Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Może nad morze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 16 czerwiec 2009 - 19:08

Wreszcie skończyłem remont,więc nareszcie mogę zaproponować kwatery nad morzem w Międzyzdrojach, o wyższym standardzie.Pokoje robiłem z myślą o wędkarzach,łowiących w morzu cały rok.Oferuję pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami,TV kabel,oraz możliwością kożystania z kuchni.Do plaży 200m, do mola 500m,parking całodobowy 50m,dobre i tanie jedzenie 100m.

Ceny:pokój 3 osobowy w sezonie letnim 150pln,poza sezonem 105pln
pokój 4 osobowy odpowiednio 200pln i 140pln

Dla zainteresowanych tel.601765242 zapraszam .

#2 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 20:15

Dobrze,

A gdzie można slip'ować łódź? Co z wędkowaniem z WPN lub poza granicami? Czy załatwiasz licencje, czy samemu trzeba dygać do Świnoujścia lub Szczecina.
Sama oferta pokoi fajna, lecz niewystarczająca. A co z pokojami dla 1 lub 2 osób. Przecież dodatkowe łóżka w pokoju to tylko niepotrzebne graty. Może jakieś zdjęcia?

#3 ONLINE   jasiek-morze

jasiek-morze

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 16 czerwiec 2009 - 21:21

Witam wszystkich użytkowników tego forum :D

Panie Heniutek, sposób na reklamę tych pokoi można odebrać w jeden sposób: w sezonie letnim zarabia Pan na smażalni i wczasowiczach, a jak ludzie wyjadą, ceny pokoi zostają niezmienione i trzeba szukać jeleni którzy pozwolą przetrwać do następnego sezonu :angry:

Kolego Kryst,
łódź można zrzucić na wodę z bazy rybackiej, ale nie ma już chętnych do zwodowania. Obgaduje sie d... rybakom w prasie i na forach, to już mało przychylnie patrzą na wędkarzy.
Na plaży nie wolno jeździć samochodem, więc zwodować w innym miejscu się nie da.
Troci i belony w lecie nie ma mimo, że w smażalniach jest napisane świeża ryba. Świeża, bo przed chwilą przyjechała dostawa z mrożoną rybą z hurtowni, lub została zakupiona w NETTO, ale o tym nikt nie mówi głośno.
Jest za to okoń 15-20cm oraz czasami leszcze do 40cm i dużo zielska - rewelacji nie ma. Ryby warte zainteresowania można łowić w zimie, a pokoje są wówczas po 15-20zł za osobę, o dobrym standardzie, bez grzyba i smrodu.

#4 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:28

Kryst,więcej informacji dostaniesz na priv albo pod podanym telefonem.

Jasiek morze,trudno żebym w Międzyzdrojach zarabiał na kopaniu węgla lub turystyce wysokogórskiej,i czy się to komuś podoba czy nie ,o wędkarstwie na tym terenie wiem wszystko ,lub prawie wszystko.Nie zamierzam polemizować z rybami o których piszesz,widać to twój szczyt możliwości.Ja jednak mam ofertę dla prawdziwych wędkarzy i jeśli do nich nie należysz, to proszę nie zabieraj głosu.

#5 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:57

@ heniutek,

A czy mogę kogoś, z lokalesów, delegować aby obejrzeli Twoją propozycję?

Czy trudnisz się także przewodnictwem wędkarskim? Wiem, że jesteś bardzo dobrym wędkarzem i po sezonie.....?


#6 ONLINE   jasiek-morze

jasiek-morze

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 18 czerwiec 2009 - 09:56

Heniutek, reklama dźwignią handlu. Wystarczy przeczytać powyższe posty :unsure:
Oferta nie dla prawdziwych wędkarzy, im nie wciska się tandety za grube pieniądze.
Moje ambicje są troszkę większe, dlatego od końca lat 90-tych skończyłem z morzem. Ryba tam była, jak były głębie. Teraz dziwię się co tam łowią, czasami w zimie jakaś troć raz na tydzień do 70cm na kilkanaście osób, w maju belona a później do zimy nic.
A ludzie jak przyjadą to sami zobaczą, co im proponujesz. Czarodziejem nie jesteś, ryb nie powiększysz :lol: Teren znasz, więc życzę sukcesów B)

#7 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 18 czerwiec 2009 - 10:07

... zawsze się znajdzie ktoś, kto zrobi anty-reklamę :angry:... zazdrość, nienawiść :unsure:, nie rozumiem takiego zachowania :unsure: ... ze swojej strony życzę Heniutkowi powodzenia, wyszedł z ciekawą inicjatywą i alternatywą dla Hoteli i pensjonatów. Na brak klientów nie powienien narzekać, morska troć to początek nowej ery salmo-łowów... a na troci sie nie kończy!
P.S przy najblizszej okazji nie omieszkam skorzystać, choć z Kołczewa wcale nie mam daleko ;)

#8 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 18 czerwiec 2009 - 19:16

Kryst,deleguj kumpli,o przewodnictwie myślałem lecz w tym roku jeszcze mam za dużo pracy i nie znajdę czasu,jednak swoich gości pokieruję gdzie trzeba :o :o

patryk,zapraszam, a z gościem który się loguje tylko po to by mi dokopać,nie polemizuję,niech się dalej pociesza.

#9 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 czerwiec 2009 - 20:07

Pokoi nie widziałem, więc się nie wypowiadam. Za to znam Piotrka (heniutka) kilka ładnych lat, łowiłem z nim wiele razy i jak napisałem w innym temacie uważam Go za jednego z najlepszych wędkarzy.

Proszę - nie piszcie z przekąsem o kimś, kto umie zarabiać pieniądze ;) To śmieszne po prostu. Jasiek - wyluzuj. Jedź nad morze, złów piękne ryby. Jeśli nie umiesz, to poproś heniutka - nauczy Cię.

Podsumowując: Nie mam ŻADNEGO interesu oprócz sympatii do Piotra, żeby go reklamować, ale gdyby ktoś chciał wybrać - wyjazd w nieznane i poznawanie kolejnego jeziora, albo wyjazd do Piotra i jego rady odnośnie miejsc, przynęt itd, to po prostu polecam 2 opcję. Nawet nie musi być przewodnikiem. Powie co, gdzie itd. W morzu ciężko łowić - fakt. Za to są:

- Mołstowa pełna pstrągów
- Zalew Szczeciński i moje super tajne łowisko okoni i wzdręg (Piotrek pokaż jakiemuś wędkarzowi. Niech poczuje co to jest mieć 8 garbusów na 10 rzutów)
- potorfowe mokradła w okolicy Mokrzycy gdzie nawet 30 szczupaczków można dziennie przyholować (małych najczęściej, ale są i większe)
- Dziwna, w której w jeden dzień padły 2 garbusy - oba grubo ponad rekord Polski (oczywiście nikt nie zgłosi tego faktu, żeby nie rozmnożyć wędkarzy i nie zniszczyć i tak biednej rzeki)
- Łowy Komancza i Mifka - artykuł tutaj owocujące kilkoma metrówkami - nie powiem gdzie to jest. Ale we trójkę - heniutek, Mifek i ja tam pływaliśmy, więc miejsce znam. Piotrek może je zdradzić turyście, a to jest 12 km od niego :mellow:
- Kanał Piastowski - od lat miejsce ogólnopolskich zawodów spławikowych. Dlaczego? Bo pływa tam chora ilość płoci

...i wiele, wiele innych wspaniałych miejsc.

Teraz mieszkam we Wrocławiu i wstrzeliwuję się w dużą rzekę. Ale STRASZNIE, STRASZNIE tęsknię za moimi samotnymi łowami w Zalewie Szczecińskim i w ww miejscach...

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na wyspy. Cudownie. A przede wszystkim zapraszam zestresowanych nad wodę. Połowić. Obojętnie gdzie. Kogo stać - do drogich miejsc, kogo nie stać - do tańszych. Proste.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych