Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pomoc!!! Czy to wypali...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   gumis_42

gumis_42

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 20:29

wielkie dzieki :D

#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:32

tylko ze one sa kosmicznie drogie i dla mnie nieosiągalne . potrzebuje czegos za 200zl!



gumis dwie rady!!

Pierwsza to poczytaj artykuly i watki poswiecone castingowi na forum ...

a jesli nie chcesz czytac to

druga rada. Poczekaj jak bedziesz chcial wydac na multiplikator 20 zl to wowczas wszyscy zgodnie odpowiemy, ze takiego multiplikatora niema i temat sie skonczy ..

:D

#23 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:38

jurek przestan. przeciez zawsze mozna jeszcze wykonac 196 dziurek w boguducha winnej szpulce po to by zmiejszyc jej mase o jakies 11,567% po to by zamaist 15 gram rzucac np 14,99888 i co calkiem swobodnie :mellow:

#24 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:41

tak mifas mozna ale takie numery robia Ci co nie wyrosli jeszcze z czegos takiego




dobranoc !

:lol: :lol:

#25 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:46

dzięki @jerzy za link ,zrozumiałem w jakim kraju mu są, otrzymałem komunikat: FILM JEST W TWOIM KRAJU NIE DOSTĘPNY :angry: koniec OT

#26 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:52

dzięki @jerzy za link ,zrozumiałem w jakim kraju mu są, otrzymałem komunikat: FILM JEST W TWOIM KRAJU NIE DOSTĘPNY :angry: koniec OT



tofas nie trza bylo akceptowac ustawien youtube dla naszego kraju ;) to taka mala niespodzianka tego portalu ;)

#27 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:54

ja k..wa nic nie akceptowałem :lol: ale zobaczę o co im lata :wacko: dzięki za radę ;)

#28 OFFLINE   gumis_42

gumis_42

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 22:45

Mifek i Jerzy bardzo zabawne sa wasze wypowiedzi, jak juz wspomnialem dziekuje wam za rady i zycze aby przy kazdej okazji jaka sie tylko nadarzy ludzie wysmiewali was za to ze po prostu czegos sie chcecie dowiedziec geniusze !?!

#29 OFFLINE   immortal

immortal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaPrzeczyce
  • Imię:Marcin

Napisano 28 kwiecień 2009 - 23:29

dzięki @jerzy za link ,zrozumiałem w jakim kraju mu są, otrzymałem komunikat: FILM JEST W TWOIM KRAJU NIE DOSTĘPNY :angry: koniec OT


Jednym z rozwiązań (chyba najprostszym)jest:
http://ctunnel.com/

#30 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2009 - 23:59

@gumis 42,
nie ma co się denerwować; najzwyczajniej w świecie - bez urazy - podobnych do Twojego zagajeń na przestrzeni mojej niedługiej bytności na jerkbait.pl widziałem już bardzo dużo. Oczywiście, nie ma ponoć głupich pytań, ale... W tym przypadku sprawdza się prosta rada, aby przeszukać zasoby forum. Nie jestem żadnym ekspertem, ale mogę powiedzieć, że według mnie kołowrotek, o którym piszesz, do wskazanych celów nie nadaje się. Sprawdziłem to osobiście, ponieważ byłem krótko jego posiadaczem. Tyle, że moja sytuacja była bardziej komfortowa - kupiłem go w celach doświadczalnych, żeby się przekonać przed poważniejszą inwestycją, czy dam sobie radę z castingiem. Gdy się okazało, że tak - poczytałem sobie (długo i sumiennie) wiele wątków i artykułów, po czym dokonałem zakupów - w moim pojęciu - optymalnych. Reasumując - jeśli do wskazanych przez Ciebie celów chciałbyś traktować ten multiplikator jako docelowy - odradzam. Wypada mi też powtórzyć często przewijającą się sugestię - lepiej poczytać, poczekać, pooszczędzać, poszukać okazji w zakresie sprzętu second hand i kupić coś, co Cię nie zniechęci oraz da przyjemność.
Pozdrawiam i powodzenia,

