Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sposób na podniesienie sukuteczności przynęty.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 04 kwiecień 2009 - 18:26

Czy takowy istnieje? TAK!

Używając pewnego multika, niezależnie od żyłki, jaką założysz wszystkie przynęty, zarówno te lekkie jak i te średnie zyskują porażającą skuteczność

Kto wie jaki to multik?

Coby pomóc leniwym oraz prawa autorskie uszanowac, podaję ŹRÓDŁO INFORMACJI




#2 OFFLINE   Tomass

Tomass

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Napisano 04 kwiecień 2009 - 18:30

Wytłumaczy mi ktoś, jak w/w kołowrotek może wpłynąć na skuteczność łowienia... ????? :unsure: :unsure:

#3 OFFLINE   maxtip

maxtip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 608 postów
  • Lokalizacjamiejscowy

Napisano 04 kwiecień 2009 - 19:52

Wytłumaczy mi ktoś, jak w/w kołowrotek może wpłynąć na skuteczność łowienia... ????? :unsure: :unsure:


...nie pytaj, bierz w ciemno... też o tym słyszałem... dodatkowo w promocji - kilowy okoń w trzech pierwszych rzutach :mellow:

#4 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 05 kwiecień 2009 - 00:45

Wytłumaczy mi ktoś, jak w/w kołowrotek może wpłynąć na skuteczność łowienia... ????? :unsure: :unsure:


Żaden, pane Tomass, żaden, nie tylko w/w... Pytania są zbędne. Ot, po prostu: Trochę w tym cyrku, trochę zabawy, a najwięcej robienia z nas tak zwanego Tata wariata.

#5 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 05 kwiecień 2009 - 01:04

[quote]
Wytłumaczy mi ktoś, jak w/w kołowrotek może wpłynąć na skuteczność łowienia... ????? :unsure: :unsure:
[/quote]

...nie pytaj, bierz w ciemno... też o tym słyszałem... dodatkowo w promocji - kilowy okoń w trzech pierwszych rzutach :mellow:
[/quote]


Hi hi hi


#6 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 24 lipiec 2009 - 20:30

Sprawa jest prosta. Producent zarabia, ma kasę, jedzie na super łowiska i skuteczność jego przynęt gwałtownie rośnie. Jeśli ta zasada kojarzy się komuś z działalnością naszych medialnych sław wędkarstwa to efekt jest nieprzypadkowy :D

#7 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 24 lipiec 2009 - 20:42

Dzieki Roch za linka...2 kupilem :lol:


Guzu

#8 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 25 lipiec 2009 - 22:36

To w sumie ciekawy temat.
Można go jednak wykorzystać uczciwie, zamiast pastwić się nad głupim opisem w internetowym sklepie

Może ja pierwszy.

Standardowo w obrotówkach na okonie nr 2-3 (i inne ryby zasysające) obcinam uszko oryginalnej, zdecydowanie za dużej kotwicy i w to miejsce zakładam małe kółko łącznikowe i instaluję o wiele mniejszą kotwiczkę z elementem dającym opór w wodzie: twister, plastikowa rurka, piórko etc.
W ten sposób korzyść mam podwójną. Po pierwsze mniejsza kotwiczka waz z elementem dającym opór w wodzie nie wisi za przynętą, co skutkuje mniejszą ilością zaczepów, a po drugie taką kotwiczkę łatwiej jest rybie zassać i mam mniej pustych zacięć. Mniejszą kotwiczkę z przygiętymi zadziorami łatwiej też jest wyciągnąć z pyska okonia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych