Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Offtopic - Barça


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 18 marzec 2006 - 20:03

Cześć,

Nie było mnie chwilkę, ale nie zapominajcie o największym fanie Blaugrana z Gietrzwałdu B)

Pozdrawiam,

#22 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 18 marzec 2006 - 22:03

Barca wygrala :mellow: , ciese sie Guzu razem z Toba :mellow: . W Anglii kibicuje Liwerpoolowi , w Szkocji Celtikowi , a w Europie Barcelonie . Tylko co bedzie jak sie razem spotkaja :lol:

#23 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 18 marzec 2006 - 22:44

Ja sie tez ciesze B) :mellow:
Real Sociedad 0 - 2 Barcelona <_<

#24 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 marzec 2006 - 08:57

Dzis tytuly w gazetach: KIEDY ?

Juz planowana jest mala uroczystosc swietowania Mistrzostwa Hiszpanii... :mellow:

W zeszlym roku uczestniczylo 1 000 000 osob na ulicach Barcelony.

Mowi sie o 23 IV, mimo ze to Offtopic postaram sie opowiedziec jak bylo ;)

Guzu

p.s. Jurku, ja tez mialem kiedys druzyny w kazdej lidze. Wyladowanie tu sprawia, ze zaweza sie sympatia. Ale wowczas wszystko jest jednoznaczne :D

p.s.2 Efex, moze Salmo w kolorze Barcy z okazji drugiego mistrzostwa ?

#25 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 20 marzec 2006 - 09:32

Oj, nie kuś... B)

#26 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 10:13

Efex,

Spójrz na to z tej strony:
- ryby kibicujące Barsie na pewno chciałyby taki wobek mieć dla siebie;
- ryby kibicujące Realowi w odruchu agresji również musiałyby taki wobek zaatakować.
Jakby nie patrzeć -> byłby pretekst do dziabnięcia ;) .

#27 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 marzec 2006 - 13:33

Kontynuujac watek wabikow...

Widuje sie na ebay.com limitowane serie: Rapala Nascar. BPS tez oferuje serie dla fanow roznych offtopic-ow :D...

Mozna do tematu podejsc jeszcze inaczej...we wlasnym zakresie pomalowac... B)

Guzu

#28 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 08:32

3:1 z Getafe.... i tak dalej....!!!

:mellow: <_< :mellow:

#29 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2006 - 09:15

Ciezko sie meczyli. Szczegolnie w pierwszej polowie, jak pomoc spala.

W drugiej rozwineli skrzydla i chcieli by Ronaldinho strzelil bramke- obchodzil wczoraj 26 urodziny. Niestety nie udalo sie.
Ale nie mozna miec wszystkiego:)

W drugiej polowie bylo co chwile slychac na trybunach: Madrid cabron.... :mellow:


Guzu

#30 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 marzec 2006 - 10:16

@Guzu a jak wyglada sprawa Larsona? Wiem ze Barca bardzo by chciala zeby zostal, ale on jakos nie bardzo...
Na miejscu pewnie masz wiekszy przeglad sytuacji :unsure: :mellow:

#31 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2006 - 10:24

Shad,

Wiele wiecej Ci nie powiem niz to co powiedziales. Chca by zostal, on sie zaslania synem, ze ma isc do szkoly itd.

Mial propozycje zeby przejsc do: Wloch, Portugalii, Niemiec, Anglii, Francji, Szkocji, Holandii...chcialo go ponad 10 klubow- i to takie co graja w LM. Podziekowal

W Barcie nie zostanie- wroci do Szwecji. To fajny pilkarz, ale to nie Ronni czy E2.
Przyjdzie ktos inny, ale nie Henry ...

Guzu

#32 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 12:09

MOże i dobrze by się stało gdyby Henry nie trafił do Barcy. ten koles ma już swoje lata i lada dzień może przestać grać na najwyższym poziomie. Doświadczenia z budowaniem dream teamów udały się tylko w przypadku USA podczas igrzysk w Barcelonie
w kosza. KOlejne próby, łacznie z SRealem były z perspektywy czasu bardzo wątpliwe. MOże niech Barca pozostanie przy tradycji i wyłapuje mniej znane diamenciki i czyni z nich prawdziwe gwiazdy...

#33 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2006 - 12:12

Baloo

Wydaje mi sie, ze bedzie tak jak mowisz.

To co teraz trwa to bicie piany, wiesz madryt kupuje caly rok, juz wszyscy u nich byli. Poza tym to najlatwiejszy temat do pisania: kogo kupia, kogo nie kupia. Karuzela sie kreci, ludzie czytaja, a kasa za pisanie wpada :D

Henry zostanie w Arsenalu. Wystarczy sobie przypomniec ile bylo pucowania o Gerrardzie w Chelsea...


Guzu

#34 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 12:22

Guzu - pytanie tylko, na ile silne związki łaczą panów Henry i Ronniego. Jeśli duże, to zadowolenie najlepszego piłkarza na świecie może spowodować, że Henry jednak wybiegnie na boisko w barwach Barcy.
Henry może sam chcieć odejść, bo w Arsenalu niczego wielkiego nie zdziała, a latka płyną. To tak, jak wszyscy wielcy pchali się do realu, kiedy ten nie miał sobie równych. Teraz wszyscy pchają się do Chelsea, bo kasy tam jak lodu, albo i więcej, lub do Barcy bo ma największe szanse powalczyć z Milanem i resztą świata + Chelsea.

