Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Na Mierzeję Wiślaną ze spinningiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   adiz1

adiz1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów
  • Lokalizacjawoj. śląskie

Napisano 15 lipiec 2009 - 14:33

Zbliża się urlop. Rodzinka planuje wyjazd na Mierzeję Wiślaną - może Krynica może coś mniejszego. Ale ja lubię wypoczywać z wędką :D
Warto zabrać sprzęt - spinning /w gre wchodzi oczywiście Zalew Wiślany/? Ktoś tam łowił? Interesują mnie wszelkie informacje na ten temat.

#2 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 15 lipiec 2009 - 17:45

Byłem tam raz jeden. W m.Przebrno. Niestety, nie znalazłem dogodnych warunków, do spiningowania.
Może źle szukałem? Może trzeba było spróbować z łódki?
Zalew, to przybrzeżna rozległa płycizna i w zasadzie, najbardziej interesujące miejscówki znalazłem, przy wiślanych przeprawach mostowych, na trasie Gdańsk-Krynica.


#3 OFFLINE   adiz1

adiz1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów
  • Lokalizacjawoj. śląskie

Napisano 16 lipiec 2009 - 08:05

Płycizny mówisz..? :wacko:
Myślałem żeby zabrać wodery/spodniobuty i powłóczyć się po brzegu za okoniem, szczupaczkiem więc może dało by radę?
Byłem w Krynicy jako dziecko, pamiętam sieci rybaków a w nich płocie, leszcze i sandacze. Na tym kończy się moje wyobrażenie o tym łowisku. Ktoś wie pod kogo podlega Zalew Wiślany, czy trzeba uiszczać jakieś dodatkowe opłaty i u kogo?

#4 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 16 lipiec 2009 - 08:52

Zalew Wiślany podlega pod wody morskie koszt 49PLN za rok /od daty do daty tzn. np. od 1.07.2009-1.07.2010/. do wykupienia w bosmanatach / ja wykupuję w Tolkmicku lub we Fromborku / poszukaj jakiegoś kapitanatu Urzędu Morskiego w okolicach Krynicy M. zadzwoń i zapytaj jak sprawa wygląda.

Okolic Krynicy Morskiej nie znam ja poławiam w okolicach Fromborka i Braniewa a to jest spory kawał drogi od kurortów.

Jedno co mogę powiedzieć to to, że bez łodzi z drapieżnikami będzie kłopot, z białorybem na gruntówki lub spławik możesz poszaleć w porcie.

PZDR
Zanderix





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych