Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5083 odpowiedzi w tym temacie

#3601 OFFLINE   IPeIPe

IPeIPe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 30 maj 2020 - 18:46

"Zalew Siemanówka" najsmutniejszy wątek na jerkbait.pl. Rację ma kolega bho70 - załóżcie do biadolenia oddzielny temat, bo już sam tytuł tego wątku w wieściach nad wodą przywołuje negatywne emocje a nie po to chyba tutaj "przychodzimy".


  • franek88 lubi to

#3602 OFFLINE   kkonrad

kkonrad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjabialystok
  • Imię:konrad
  • Nazwisko:k

Napisano 30 maj 2020 - 19:27

Lol ,jakby Zegrze, Turawa, Bug czy Narew były w innym tonie. Tam gdzie nie ma biadolenia watki są martwe.
  • franek88 lubi to

#3603 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2206 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 30 maj 2020 - 19:30

Na warszawskiej Wiśle się dzieje:)
  • Dano. lubi to

#3604 OFFLINE   Bartek1989

Bartek1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów

Napisano 30 maj 2020 - 20:39

Jutro się wybieracie? Wieje przeokrótnie ale chyba spróbuję wypłynąć

#3605 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 30 maj 2020 - 20:41

Trochę wieje... Jak warunki na wodzie? Pochwalę się pierwszą kontrolą w tym roku kilka dni temu.

#3606 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 31 maj 2020 - 07:45

"Zalew Siemanówka" najsmutniejszy wątek na jerkbait.pl. Rację ma kolega bho70 - załóżcie do biadolenia oddzielny temat, bo już sam tytuł tego wątku w wieściach nad wodą przywołuje negatywne emocje a nie po to chyba tutaj "przychodzimy".

Kolego może ożywisz temat Rzeka Bug bo tam
Się chyba dzieje ;) . Biadolenie narzekanie to wszystko nie jest po to żeby nad tym płakać tylko coś z tym zrobić. Jeżeli ktoś tu przychodzi czytać wątek tylko po to żeby dostać namiary na miejscówkę to ewidentnie nie to miejsce. Ja liczę ze przez powyższe posty kilka osób wyłoży graty na stół i zacznie działać . Dajcie znać jak tam debiut Sandaczowy się uda w tym roku , ja startuje za tydzień i na pewno jeżeli będzie czym to się pochwale. Wiec jeżeli nikt tego nie zrobi w tym tygodniu to postaram się obudzić wątek ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#3607 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 31 maj 2020 - 08:08

"Zalew Siemanówka" najsmutniejszy wątek na jerkbait.pl. Rację ma kolega bho70 - załóżcie do biadolenia oddzielny temat, bo już sam tytuł tego wątku w wieściach nad wodą przywołuje negatywne emocje a nie po to chyba tutaj "przychodzimy".

Gdy swego czasu wrzucałem informacje o efektach swoich wypraw na zalew, były głosy o niepotrzebnym chwaleniu tego zbiornika. W sumie nie wiem czy pisać o swoich połowach, czy "połowach" rybaków, czy wogóle nic nie pisać. ☺
  • mafijas lubi to

#3608 OFFLINE   Majki7878

Majki7878

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 31 maj 2020 - 09:41

Jak tam ilu z was dziś w ten wiatr wypłynęło na wodę? Ja osobiście odpuściłem i pewnie w następny weekend zrobię rekonesans , bo ostatni raz byłem w majówkę.

#3609 OFFLINE   kristofer232

kristofer232

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Krzysiek

Napisano 31 maj 2020 - 11:35

Ja to dopiero w tygodniu 1 raz zwoduje łódkę w tym roku, ale z tego co widzę na kamerze na zatoce bachurowskiej jest trochę ludzi.

#3610 OFFLINE   Majki7878

Majki7878

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 31 maj 2020 - 11:37

Podeślesz link do kamery?

#3611 OFFLINE   kristofer232

kristofer232

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Krzysiek

Napisano 31 maj 2020 - 12:01

Kolego tą kamerę ma koło gródek, coś tam w tamtym roku płaciłem żeby mi do niej dostęp dali. Trzeba by się kontaktować z kołem czy dają dostęp osobom z poza koła.

#3612 OFFLINE   Majki7878

Majki7878

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 31 maj 2020 - 12:22

Spoko myślałem , że to taka ogólnodostępna ;) .

#3613 OFFLINE   IPeIPe

IPeIPe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 31 maj 2020 - 12:50

[quote name="mafijas" post="2766710" timestamp="1590907555"]

Kolego może ożywisz temat Rzeka Bug bo tam
Się chyba dzieje ;) . Biadolenie narzekanie to wszystko nie jest po to żeby nad tym płakać tylko coś z tym zrobić. Jeżeli ktoś tu przychodzi czytać wątek tylko po to żeby dostać namiary na miejscówkę to ewidentnie nie to miejsce. Ja liczę ze przez powyższe posty kilka osób wyłoży graty na stół i zacznie działać . Dajcie znać jak tam debiut Sandaczowy się uda w tym roku , ja startuje za tydzień i na pewno jeżeli będzie czym to się pochwale. Wiec jeżeli nikt tego nie zrobi w tym tygodniu to postaram się obudzić wątek ;)

Kolego mógłbym ożywić wątek Rzeka Bug i to grubo 😁 nie robię tego z kilku prostych powodów. Nie mam ochoty potem być zalewany wiadomościami - co, gdzie, kiedy, na co i jak. Śledztwami na podstawie ułożenia źbła trawy jakie to miejsce. Być atakowany przez oszołomów, bo przy fotce nie tak mam ułożony palec wskazujący i uciskam żyłę, która doprowadza krew do wątroby ryby. I najważniejsze jak pokazują historie z tej strony po prostu nie warto. Miejscówki są spalone, ryby wyżarte - po co mi to? Nie szukam poklasku. Wędkarstwo to moja pasja a czas spędzony nad wodą w SAMOTNOŚCI bezcenny.
Co do biadolenia - nic to nie zmieni. Zbierzcie się i działajcie formalnie, bo stękanie w necie niczego nie zmieni. Jeśli myślisz, że przez biadolenie na jerbait stanie się cud to powodzenia.
  • martek, freshwater i S.N. lubią to

#3614 OFFLINE   Bartek1989

Bartek1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów

Napisano 31 maj 2020 - 15:42

Byłem dziś wiało ostro ale połapać sie dało. Bez większych okazów ale ilość brań była dla mnie zadowalająca. Sporo ryb wyjąłem a drugie tyle straciłem, waliły po ogonach a i na offsecie sporo zeszło. Jestem raczkujący w łapaniu sandaczy pewnie spec od sandałów podwoił by mój wynik ;)
  • kristofer232 lubi to

#3615 OFFLINE   przyczajony_lowca

przyczajony_lowca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 maj 2020 - 16:24

Napisano dziś, 13:50

Kolego mógłbym ożywić wątek Rzeka Bug i to grubo nie robię tego z kilku prostych powodów. Nie mam ochoty potem być zalewany wiadomościami - co, gdzie, kiedy, na co i jak. Śledztwami na podstawie ułożenia źbła trawy jakie to miejsce. Być atakowany przez oszołomów, bo przy fotce nie tak mam ułożony palec wskazujący i uciskam żyłę, która doprowadza krew do wątroby ryby. I najważniejsze jak pokazują historie z tej strony po prostu nie warto. Miejscówki są spalone, ryby wyżarte - po co mi to? Nie szukam poklasku. Wędkarstwo to moja pasja a czas spędzony nad wodą w SAMOTNOŚCI bezcenny.
.

 

AMEN !


Użytkownik przyczajony_lowca edytował ten post 31 maj 2020 - 16:25

  • kogut1982 i saitt lubią to

#3616 OFFLINE   mariusz1976

mariusz1976

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaSuwalszczyzna.
  • Imię:Mariusz

Napisano 31 maj 2020 - 18:36

Byłem dziś wiało ostro ale połapać sie dało. Bez większych okazów ale ilość brań była dla mnie zadowalająca. Sporo ryb wyjąłem a drugie tyle straciłem, waliły po ogonach a i na offsecie sporo zeszło. Jestem raczkujący w łapaniu sandaczy pewnie spec od sandałów podwoił by mój wynik ;)

Głęboko, czy na płytkim łowiłeś?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

#3617 OFFLINE   szwagier007

szwagier007

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Wojtek

Napisano 01 czerwiec 2020 - 07:38

Cześć,

jak łowicie przy takich warunkach jak wczoraj ? Normalne główki jak zawsze i na czuja podbijacie ? Czy przechodzicie na mocno ciężko żeby cokolwiek czuć co się dzieje z przynętą ?
Te porywy wiatru i falka sporo utrudniały. Tu gdzie zawsze stukam w twarde dno przy tych warunkach minimalnie wyczuwalny był opad, a na plecionce to już w ogóle, ledwo można było jej luzowanie się po dojściu do dna zobaczyć.
Tak jak ktoś wspomniał wyżej, miałem to samo, uderzały po ogonkach, wszystko takie 30-40 max.
Dla zainteresowanych: pływali społeczni, dokumenty sprawdzali i szukali trolingu. Po południu niebiescy zaczęli pływać i sprawdzali wybrane łódki.

#3618 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1400 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 czerwiec 2020 - 08:31

Cześć,

jak łowicie przy takich warunkach jak wczoraj ? Normalne główki jak zawsze i na czuja podbijacie ? Czy przechodzicie na mocno ciężko żeby cokolwiek czuć co się dzieje z przynętą ?
Te porywy wiatru i falka sporo utrudniały. Tu gdzie zawsze stukam w twarde dno przy tych warunkach minimalnie wyczuwalny był opad, a na plecionce to już w ogóle, ledwo można było jej luzowanie się po dojściu do dna zobaczyć.
Tak jak ktoś wspomniał wyżej, miałem to samo, uderzały po ogonkach, wszystko takie 30-40 max.
Dla zainteresowanych: pływali społeczni, dokumenty sprawdzali i szukali trolingu. Po południu niebiescy zaczęli pływać i sprawdzali wybrane łódki.

Spróbuj ewentualnie szczytówka przy wodzie i z kołowrotka poszurać, opad krótszy, zacięcie słabsze, ale kontrola podczas prowadzenia znacznie lepsza. 


Użytkownik rower26 edytował ten post 01 czerwiec 2020 - 09:06


#3619 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 01 czerwiec 2020 - 09:05

[quote name="IPeIPe" post="2766837" timestamp="1590925801"][quote name="mafijas" post="2766710" timestamp="1590907555"]Kolego może ożywisz temat Rzeka Bug bo tam
Się chyba dzieje ;) . Biadolenie narzekanie to wszystko nie jest po to żeby nad tym płakać tylko coś z tym zrobić. Jeżeli ktoś tu przychodzi czytać wątek tylko po to żeby dostać namiary na miejscówkę to ewidentnie nie to miejsce. Ja liczę ze przez powyższe posty kilka osób wyłoży graty na stół i zacznie działać . Dajcie znać jak tam debiut Sandaczowy się uda w tym roku , ja startuje za tydzień i na pewno jeżeli będzie czym to się pochwale. Wiec jeżeli nikt tego nie zrobi w tym tygodniu to postaram się obudzić wątek ;)

Kolego mógłbym ożywić wątek Rzeka Bug i to grubo nie robię tego z kilku prostych powodów. Nie mam ochoty potem być zalewany wiadomościami - co, gdzie, kiedy, na co i jak. Śledztwami na podstawie ułożenia źbła trawy jakie to miejsce. Być atakowany przez oszołomów, bo przy fotce nie tak mam ułożony palec wskazujący i uciskam żyłę, która doprowadza krew do wątroby ryby. I najważniejsze jak pokazują historie z tej strony po prostu nie warto. Miejscówki są spalone, ryby wyżarte - po co mi to? Nie szukam poklasku. Wędkarstwo to moja pasja a czas spędzony nad wodą w SAMOTNOŚCI bezcenny.
Co do biadolenia - nic to nie zmieni. Zbierzcie się i działajcie formalnie, bo stękanie w necie niczego nie zmieni. Jeśli myślisz, że przez biadolenie na jerbait stanie się cud to powodzenia.[/quote]
Może jeszcze pare lat i zrozumiesz sile internetu , tylko o to mi chodzi o nic więcej. Mało tu wiary ? Więcej niż na wszystkich 5 mszach Niedzielnych w niejednej Parafii. Jedni rozumieją czytając i nie komentują , inni dla zasady musza się do czegoś przyczepić jak Rzep. Odnośnie Bugu z tym grubo to bym nie przesadzał ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#3620 OFFLINE   szwagier007

szwagier007

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Wojtek

Napisano 01 czerwiec 2020 - 09:32

Spróbuj ewentualnie szczytówka przy wodzie i z kołowrotka poszurać, opad krótszy, zacięcie słabsze, ale kontrola podczas prowadzenia znacznie lepsza.


Dziękuję za radę. Protestuje następnym razem.
  • daroda496 lubi to