Mi szkoda było Savioli. Za łatwo go puścili. No chyba ze były jakieś ukryte powody...

#35 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2006 - 12:31

Mi tez szkoda bylo Savioli.

Strasznie wierzylem ze to bedzie HIT.
Jest zawsze jakas niewiadoma przy transferach. Nikt sie nie spodziewal tu ze E2 az tak sie rozwinie.

To jest fakt, ze nawet pieniadze w Londynie ciezko utrzymuja niektorych. W koncu tu tez sie nie gra za darmo. Ale Lampard wydaje mi sie ze nie przyjdzie...

Jeszcze o Savioli. Ogolnie powiedziane to: chlopak ma problemy ze spedzaniem wolnego czasu, a ze nie jest Romario, to rzutuje to na to, co potem pokazuje na murawie.

Henry. Ronni go lubi, ale to nie sa koledzy. Wiec nie sadze by to byla glowna dzwignia do transferu.Inaczej byloby oczywiscie, gdy Klub by go chcial, a on by sie wachal, wowczas Ronni by pomogl...a tak...
Jak juz chodzi o sprowadzanie kolegow Ronniego to szybciej Lampard by tu zawital B)

Transfery beda: srodkowy obronca, lewy obronca, i napastnik wszechstronny. No chyba ze jakas niespodzianka sie zdazy...


Guzu

#36 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 13:17

do nas niestety docierają niestety tylko najbarziej głośne plotki. Czy info o którym piszesz pochodzi z jakiś lokalnych przekazów?!?

#37 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2006 - 13:24

Chodzi Ci o Saviole czy o Ronaldinho - Henry - Lampard ?

Oba znam ze zrodel nieoficjalnych B)

O Savioli mowilo sie, ze jest dobry ale jak Barca gra 1 wysunietym napastnikiem to potrzebuje kogos wybitnego. Etoo gra tak ze nie wydaje sie, iz Saviola moglby wrocic tu i grac.
Widac jak wiele mu brakuje. Zreszta w Monaco czy Sevilli tez nie jest rewelacja. Tu kibice go lubia, w koncu fajnych chlopak. Jak w grudniu grala jego Sevilla to dostal niezle brawa jak schodzil z boiska :D

Ronaldinho - Henry.

To sa story krecone wydaje mi sie przez Nike. Ich pierwsza i druga twarz w jednej druzynie, dodatkowo druzynie Nike- byloby super dla nich.

Ronaldinho - Lampard.

To sa fakty. Lampard bywa tu. Coraz czesciej.Lampard zna sie z Gaucho dobrze, z innymi tu tez, mowiac oglednie nie unikaja ze soba kontaktu jak jest okazja razem spedzic czas ... ;)

Guzu


#38 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 13:32

ale Romek nie puści Lamparda. To jego najlepszy gracz obok Terrego i Makalele.
NO sam jestem ciekaw jak to wyjdzie w sezonie transferowym...

Tak czy siak, Barca zawsze grała najładniejszy futbol i mam nadzieje, że nawet przyjście taich cyborgów jak Lampard tego nie zmieni...

Mówiłem generalnie o plotkach o Henry-Ronaldinho itp. O Lampardzie dowiaduję się od Ciebie.



#39 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2006 - 14:48

Jeśli mogę się włączyć: kwestia Lamparda już jest wałkowana jakiś czas. Jako powód jego związków z Barsą również podaje się to, że ma narzeczoną Katalonkę i miałby delikatnie mówiąc przej..., gdyby wybrał inny klub (Sreal) niż FCB. Ale Zidane też ma żonę Katalonkę, a widać, gdzie trafił - kasa jednak (i pozycje obu klubów, gdy się o niego biły) zrobiły swoje.

Czytałem o 'Operacion Chivu' - bardzo mi się podobała jego gra w AS Roma za Capello (którego notabene uważam za jednego the best na świecie - widać, co się dzieje w klubach takich jak Sreal lub AS Roma, gdy odchodzi). Chivu nie dość, że dobrze czyta grę, to jeszcze dobrze bije wolne i z dystansu.

Guzu - piszesz, że środkowy i lewy obrońca. A co z Puyolem - ustawią go na prawym (tam zaczynał)? Wtedy obrona (od prawej): Puyol-Marquez-nowy-nowy? A co z Bellettim i Edmilsonem? Bo o Oleguera nie pytam, jako że dla mnie pewnym zawodnikiem to on nie jest... Wydaje mi się, że Puyol z Marquezem powinien grać jako środkowi obrońcy - Puyol od czyszczenia (uprzedzania), a Marquez jako libero - tj. reagowania tam (prawo-lewo-środek), gdzie przeczyta grę, że jest problem.

Odnośnie obrońców - rok temu w LM grał w FC Brugge taki czarnoskóry obrońca Company. Duże wrażenie - 18 lat, a spokojem i profesurą kasował niejednego napastnika - szkoda, że skauci FCB go nie wyłowili, bo to był (jest?) moim zdaniem na pierwszy rzut oka diament do oszlifowania...

A co ze skrzydłami - Giuly chyba się do końca nie sprawdza, a na lewym Motta też nie jest typowym szarpiącym do przodu...

To tyle przemyśleń...

#40 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 marzec 2006 - 14:56

kuźwa, jakie analizy (gdzie ta IZA?!?)

jeszcze trochę, i jerkbaita zaczną odwiedzać kibice piłki... hehehe




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych