Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dobór kołowrotków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4613 odpowiedzi w tym temacie

#1441 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 17:24

Cześć, co byście polecieli w wadze powiedzmy 300-350 gram, rozmiar nie wiekszy niz 4? powiedzmy że budżet koło 500 ale może być i taniej a i troche drożej.

Miesiąc temu kupiłem TP3000XT spodziewałem się rzęcha ,a dostałem genialną maszynkę w metalowej obudowie z lekkimi draskami na lakierze.
Model '95 czyli 22 lata bez grama luzu na rotorze i cichą przekładnią,podkładka z blaszki załatwiła luz na korbce...dla wielu to złom.
To nie paranoja...przeczytaj historię G_rzegorza (znajdziesz w zawartości) to nie przypadek tylko dziś standard.
Zacytuje aroganckiego sprzedawcę z Leclerca:kołowrotki robi się na dwa lata,a potem się wyrzuca!?

Użytkownik darek1 edytował ten post 23 kwiecień 2017 - 17:30


#1442 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 17:31

Bardzo się ciesze że masz genialną maszynkę. Jednak mnie nie interesują takei kołowrotki. Mam 15 letniego super x gt made in japan ktory jest nie do zajechania wiec wiem o co chodzi i nie chce na takie coś łowić.
Takżę prosze nie lejcie więcej wody, przekonując mnie na siłę czego potrzebuje. Nie wszystkim musi pasować to co wam. Prosze o propozycje z kołowrotków dostępnych normalnei w sprzedaży (nie musi to być nowość na ten rok @G_rzegorz) jak nie macie co zaproponowac to nikt nie zmusza do pisania :)
 


  • remus lubi to

#1443 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 17:41

Mam zaprzyjaźnionego wędkarza,który wypróbował wszystkie!!! dostępne kołowrotki i wrócił do XTR3000(3 szt).
SuperX to chyba metalowy korpus?

#1444 OFFLINE   Tom@son

Tom@son

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • Lokalizacja麻疹の近くの町

Napisano 23 kwiecień 2017 - 17:44

Mam zaprzyjaźnionego wędkarza,który wypróbował wszystkie!!! dostępne kołowrotki i wrócił do XTR3000(3 szt).
SuperX to chyba metalowy korpus?

Super Aero miały chyba jeszcze kompozyt XT7.

Syper X raczej też metal. 

Twin Power XTR to już metal.


Użytkownik Tom@son edytował ten post 23 kwiecień 2017 - 17:47


#1445 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:01

Nowego kołowrotka z gwarancją, którego z łatwością, bez szukania kupie  :)


Zauberowate i najlepsza rekomendacja'w tym przedziale cenowym nie kupisz nic lepszego'.

#1446 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1832 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:27

Super X , na 90% ma hybrydową obudowę tak jak np. Ultegra SuperShip. Co nie ujmuje mu absolutnie nic, i kiedyś go sobie kupię, bo to jeden z najlepszych tylnohamulcowych kołowrotków w historii wędkarstwa, w dodatku całkowicie użyteczny nawet dziś z pletką, w przeciwieństwie do równie genialnych Cardinali C3/C4, niestety...

#1447 OFFLINE   Fantum

Fantum

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKnurów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:39

Witam,

chciałbym zakupić wędkę "Dam Efzett Wędka Yagi 2.74m 12-42g" oraz kołowrotek "RYOBI APPLAUSE CR FD3000" i związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy to będzie dobre połączenie. Zestaw ma być przede wszystkim  na sandacza oraz na szczupaki. 



#1448 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:40

Bardzo się ciesze że masz genialną maszynkę. Jednak mnie nie interesują takei kołowrotki. Mam 15 letniego super x gt made in japan ktory jest nie do zajechania wiec wiem o co chodzi i nie chce na takie coś łowić.
Takżę prosze nie lejcie więcej wody, przekonując mnie na siłę czego potrzebuje. Nie wszystkim musi pasować to co wam. Prosze o propozycje z kołowrotków dostępnych normalnei w sprzedaży (nie musi to być nowość na ten rok @G_rzegorz) jak nie macie co zaproponowac to nikt nie zmusza do pisania :)

Rusz d....e i sam poszukaj leniu. Sory ale czytam Twoje wpisy w tym temacie to odnoszę wrażenie że czytam wpisy rozkapryszonej dziewczynki..... Dostałeś kilkadziesiąt bardzo fajnych propozycji.

TPSW4000 '15?

CO teraz nie będzie pasować panience?
60g to nie ciężka orka? A 300-350g to już ciężki młynek...... Mistrzostwo.

Użytkownik przemo_w edytował ten post 23 kwiecień 2017 - 18:57


#1449 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4553 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 23 kwiecień 2017 - 18:48

Witam,

chciałbym zakupić wędkę "Dam Efzett Wędka Yagi 2.74m 12-42g" oraz kołowrotek "RYOBI APPLAUSE CR FD3000" i związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy to będzie dobre połączenie. Zestaw ma być przede wszystkim  na sandacza oraz na szczupaki. 

 

A ja bym chciał, aby za takie wpisy był kwartalny ban bez możliwości założenia nowego konta z tego samego adresu IP.


  • przemo_w i darek1 lubią to

#1450 OFFLINE   G_rzegorz

G_rzegorz

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1342 postów
  • LokalizacjaKujawsko pomorskie
  • Imię:Grzegorz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:20

Bardzo się ciesze że masz genialną maszynkę. Jednak mnie nie interesują takei kołowrotki. Mam 15 letniego super x gt made in japan ktory jest nie do zajechania wiec wiem o co chodzi i nie chce na takie coś łowić.
Takżę prosze nie lejcie więcej wody, przekonując mnie na siłę czego potrzebuje. Nie wszystkim musi pasować to co wam. Prosze o propozycje z kołowrotków dostępnych normalnei w sprzedaży (nie musi to być nowość na ten rok @G_rzegorz) jak nie macie co zaproponowac to nikt nie zmusza do pisania :)


My sprzętu nie sprzedajemy żeby Tobie "proponować". Po prostu bazując na swoim oraz innych doświadczeniu najzwyczajniej w świecie próbujemy pomóc w wyborze. Myślę, że to Ty niepotrzebnie pytasz nie chcąc jednocześnie słuchać. Lepiej przejdź się do sklepu i tam ze Sprzedawcą "porozmawiaj".
  • darek1 lubi to

#1451 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:37

Rusz d....e i sam poszukaj leniu. Sory ale czytam Twoje wpisy w tym temacie to odnoszę wrażenie że czytam wpisy rozkapryszonej dziewczynki..... Dostałeś kilkadziesiąt bardzo fajnych propozycji.

TPSW4000 '15?

CO teraz nie będzie pasować panience?
60g to nie ciężka orka? A 300-350g to już ciężki młynek...... Mistrzostwo.

Dobre w hooy. :lol:  Może mu jeszcze zakupić za pół ceny i na tacy zanieść.


  • G_rzegorz, przemo_w i darek1 lubią to

#1452 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:52

Rusz d....e i sam poszukaj leniu. Sory ale czytam Twoje wpisy w tym temacie to odnoszę wrażenie że czytam wpisy rozkapryszonej dziewczynki..... Dostałeś kilkadziesiąt bardzo fajnych propozycji.

TPSW4000 '15?

CO teraz nie będzie pasować panience?
60g to nie ciężka orka? A 300-350g to już ciężki młynek...... Mistrzostwo.

Kilkadziesiąt? Widze  5 propozycji.
Nie wiem jaki masz problem z tym że szukam kołowrotka a podane propozycjie mi nie pasują, gdzieś te 1000 postów trzeba nabić a najlepiej przypieprzać się do kogoś.
Niezły pokaz klasy.
 



#1453 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:54

Kilkadziesiąt? Widze  5 propozycji.
Nie wiem jaki masz problem z tym że szukam kołowrotka a podane propozycjie mi nie pasują, gdzieś te 1000 postów trzeba nabić a najlepiej przypieprzać się do kogoś.
Niezły pokaz klasy.
 

Jak ci te propozycje nie pasują, to zastanów się nad zmianą forum.


  • przemo_w i Tom Rob lubią to

#1454 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:59

My sprzętu nie sprzedajemy żeby Tobie "proponować". Po prostu bazując na swoim oraz innych doświadczeniu najzwyczajniej w świecie próbujemy pomóc w wyborze. Myślę, że to Ty niepotrzebnie pytasz nie chcąc jednocześnie słuchać. Lepiej przejdź się do sklepu i tam ze Sprzedawcą "porozmawiaj".

Tylko nie prosiłem o porade a propozycje konkretnych kołowrotków :) rynek jest głęboki i szeroki więc mogłem coś przeoczyć. A zostałem odesłany do starszych modeli oraz jakiś typ się przyczepił że mam czelnosc zadać pytanie i może jeszcze coś mi nie pasowac. Jak już 5 lat tu jestem to tym mniej chce mi się pisać, kiedyś jakoś mniej internetowych wojowników i pozerki tu było.



#1455 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:00

Jak ci te propozycje nie pasują, to zastanów się nad zmianą forum.

Śmieszny jesteś.



#1456 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:01

Dostałeś propozycję TPSw 4000'15.
Łączy w sobie wszystkie wcześniejsze propozycje chłopaków.
Waga, niezawodność, idealny nawój i hamulec. Poza tym gwarancja i w razie problemów dostępność części ( choć nie sądze by były potrzebne) ...
Resztę Twojego wpisu pominę i nadal uważam że jesteś leń bo nawet w tym temacie można znaleźć kilkadziesiąt propozycji....ale trzeba kilka stron przeczytać...a jak widać nie chce się....

#1457 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:07

Tak dostałem, 3 krotnie większą od zakładanego budżetu.
Możesz uważać co chcesz jesteś dla mnie anonimem z forum wędkarskiego. Zbyt szanuje swój czas żeby przeglądać 70 stron propozycji kołowrotków które mnie nie dotyczą, wymieszaną z offtop-iciem i osobistymi wycieczkami jak ma to aktualnie miejsce. Dlatego to kończe, zawsze znajdzie się ktoś kto musi się dopieprzyć bo nie ma co robić. Chyba zapomniałeś czym jest forum i od czego służą takie tematy jak ten. Służą dokładnie do takich pytań, dlatego mają nabite 70 stron. 



#1458 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:11

To uszanuj i czas innych.....
  • darek1 lubi to

#1459 OFFLINE   G_rzegorz

G_rzegorz

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1342 postów
  • LokalizacjaKujawsko pomorskie
  • Imię:Grzegorz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:12

No właśnie, swój czas szanujesz ale innych już nie? Chłopaki chcą pomóc a Ty na to żeby Ci wody nie lali.
Czytać się nie chce, słuchać też nie, czego zatem oczekujesz?
  • darek1 lubi to

#1460 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 20:31

To proste oczekujesz pomocy to zacznij pomagać ,zamiast wymagać ...
Gdybyś naprawdę szanował czas to nie marnowałbyś czasu innym.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych