Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odra z łodzi od Kostrzyna w dół


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 09:30

Czy ktoś łowi na Odrze poniżej Kostrzynia? W zasadzie interesuje mnie jak jest tam z możliwością zwodowania łodzi.
Jaki jest tam rybostan i czy w ogóle warto jechać powiedzmy 100km aby tam połowić drapieżniki.


  • Artur1988 lubi to

#2 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 11 lipiec 2009 - 13:14

Czy ktoś łowi na Odrze poniżej Kostrzynia? W zasadzie interesuje mnie jak jest tam z możliwością zwodowania łodzi.
Jaki jest tam rybostan i czy w ogóle warto jechać powiedzmy 100km aby tam połowić drapieżniki.


Mieszkam 12km od Kostrzyna ;) i z rybostanem zarowno tutaj jak i tam nie jest najlepiej, mysle, ze jechac 100km aby tutaj polowic to nie jest najlepszy pomysl.
  • Artur1988 lubi to

#3 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 18:21

Czy łowisz tam z łódki? Co wg. Ciebie wpływa na kiepski stan rybostanu?

Pisząc o Odrze w dół od Kosztrzynia mam na myśli w zasadzie odcinek aż do Widuchowej. Chciałbym też połowić w okolocach Bielinka oraz innych miejscowości.


Byłbym wdzięczny za informacje o miejscach, gdzie można zwodować łódź.

  • Artur1988 lubi to

#4 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 12 lipiec 2009 - 12:28

Nie lowie tam z lodzi, tylko brzeg. Lodz mozesz zawodowac na wiekszosci glowek poniewaz grunciarze zrobili dojazd autem na wiekszosc z nich. Ale jesli masz jechac 100km zeby lowic tutaj z lodzi to raczej odradzam, wyniki sa po prostu kiepskie. pzdr.
  • Artur1988 lubi to

#5 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 01:52

Nie lowie tam z lodzi, tylko brzeg. Lodz mozesz zawodowac na wiekszosci glowek poniewaz grunciarze zrobili dojazd autem na wiekszosc z nich. Ale jesli masz jechac 100km zeby lowic tutaj z lodzi to raczej odradzam, wyniki sa po prostu kiepskie. pzdr.


Tak naprwadę aby się tam zanleźć to muszę najpierw przejechac 1400 kilometrów więc te 100 to spacerek. Tak czy siak zamierzam kiedyś dobrać się do Odry z łodzi bo nie wierzę, że by tam ryb nie było. W sumie w dół do Szczecina to będzie jakies 100km rzeki do zbadania.

#6 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 sierpień 2009 - 18:52

brzoza zapewniam cie ze zycia ci nie starczy zeby te niby marne 100km dokladnie zbadac... jesli chcesz wiedziiec co plywa w odrze ponizej kostrzyna albo blizej szczecina to przyjrzyj sie polowom patu. ja moge powiedziec ze lodka szczegolnie w miejscach w ktorzch odra jest rzeka graniczna to fantastyczna sprawa bo jak ogolnie wiadomo najwiecej ryb jest po drugiej stronie

#7 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 01 wrzesień 2017 - 11:32

Witam, mam pytanie odnośnie Odry, miejscowości Cedynia,Bielinek oraz Piaski. Jaki jest obecnie poziom wody? Chcemy z kumplami wpaść 14,15,16 trochę pospinngować. Gdyby ktoś wiedział jak sytuacja wygląda byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam



#8 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4972 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 01 wrzesień 2017 - 11:47

http://pogodynka.pl/hydro/odra/

 

http://monitor.pogod...hydro/152140010


Użytkownik miramar69 edytował ten post 01 wrzesień 2017 - 11:48

  • Jano i bartosz311287 lubią to

#9 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 04 wrzesień 2017 - 10:37

Witam, mam pytanie odnośnie Odry, miejscowości Cedynia,Bielinek oraz Piaski. Jaki jest obecnie poziom wody? Chcemy z kumplami wpaść 14,15,16 trochę pospinngować. Gdyby ktoś wiedział jak sytuacja wygląda byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam

Witam kolego . Ja obecnie wędkuje na Gozdowicach do Siekierek ( mieszkam Mieszkowice) wczoraj pojechałem nad Odre próbowałem łapać na gł 30 gram i woda je ciągnie ostro ( oczywiście w warkoczu ) , stan wody wysoki ,wejście na główki tylko w woderach.


  • bartosz311287 lubi to

#10 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 04 wrzesień 2017 - 10:42

widzę ,że kolega nie z tych rejonów . Siekierki oddalone od Cedyni do 18 km , więc woda taka sama :(


  • bartosz311287 lubi to

#11 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:26

Witam Pany proszę Was o info odnośnie Bielinka. Jest szansa wejść na główki? Kolega kooper82 pisał że łowi kilkanaście km od Cedyni i że główki są zalane. Chciałbym tylko wiedzieć czy da radę wejść w śpiochach na główki. Z góry dzięki za odpowiedź



#12 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1812 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:48

jak Ci nikt nie odpowie, to ode mnie masz info, że woda 40km niżej jest 20 cm poniżej normalnego poziomu

#13 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:44

Witam Pany proszę Was o info odnośnie Bielinka. Jest szansa wejść na główki? Kolega kooper82 pisał że łowi kilkanaście km od Cedyni i że główki są zalane. Chciałbym tylko wiedzieć czy da radę wejść w śpiochach na główki. Z góry dzięki za odpowiedź

Witam . tak jak pisałem wcześniej , woda wysoka , wejdziesz na główki ale tylko wodery / spiochy , coś powyżej kolan . 



#14 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 19 lipiec 2018 - 11:25

Witam Panowie, mam prośbę. Może napiszecie jakieś info co się dzieje w Bielinku lub Piaskach. Jest szansa na sandacza,czy bardziej atakować bolenia,klenia lub jazia? Czy może coś się dzieje w sąsiednich miejscowościach i je polecacie. Gdyby ktoś był chętny coś napisać to może tutaj lub na pw. Z góry dziękuję



#15 OFFLINE   kezmo

kezmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Radek

Napisano 19 lipiec 2018 - 20:21

Jak ogólnie poziom wody na Odrze ? Trochę ostatnio wlało... W niedzielę zaczynam tygodniowy maraton na Odrze...

#16 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:50

Ogólnie to różny ale konkretnie to tu znajdziesz :http://monitor.pogod...8,true,false,10






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych