Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pomoc!!! Czy to wypali...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 kwiecień 2009 - 17:15

powodzenia :D

#42 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 29 kwiecień 2009 - 17:55

Wiecie jaki jest moral z tej dyskusji. Forum takie jak to nie ma zadnej przyszlosci, poniewaz administratorzy powinni dbac o to by nikt z nikogo sie nie nasmiewal i o to by odpowiedzi byly jedynie na zadane pytanie. Czas zalozyc wlasne forum i ustalic wlasne zasady.



kolego kto ci broni zrobic własne forum ??

Jak wchodzisz w nowe środowisko, w nową społecznośc to najpierw poprzygladaj sie,poczytaj a pozniej zabieraj głos....

Mimo twojej wrózby jestem przekonany ze j.pl jeszzce przez kawał czasu bedzie i mam nadzieje ze pozostanie najlepszym forum ( stroną) w polsce.

Uwierz mi to nie jest wchodzenie nikomu w dupe, ja tez sie nadenerwowałem na tym forum (różne były sytuacje,niekiedy nie miłe), ale tyle ile tutaj jest konkretnych informacji i przede wszytskim konkretnych ludzi tego nie znajdziesz NIGDZIE !!!



#43 OFFLINE   gumis_42

gumis_42

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 29 kwiecień 2009 - 18:21

zgadzam sie z tobą pomysł forum jest świetny, doskonałe artykuły mnóstwo informacji, fajna realizacja tylko troszeczkę forma rozmowy kłótni umyka uwadze administratorów, a tak być nie powinno.\



źle nie życzę temu forum, szkoda mi tylko ciężkiej pracy tych ludzi, którzy ja realizują, bo takie drobne błędy mogą wpłynąć na popularność tej stronki.

Chyba każdy dostrzega ze prawie każdy post kończy sie kłótnia, to odstrasza potencjalnych forumowiczów.

Hasło: Cwaniaki Agresorzy WON!!!

Prosze wziąć to pod uwagę.

#44 OFFLINE   Pablos

Pablos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaGryfice

Napisano 30 kwiecień 2009 - 01:34

Mifek i Jerzy bardzo zabawne sa wasze wypowiedzi, jak juz wspomnialem dziekuje wam za rady i zycze aby przy kazdej okazji jaka sie tylko nadarzy ludzie wysmiewali was za to ze po prostu czegos sie chcecie dowiedziec geniusze !?!

Przecież na pierwszej stronie tego wątku dostałes parę dokładnych odpowiedzi. Z nich wyraźnie można wyczytać, że pare osób nie poleca zarówno kupna tego kołowrotka jak i kija z przeznaczeniem do troka. Co do kupna multika za 200pln do przynęt ok 5gr to równiez raczej nie będzie możliwe, stąd żarty o domowym tunningu tanich multików ;) Chcesz spróbować castingu za nie duże pieniądze, spróbuj właśnie jaxona i przynęt ok. 15gr. Wtedy będziesz wiedział czy to Ci pasuje.
Pozdrawiam!

#45 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 06:03

Chyba każdy dostrzega ze prawie każdy post kończy sie kłótnia, to odstrasza potencjalnych forumowiczów.
Hasło: Cwaniaki Agresorzy WON!!!

pomalu, ale skutecznie prosisz o reakcje faceta w czerwonej czapeczce





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych