Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Plecak (lub...?) na wyprawy ze spinningiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3433 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 14 listopad 2014 - 11:20

Mam slingbaga xl 1 czy 2 lata. Super jest. Tylko troszke sie zaczepia jesli masz duzy kaptur sciagniety. Troche niewygodne jest zaczepianie peanow bo przy obracani lubia zlapac za kawalek jakiegos podwinietego ciucha wiec lepiej je wsadzic do kieszeni. Co do chestpackow etc probowalem na sucho kilka i to porazka. Ograniczaja widocznosc pod nogi i kiepsko sie kolowrotkiem kreci.

#22 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 14 listopad 2014 - 12:24

Właśnie sobie pomyślałem, że w sumie to nic nie zaproponowałem a mam dość spore doświadczenie w temacie bo sporo łaże po górach.

 

Mega wygodnymi plecakami są OSPREY-e. Wielkość dobierzesz jak chcesz. Są świetnie wentylowane i naprawdę można je nosić na plecach cały dzień. To jedyna firma którą polecę w ciemno jeśli chodzi o plecaki. Osobiście resztę musiałbym przymierzyć i połazić z obciążeniem.

Problemem jest odpowiednia cena... można jednak trafić na przeceny/wyprzedaże o ok. 50% a sezon na nie się zbliża.

 

Polecam plecak z camel bag-iem. Superwygodny wodopój na rybki w ciepłe dni :)

Pozdrawiam



#23 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 21:01

Polecam plecaki 4F, ale tylko te wykonane z materiału zwanego Duralon. Mój model Domingo 18L sprawuje się znakomicie od ładnych paru lat (5 ?). Używam go na co dzień + wyjazdy wakacyjne (jednodniówka) + wędkowanie. Wielokrotnie był ładowany po 8kg bagażu i daje radę.

Z innych producentów polecam Wolfgang, North Face, a także (w zasadzie powinien być nawet na 1szym miejscu) Deuter. Quechua np. model Air 20 jest całkiem fajnym plecakiem, ale sam główny materiał ustępuje wytrzymałością np. wspomnianemu Duralonowi.

4F kupisz nawet na Allegro - jakiś czas temu widywałem takie plecaki po 50 zł. W sklepie około 80 zł. Reszta podanych, to nieco droższy temat: 120-300 zł. Plecaki wędkarskie nie mają startu do dobrych trekkingowych. Jeśli są wykonane tak samo solidnie, to cena jest 2x większa. Jedynie Dragon Chest-Pack jako tako trzyma się w tym zestawieniu, ale ma on (tylna część) na oko 8-10 litrów.

#24 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2691 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 15 listopad 2014 - 21:12

. W takich sklepach często są promocje na "mało atrakcyjne" kolory.

Na przykład różowe lub tęczowe :P :D .

Sorry , ale nie mogłem się powstrzymać.



#25 Guest_Arspin_*

Guest_Arspin_*
  • Guests

Napisano 20 listopad 2014 - 21:52

Tzw szmatexy mają ciekawy wybór i cena oscyluje od 5 do max 15 zł. Do wyboru,do koloru.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych