wspólnie zebrać 4980zł. Łącznie pieniążki wpłaciło 114 forumowiczów,  kolegów i przyjaciół Krystka. W dniu dzisiejszym o godzinie 10  pieniążki przelewam na konto żony Krystiana Pani Moniki Metzler. Ponadto 2 dni temu rozmawiałem z Panią Moniką o naszej akcji dotyczącej zbiórki pieniędzy. Była niezmiernie wzruszona tym, że ludzie których nie miała przyjemności osobiście poznać zrobili dla niej tak wiele. Pragnęła bardzo podziękować wszystkim którzy wspierali ją duchowo w tym trudnym okresie, oraz tym którzy postanowili wspomóc ją finansowo. Przytoczę tu część rozmowy " ...czasem nie rozumiałam  w pełni Krystka i jego ryb, tych wędek i robaków. Ciągle o nich gadał i nic tylko by na ryby jeździł. Ale był dobrym człowiekiem. I po tym jak pan dzwoni i mówi , że zebraliście pieniądze dla mnie i Julki, to wiem , że to było ważne. Jak ważne dla Niego i dla Was wszystkich. Że był ważny dla Was. Był członkiem Waszej rodziny. Teraz go już nie ma. Ale będzie w Was. Dzięki tym pieniążkom i dzięki Waszemu wsparciu wiem , że i ja jestem członkiem tej rodziny. Nikt nie zrobił dla mnie tak wiele jak wędkarze z którymi Krystek pływał, rozmawiał przez telefon czy przez forum. Dziękuję bardzo...."

Również ze swojej strony pragnę wszystkim podziękować za zaufanie, wyrazy i słowa wsparcia które przekazałem Pani Monice oraz za przelane pieniążki.

 

W odpowiedzi na pytania osób które przelewały pieniążki 30 września. Gdyby jeszcze wpłynęły do mnie jakieś pieniążki po wykonaniu przeze mnie przelewu, to oczywiście każda złotówka zostanie ponownie przelana na konto żony Krystiana. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.



#72 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 02 październik 2014 - 12:40

Darek,

Tobie także należą się podziękowania.

Bez ciebie temat by nie ruszył.

 

Chłopakom z forum, braciom po kiju, także i ja dziękuję za dar serca.

 

Jeżeli rodzina Krystka będzie czegokolwiek potrzebować niech da znać.

 

Pani Monika musi być silna, Julka niech uczy się pływać i łowić rapy.



#73 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 02 październik 2014 - 13:42

                                                                                                                                      " Dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło

                                                                                                                                                                        uczynkami niebo."

Nie można było inaczej. Każdy z nas dołożył od siebie cegiełkę do tego wielkiego dzieła.

 

Właśnie otrzymałem informację , że pieniążki zaksięgowały się na koncie Pani Moniki, która  jeszcze raz gorąco, z całego serca dziękowała za pomoc.


Użytkownik siwypike edytował ten post 02 październik 2014 - 13:46


#74 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 02 październik 2014 - 16:03

Z mojej strony też chcę bardzo podziękować wszystkim za wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach dla nas a w szczególności Darkowi bez którego bym pewnie sam nie dał rady. Cieszę się, że należę do takiego portalu jak jerkbait gdzie jest tak wiele osób które nie są obojętne wobec ludzkiej tragedii i zawsze można na nie liczyć.


Użytkownik siwek219 edytował ten post 02 październik 2014 - 16:03


#75 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1460 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 02 październik 2014 - 17:36

Szacun siwypike że to ogarnołeś i doprowadziłeś do końca.Takie akcje mają sens.Obyśmy nigdy więcej nie robili zbiórki w tak tragicznych okolicznościach.Pozdrowienia dla pani Moniki.Wzruszyłem się tym co powiedziała o naszej akcji.



#76 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 02 październik 2014 - 20:33

Niestety!życie jest........................ja półtora roku temu straciłem tatę w tragicznych okolicznościach i zamiast 1-go maja jechać na ryby miałem pogrzeb.



#77 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 02 październik 2014 - 21:38

Serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe i życzliwe słowa skierowane pod moim adresem. Należą się one jednak wszystkim biorącym udział w tej akcji. Ludzi którzy wspierali rodzinę Krystiana w tym żonę Krystka czy Roberta było bardzo wielu. Z rozmów wiem, że wielu kolegów z Płocka i okolic wspierało ich na miejscu. To im również należą się gorące podziękowania. Ja podobnie jak wielu z nas dołożyłem małą cegiełkę. Takie właśnie akcje określają jacy jesteśmy i pokazują to kim jesteśmy. Pokazują nasze człowieczeństwo. Osobiście spodobało mi się, iż w obliczu takiej tragedii potrafiliśmy się zjednoczyć nie tylko podczas zbiórki pieniędzy ale również modlitwy. Krystek był żywym uczestnikiem tego forum. Wszędzie go było pełno. Często wypowiadał się w wielu różnych wątkach. Starał się wspierać wielu z nas swoim doświadczeniem. Po informacjach o tragicznym zaginięciu i śmierci Krystka to forum dla mnie się zmieniło. Śmierć Krystka pozostawiła małą pustkę,  z drugiej jednak strony pokazała mi jak wspaniali ludzie tworzą to forum. Cieszę się, że mogę być jego częścią.



#78 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 03 październik 2014 - 09:18

Jako naród,społeczność mamy różne opinie ale w ciężkich chwilach potrafimy się jednoczyć. I to jest piękne. Wzruszające są słowa pani Moniki, dla Ciebie Darku wielkie podziękowania za podjęcie i poprowadzenie inicjatywy....

#79 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 03 październik 2014 - 16:17

Kolejna łza w oku, a dużo cierpienia w pracy widzę i czasem myślę, że obojętnieje. Jednak nie. 

 

Uważam też - choć nie miałem przyjemności Krystiana poznać, acz wędkarz mnie pewnie zrozumie - że z każdej zamieszczonej jego fotografii biło wręcz jak żył swoją pasją, jak wędkarstwo dawało mu napęd...i z całą pewnością wędkarstwo nam go nie odebrało. 


  • joker, robert.bednarczyk i ezehiel lubią to

#80 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 03 październik 2014 - 18:22

Dziękuję Patryku.

Pragnę poinformować, iż w dniu dzisiejszym wpłynęły do mnie jeszcze pieniążki od 2 kolegów w wysokości 75zł. Zostaną one przelane na konto pani Moniki. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.