Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tanie mapowanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4688 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 18 listopad 2014 - 19:27

W USA obniżki na najmniejsze narzędzia do mapowania(bo do szukania ryb to się nie nadaje) - Humminbird 398 SI. Wiadomo mi już, że nie mają one możliwości podłączenia np do lapka i mapowania w realtime(taki wariant mają kolibry 798 i wyższe), pozostaje tylko niewiadomą, czy współpracują one z Reefmasterem tak ,by wykorzystać SI i nie narobić się zbytnio tworząc mapę. Drugą sprawą jest zmiana softu na europejski, czytałem wątki w tematyce przeprogramowywania echa, poszukam człowieka, co może mi w tym pomóc. Tyle, czy warto i jest to niezbędne by zbierać dane na SD. Czy miał ktoś doświadczenia z blokadą regionalną i próbą zapisywania logów? Da się to zrobić bez zmiany softu w echu?

Łowię głównie na lodzie oraz karpiuję, sonda na wodzie nie jest mi w zasadzie potrzebna, wystarczy ręczny turystyk z waypointami ew wgraną mapą. Finansowo dałoby się ogarnąć echo+ soft w 2k pln, więc brzmi to nieźle, dzięki SI pracę można by przyspieszyć. Czy ma ktoś doświadczenia z Humminbird 3...+reefmaster oraz mapowaniem na amerykańskim sofcie?

E: reef master ma już nakładkę mosaic do wklejania SI - więc technicznie jest to możliwe, pytanie czy z serią 3...


Użytkownik Koza11 edytował ten post 18 listopad 2014 - 21:31