Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

niewiarygodne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 marzec 2006 - 20:14

@Luko,

piękna rzeka! :D


A tu moje zdjęcia z dzisiejszego wypadu na pstrągową rzeczkę.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Jez3.jpg   49,74 KB   233 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Jez1.jpg   49,08 KB   226 Ilość pobrań


#22 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 marzec 2006 - 20:16

i jeszcze @Xavi przebijający się na druga stronę rzeczki... :mellow:

Załączone pliki

  • Załączony plik  Jez2.jpg   49,66 KB   248 Ilość pobrań


#23 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 05 marzec 2006 - 20:45

Tomku będę się kucił lub jak wolisz bronił swojego zdania. Lubię łowić w zimie. Łapałem trochę na drgającą szczytówkę i również łowiłem trochę na spławik (odległościówka). Ale nigdy na dwie takie wędki na raz!!!! Drgającą szczytówkę trzyma się w ręku, a nie ręce na j....., a kij na burcie łodzi, która stoi lub płynie środkiem dużej rzeki. Natomiast spławik zimą to też w ręce i na spokojnej wodzie, a nie na środku rzeki nawet bez rękawiczek i z petem pomiędzy zębami. Czego ja mam im zazdrościć. Głupoty? Nie wiem. Gdyby oni łowiłi z łodzi na środku rzeki łososie na muchówkę bym zrozumiał. Ale głupoty nie umię zrozumieć.
Chciałbym zrozumieć co w tym ma być niby do naśladowania?

pozdrawiam

#24 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 05 marzec 2006 - 21:39

Dalej nie rozumiesz , nie chodzi o to co łowia , jak lowia itd, napisze Ci prosto z mostu nie obraź sie , zamiast bredzić o sprzęcie idzcie nad rzeke , jezioro , lowic ryby.. zamiast marudzic , ze pogoda , ubierzcie sie cieplo i nad wode to co , ze nie biora .



-6 stopni , porywisty wiatr i ciagle opady sniegu , nie zastanawiam sie czy zmarzne , albo czy mam wystarczająco przegrubiona żyłkę , ide i lowie... bo chyba o to chodzi , jak jest cieplo i przyjemnie to kazdy potrafi.. :mellow: :mellow: :mellow:

Załączone pliki



#25 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 05 marzec 2006 - 21:56

He he, Sebek dobre ujęcie. Musiałem rzucić wędkę na drugą stronę rzeki, bo przeszkadzała w przeprawie :D Niestety drzewo nie było dobrym mostkiem bo oblodzone i zaśnieżone. A jeszcze noga sprawna tylko w 70% wiec musiałem techniką dżdżownicy się przedzierać trąc podwoziem o zimną powierzchnię :mellow: Ale czego się nie robi aby dotrzeć do miejcówek.

Życzę miłego odpoczynku nad wodą. Super przewietrzyć sobie płucka zimową porą. Polecam.

Pozdrawiam


#26 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 marzec 2006 - 22:11

Hehe, Xavi, co ty robisz temu drzewu...? :lol:
Wybralismy sie we czterech w styczniu, tez zdrowo na minusie i snieg po pas...fajna sprawa, rzeka, las...i surowa natura.Warto polecic, zwlaszcza komus kto jeszcze nie probowal...
Gumo

#27 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 05 marzec 2006 - 22:19

@tomek_w czy to fotka z dzisiejszej wyprawy? Moj ojczulek dzis katowal sie nad gorna Wda, ale mowi, ze martwica calkowita. Jeszcze tylko dwa tygodnie do otwarcia sezon pstragowego eeeesz <_< <_< <_<

#28 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 05 marzec 2006 - 22:33

Niestety nie , ale tegoroczny :mellow:
U nas jeszcze troszke zacznie sie sezon na nizinnego pstrąga czyli klenia , to jest dopiero frajda , zlowic w takich warunkach 50taka w malej rzeczce ... jeszcze z 2 tyg i powinny powoli sie ruszac,,

#29 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 05 marzec 2006 - 23:01

Gumo, właśnie nie wiem co robiłem, ale było bardzo fajnie :lol:
Troszke małe te rzeczki pstrągowe, wolę Wisłę, ale jeśli miałbym się przeprawiać przez Wisłę techniką posuwistą po jakimś konarze to bym chyba umarł :mellow:

Pozdrawiam

#30 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 marzec 2006 - 08:35

Przynety mikro , jak ja tym bede rzucal ...sam sie zastanawiam ....spadania na psy ciag dalszy :lol:


Jurku, leć na te Wasze bassy i wyciągnij jakiegoś około 50 cm :D Niektórzy amerykanie to mają takiego świra na punkcie bassów, że trzeba by to leczyć. Zobaczymy co powiesz jak pierwszego dorwiesz na lekko :mellow:

Pozdrawiam
Remek