#31 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 29 kwiecień 2009 - 05:18

dziekuje wam za rady i zycze aby przy kazdej okazji jaka sie tylko nadarzy ludzie wysmiewali was za to ze po prostu czegos sie chcecie dowiedziec geniusze

jedyna osoba, ktora chce sie, w tym watku, czegos dowiedziec ... tylko jakims dziwnym trafem nie przjmuje do wiadomosci odpowiedzi ... jestes ty fryderyku chopin (notabene chopin byl geniuszem)

ostatnia rada, jezeli stacja radiowa sie nie podoba, to sobie zmien B)


#32 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 kwiecień 2009 - 07:49

Zastanawiam sie nad kupnem wedki pod multiplikator Abu Garcia Diamond Spincast 1,80 m 5-20 gr z pazurem, (multiplikator MULTIPLIKATOR FIRMY CORMORAN CORCAST PRO )Lecz dowiedzialem sie ze multiplikator musi miec odpowiednie wlasciwosci by odpowiednio wywijal z szpuli zylke. Wiec mam do panstwa pytanie czy ten zestaw wypali poniewaz nie posiadam zadnego doswiadczenia w kupnie sprzetu multiplikatorowoego. Czy jest mozliwosc lowienia takim sprzetem na boczny trok???


Mam ten kij i jedno co mogę powiedzieć to na pewno nie jest kij do troka nie ta akcja , któryś z kolegów doradził ci Pinnacle tamten kij napewno będzie lepszy i jest w podobnej cenie.
Co do multika to może się komuś narażę :unsure: ale w tej cenie kupisz tylko Jaxona Myśle o modelu xtl nie jest to może wyszukana konstrukcja troczyć raczej nie będziesz ,ale rzucać się nauczysz a potem kupisz i tak coś lepszego bo to wciąga ;)

#33 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 12:34

Mifek i Jerzy bardzo zabawne sa wasze wypowiedzi, jak juz wspomnialem dziekuje wam za rady i zycze aby przy kazdej okazji jaka sie tylko nadarzy ludzie wysmiewali was za to ze po prostu czegos sie chcecie dowiedziec geniusze !?!


witaj

moje odczucia sa podobne
od jakiegos czasu probuje zglebiac swoja wiedze i podobnie jak Ty walcze z mistrzami
sa postepy :D

tez wolalby, aby odpisywali tylko Ci, ktorym sie chce; Ci ktorym sie nie chce albo nie maja akurat czasu mogliby wogole nic nie pisac; przeciez nic by sie nie stalo jakby jakis post pozostal bez odpowiedzi, wowczas szukalbym dalej
a tak..... tylko niepotrzebne podsmiechujki, nerwy i sytuacje typowe dla polskiego piekielka

a co do rad typu poczytaj na forum to bylyby ok, ale pod jednym warunkiem: ze tematy bylyby konkretne, konkretnie poukladane i wyszukiwalne; tym, ktorzy sledza forum latwo jest przypomniec sobie, ze podobne tematy byly, kiedy, gdzie i jakiej jakosci byly posty; kompletnie zielony moze miec problem; tak jest na kazdym forum

wiecej zrozumienia Panowie mistrzowie

pozdrawiam
sebastian

#34 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 12:41

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8951& ;amp ;amp ;amp ;start=0&

tutaj taki przyklad pomocy i powaznego potraktowania pytania

jeden pitt odpisal na temat i chwala mu za to!!!!

kolega zadal pytanie szerokie co prawda, ale kazdy mogl odpowiedziec:
- w takim zakresie jaki by chcial, mogl lub umial
- dopisywac stopniowo; porade po poradzie, dzien po dniu itp

wzglednie (i to byloby najlepsze) nie odpowiadac wogole

i jak tu szukac na tym forum w takich postach?
lata trzebaby spedzic

niektorzy odpowiadaja, ze juz bylo pisane, ze nie beda powtarzali, bo strata czasu a sami traca czas na glupkowate przygryzki i tego typu rzeczy; a w tym samym czasie mogliby podac (nawet powtorzyc) jedna prosta rade/informacje, nawte taka, ktora jak pisza juz ktos podawal wczesniej


powtarzam prosbe:
LEPIEJ NIE PISZCIE NIC NIZ MACIE SIE WYSMIEWAC, PISAC NIE NA TEMAT ALBO NAWET OBRAZAC

pozdrawiam,
sebastian


#35 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 29 kwiecień 2009 - 16:32

@sebastian
wielokrotnie wolano o pomste do nieba, za brak czytania ze zrozumieniem ... w przypadku niektorych pytan mozna, z czystym sumieniem, wolac o pomste do nieba za brak pisania ze zrozumieniem ... i nie przyjmij mojego posta zle prosze, ale piszac w kilku watkach na ten sam temat, przeskakujesz stopien zorganizowanego chaosu przesuwajac nas w strone anarchii ... po dwoch dniach uzytkownikom nie bedzie sie chcialo odpowiadac wcale ... taki stan rzeczy nazywamy na tym forum 'rozlanym mlekiem'

jezeli chcesz konkretne odpowiedzi, to zadawaj konkretne pytania, w jednym watku i sam miej cierpliwosc, ktorej od innych wymagasz, nikt tu nie placi za ilosc odpowiedzi i nikt z nas nie odpowiada na akord :D

jezeli uzytkownicy napisali konkretne odpowiedzi, na konktretne pytania i nie jestes z nich zadowolony, to nie zmienisz tego stanu rzeczy na inny piszac kolejne watki, na ten sam temat, lub drazac dalej w nieskonczonosc ... przyjmij informacje do wiadomosci, jezeli cos sie zmieni, to z cala pewnoscia zostanie o tym napisane na forum ... to forum tetni zyciem
taka jest prawda i mam nadzieje, ze mnie dobrze zrozumiales :D

#36 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 16:40

dziekuje za uwagi
przeczytalem ze zrozumieniem
wymagam tego samego od Ciebie
nie poruszylem tego samego tematu w dwoch watkach
watek o uniwersalizmie powstal duzo wczesniej zanim rozpoczalem swoj o dwoch kijach
a przeczytalem go po tym jak zaczalem swoj

czy to jest jasne, czy wymaga dodatkowych wyjasnien?
przepraszam, ze ktos dwa lata wczesniej rozpoczal podobny watek a ja nie przeczytalem wszystkich watkow zanim napisalem swoj
jesli zlamalem regulamin nie czytajac calego forum zanim zaczalem nowe watki to przepraszam Ciebie i innych forumowiczow

a niezadowolony jestem nie z braku odpowiedzi ale z wypowiedzi nie na temat i cwaniackich odpowiedzi
tylko tyle

sebastian


#37 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 16:41

poza tym tego watku nie rozpoczalem ja
a gumis 42?

przepraszam?????

#38 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 16:51

zasugerowalem, zebyscie nie odpowiadali jesli nie chcecie, nie mozecie albo nie macie cierpliwoci a zostalem opierdzielony
gdzie tu sens, gdzie tu logika?
polskie piekielko!!


#39 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 16:53

i jeszcze jedno
skoro nie tylko ja mam podobne zdanie a gumis 42 tez, to moze warto sie zastnowic a nie brnac w zaparte
czy to moze przerasta Ciebie i tych, ktorzy tu nabijaja sie z innych?
sebastian

#40 OFFLINE   gumis_42

gumis_42

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 29 kwiecień 2009 - 17:11

Wiecie jaki jest moral z tej dyskusji. Forum takie jak to nie ma zadnej przyszlosci, poniewaz administratorzy powinni dbac o to by nikt z nikogo sie nie nasmiewal i o to by odpowiedzi byly jedynie na zadane pytanie. Czas zalozyc wlasne forum i ustalic wlasne zasady.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych