Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wędkarstwo vs. kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 listopad 2014 - 10:57

Mi odpowiada że moja żona nie chce ze mną jechać, mam spokój, mogę posłuchać szumu drzew i ptaszków ;p. Później jak wracam to ona stęskniona rzuca mi się w ramiona : ).

...wyedytuj ten post i potwierdź w/w za 5-10lat pożycia ;) :P :lol: :lol: :lol:


  • Dagon, czocho i kotwitz lubią to

#22 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 01 listopad 2014 - 11:28

Baba co lubi buczeć i strzelać fochy, będzie zawsze to robić i ryby są tylko pretekstem - ergo - pogonić

Ale jak spotkacie prawdziwą kobietę (nie Babę) to nie pieprzcie jej podczas kolacji przy świecach o najnowszym kołowrotku a wszystko będzie normalnie bez względu na staż małżeński.

Całe to "zagadnienie" polega na tym, że bardzo duża część z tzw Nas po czasie zaczyna utożsamiać partnerkę z mamusią a siebie z chłopczykiem i pyta,- mogę na rybki  :wacko:

 

PS

Piszę z doświadczenia  ;) co trzeba było pogonić pogoniłem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 01 listopad 2014 - 11:28

  • Paweł nizinny, volfi, bartsiedlce i 1 inna osoba lubią to

#23 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 listopad 2014 - 11:33

... ja od początku tylko oznajmiałem kiedy, co i jak, choć w dobie nawału obowiązków trzeba często pójść na kompromis...ale znam takich co piszą podanie i czekają..czekają... ;) :) ...lub godzą się z odpowiedzią..nie, bo nie!!!


  • Rheinangler lubi to

#24 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 01 listopad 2014 - 11:46

Bywa, że częste oznajmianie doprowadza do stanu "obojętność" i  wtedy pojawiają się problemy. Kto myśli, że raz zdobył kobietę ten jest w błędzie, niestety  :wacko: . Kompromis to podstawa relacji, tylko co zrobić jak biorą  :P  :D  :lol:


  • MIGOTKA, bartsiedlce i Fugazi lubią to

#25 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 01 listopad 2014 - 17:36

Najważniejsze to chyba nie przegiąć ;) trzeba znać umiar we wszystkim i szukać kompromisów. Póki co to mam ze swoją dobrze, chyba dobrze trafiłem. Na rybach nieraz siedzę po 2 tygodnie, w sezonie jak nie mam czasu to łowię przynajmniej po kilka godzin kilka razy w tygodniu, a jak mam czas to nieraz 3 nocki w ciągu jednego tygodnia zaliczę ;) Na gwiazdkę, urodziny itd dostaje wędki, kołowrotki i inne różności. Jednak ratuje mnie to, że ona dużo pracuje, ale oczywiście jeśli ma wolne to spędzam z nią dużo czasu, nieraz nawet nad wodę ze mną skoczy, nad Ebro też była, ostatnio na Pad też chciała jechać ale jak się dowiedziała ze jedziemy na survival to szybko odpuściła ;) Oczywiście długie wypady zawsze jakoś jej rekompensuje, a na to już mam swoje sposoby ;) Stażu mamy ponad 7 lat i jest moim ideałem, za kilka miesięcy ślub, mam nadzieje, że na gorsze nic się nie zmieni ;)

Zawsze powtarzam, że chyba lepiej jak pojadę na ryby niż jak będę szukał wrażeń na mieście :D

#26 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 17:34

1414944972_g8s57b_600.jpg

 

 

1415289970_uuekm0_600.jpg


Użytkownik anpart edytował ten post 08 listopad 2014 - 00:22


#27 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 21:15

1415730742_b2rczo_600.jpg



#28 OFFLINE   Melabolgia

Melabolgia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Bar

Napisano 12 listopad 2014 - 21:47

ja mojej zawsze powtarzałem, pierwsze są ryby, potem Ty.... :) i widziały gały co brały :)

 

Od momentu pojawienia się dzieci, jest już na 3 miejscu... generalnie trafiłem na dobrą kobietę, ona ma swoją pasję ja swoją i szanujemy się wzajemnie...



#29 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 12 listopad 2014 - 22:01

Moja pierwsza żona nie wyrażała zgody na moje ryby więc "ciche dni" były po każdym powrocie z ryb ale faktem jest że bywałem na rybach chyba nie więcej niż 5 -10x w roku. Aż mnie to wq...ło po kilku latach i została BYŁĄ żoną :P.

Obecnie mogę chodzić kiedy chcę ale i tak mam w ciągu roku 30-35 wędkodni. I zupełnie nie mam pojęcia jak niektórzy znajdują czas na 100 czy więcej dni na rybach.



#30 OFFLINE   Monikat

Monikat

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 09:29

Jak mają czas na 100 wyjazdów na ryby, to wykonują pewnie "wolny zawód" :)



#31 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 10:54

Ja w tym roku byłem 29 razy (właśnie policzyłem ;)) i gdyby nie problemy grypowe pewnie było to by jakies 40 razy, mam panne i 2 letnie dziecko i jakoś dymów nie ma, w tygodniu mam dzien wolnego to dziecko z nianią a ja na fish ;) W przyszłym roku pewnie bedzie podobnie a moze lepiej ;) Wszystko kwestią dogadania.



#32 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 listopad 2014 - 17:20

:lol: :lol: :lol:

Załączone pliki


Użytkownik Jano edytował ten post 14 listopad 2014 - 17:24





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych