Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

w poszukiwaniu łowiska utraconego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Szyszak

Szyszak

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 23:40

Witam,
Panowie poradzcie, gdzie na szczupaka i inne drapiezniki sie wybrac w okolicach Kościeżyny. Będę tam w polowie lipca i zastanawiam sie, czy mozne ten wyjazd jeszcze po wędkarsku potraktować. Ale jezior, ani rzek w okolicy nie znam. Czy ktoras z okolicznych wód obfituje w ryby drapieżne? W gre wchodzi do 50km wokol Kościeżyny. Na pewno na Piaseczno na dzien lub dwa wpadnę, ale i taka woda co tak pokieszeni nie daje by sie przydała. Z góry dziękuje za pomoc.

Jacek

#2 OFFLINE   Szyszak

Szyszak

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 08:20

A jak sie szanowni koledzy zapatrują na jezioro Wdzydze i Wdę w jego okolicy? Ta troć jeziorna w tym jeziorze to jeszcze prawda czy już legenda? Da się tam dobrze połowić?

#3 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 08 czerwiec 2009 - 08:59

Witaj.Ja tez mam ten dylemat bo pod koniec lipca jade w tamta okolice na urlop oczywiscie wedkarski i nie wiem na co sie zdecydowac.Znasz moze koszt polowu na Piasecznie?PZDR Piotrek

#4 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 08 czerwiec 2009 - 09:19

http://www.lowisko-p....pl/cennik.html

#5 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 08 czerwiec 2009 - 09:37

Juz sprawdzilem.Cena jak dla mnie jest porazajaca ale moze warto raz na jakis czas pojechac i cos konkretnego zlowic.Wolalbym polowic te ryby ale w naturalnej rzece jak lowia szwedzi czy inni skandynawowie.PZDR.

#6 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 08 czerwiec 2009 - 10:18

Nie chcę was martwić, ale w lipcu na Piasecznie bardzo trudno o rybkę. Trzeba się trochę nagłówkować. No chyba, ze nie nastawiacie się na pstrągi. Szczupaków nigdy tam celowo nie łowiłem. Były mniej chcianym przyłowem, ale jest ich tam trochę. TYlko po licho płacić 100 PLNów za łowienie szczupaczków? Co innego nałowićsię kolorowych pstrążków, ale tak jak wspominałem lato to najgporszy z możliwych okresów. Choć są i tacy, któzy twierdzą, że to najlepszy okres na kabana, tylko trzeba poznać kilka sekretów tego łowiska, a to w jeden dzień może się nie udać.

YO!

#7 OFFLINE   Welski

Welski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGdansk

Napisano 08 czerwiec 2009 - 12:31

Mozna do Sumin- z Koscieżyny na Bytów ,za Kornem będzie szosa w lewo na Lipusz/nie/ ,w prawo na Sulęczyno/tak/ ca 3 km zobaczysz po prawej stronie zabudowania i przyczepki .
Zapytaj o p.Felka.
,jest okoniasty,szczupaczek i inne rybeńka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych