Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawskie spotkanie jerkbait.pl - maj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2009 - 03:07

Drodzy Forumowicze,

tak się złożyło z przyczyn zawodowych, rodzinnych - niestety - że żaden z członków redakcji nie może podjąć się w maju organizacji comiesięcznego spotkania forumowiczów z Warszawy i okolic (zgodnie z naszym kalendarzem powinno wypadać w trzecią srode miesiąca, czyli 20 maja) - przepraszamy!

Myślę jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście kontunuowali bez nas :mellow: w końcu od kilku miesięcy na naszych spotkaniach wyrobiło się grono stałych bywalców - więc może ktoś się podejmie oddolnej inicjatywy :D

Przy okazji, namawiam do tego forumowiczów z innych miast. Ze statystyk wynika, że mamy skupiska forumowiczów we Wrocławiu, Poznaniu, ok. Zielonej Góry - myślę że spotkanie się w realu, napisanie o tym kilka słów na forum - byłoby fajną sprawą.

Pozdrawiam






#2 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 maj 2009 - 13:01

Gorąco popieram inicjatywę i chętnie poznam chłopaków z Wrocławia, jako że tu od niedawna mieszkam. Za organizację się nie biorę, ale wspólny wypad nad Odrę - super sprawa.

Może mi ktoś wreszcie przybliży fajne miejsca na Odrze :D:D

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 maj 2009 - 07:25

Może mi ktoś wreszcie przybliży fajne miejsca na Odrze :D:D


Spróbuj zorganizować, a chetni się znajdą. Później jako organizator ... będzie łatwiej wypytać o fajne miejsca na Odrze. :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych