Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Offtopic - Barça


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#121 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2006 - 08:44

Zgadzam się z Guzu - sędzia był kiepski dla obu stron. Costacurta ewidentnie powinien wylecieć za faul na Eto'o. Seedorf, choć ambicji mu odmówić nie można, również za jeden faul na Deco powinien dostać zółtą.

Z Barsy, poza standardowymi gwiazdami (Ronnie, Deco, Puyol, Eto'o, Giuly), bardzo podobał mi się Iniesta i Edmilson. Wg mnie ten pierwszy zrobił ogromny :huh: postęp od momentu, gdy zaczęto go wstawiać do pierwszego składu. Czasami, gdy przecinał do przodu, myślałem, że to Ronnie. Również bardzo uparty w odbiorze. Edmilsonowi brak może jeszcze trochę finezji w odbiorze w stylu Makelele lub Vieiry, ale jeśli już faulował, robił to w naprawdę potrzebnych momentach. Ważne, że Barsa zagrała skoncentrowana, choć moim zdaniem mogła trochę dłużej próbować przytrzymać piłkę w drugiej połowie.

Bałem się też trochę wejścia v.Bommela w końcówce, bo gość jest moim zdaniem trochę zbyt pewny własnej wartości - pamiętam, jak w meczach z Chelsea miał pretensje do Ronnie lub Eto'o, za to, że nie wyszli mu na pozycję, podczas gdy on strzelał na oślep z daleka, Panu Bogu w okno. Czasami też gra trochę, jak to mówi nasz ulubiony komentator, niefrasobliwie - a każde przejęcie piłki przez Milan i wyjście z szybkim podaniem do Szewczenki / Pippo mogło być groźne. Słabiej też zagrał Gio v.Bronckhorst (np. akcja prawym skrzydłem na początku meczu) - na szczęście na prawym skrzydle w Milanie próbował mieszać Jaap Stam...

Mam nadzieję, że obrońcy Arsenalu nie będą tak nieustępliwi jak włoscy i Ronnie, Eto'o oraz Giuly (Messi?) zrobią przewagę swoją techniką i szybkością. Trzeba tylko uważać na akcje Henry, Piresa, Reyesa i crossy Cesca Fabregasa - i powinno być dobrze :D .

#122 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / GdaÅ„sk

Napisano 27 kwiecień 2006 - 08:55

O meczu zostało powiedziane wszystko, wiec ja tylko w sprawie Darka Sz.

Może nie pamiętacie,ale kilkanaście miesięcy temu Darek całkiem zniknął z TV i nie było go słychać ani widać przez kilka miesięcy.. I co? Jego zastępców/następców/naśladowców* (niepotrzebne skreślić) nie dało się słuchać.. Owszem - nie mylili się tak często, nie budowali zdań poczwórnie złożonych i ośmiowątkowych, ale komentowali w tempie wypowiedzi premiera Marcinkiewicza.. Kimono po 15 minutach meczu. :wacko:

Darek się myli i to na potęgę, ale jego pomyłki, lapsusy, słowotwórstwo, odmiana zagranicznych nazwisk, oksfordzki akcent przy angielskich nazwiskach ( słynny Alan Shearer - Szira :mellow: ) przechodzą do historii. No i ten facet przeżywa, jest całym sercem na boisku ( a o tym co mówi i myśli trener, jest tak poinformowany, że czasem zastanawiam się czy nie komentuje meczu schowany pod ławką rezerwowych :lol: )

Czy zapadł Wam w pamięć jakikolwiek mecz z powodu komentarza np. Borka czy Kołtonia :wacko: A ja takich meczów Szpaka moge wymienić wiele..

Pozdrawiam

ps. Nie mogę odżałować, że na MŚ nie ma Danii i red. Szpakowski nie będzie miał szansy na słynne wija wijse, wija rite, wija danske dynamite :mellow: :mellow: :mellow:

#123 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 08:57

ja tez sie ciesze na final, bo obydwie druzyny sobie na niego zalsluzyly, nawet nie ma co dyskutowac - te dwie wykasowaly wszystkich, kto wygra final? czas pokaze
ronaldinho jest ostatnio ciezko stopowac, ale jak sie go uda wylaczyc, to moze byc ciezko, dla barcy ... no zobaczymy ... za kim jestem, to sami wiecie ;)

fajnie sie tez czyta, jak to latwo byc sedzia ... jezeli kiedykolwiek, ktos z was, gwizdal mecz, nawet B juniorow, to wie, jak ciezko jest wszystko widziec i blyskawicznie podjac decyzje - prawidlowa i sprawiedliwa - sedziowie, niestety, nadal nie maja slow motion, reverse angle i 20 innych kamer ... ten kto nigdy nie gwizdal, nie ma o tym, nawet zamglonego pojecia
ale i ja tez nie jestem zadowolony z wszystkich decyzji mercka, ale gdyby wszyscy gwizdali na jego poziomie, to bylyoby calkiem niezle - znam gorszych sedziow

no to do paryza B)

#124 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / GdaÅ„sk

Napisano 27 kwiecień 2006 - 09:01

ja znam gorszych sedziow



za rewanżowy mecz zeszłorocznej edycji LM Chelsea-Barcelona moim wrogiem No.1 jest Collina.. najpierw nie odgwizdał ewidentnego karnego na Eto'o a potem uznał bramkę Terry'ego.. nie mogłem spać całą noc po tym meczu :angry:



#125 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 09:14

to wszystko ludzie, nawet ci tutaj:
Ken Aston, Pierluigi Collina, Anders Frisk, Urs Meier, Karoly Palotai, Sandor Puhl, Istvan Zsolt, Lubos Michel
robili bledy ;)


#126 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2006 - 09:16

@Efex,

Masz racje - pamietam te dyskusje na roznych forach sportowych i nie tylko, ze Basalaj wysiudal Szpakowskiego i Szpaku, wroc...

Dla mnie idealnym polaczenie jest wtedy, gdy Szpaku komentuje razem z jakims trenerem (ten model sprawdza sie np. w Cyfrze+, jesli chodzi o polska lige). Szpaku nie powinien udawac (i raczej nie udaje, jako ze nie wdaje sie w skomplikowane analizy taktyczne), ale powinien miec obok siebie przy mikrofonie, kto wytlumaczylby, dlaczego dana druzyna ma przewage, albo dlaczego jest dluzej przy pilce, albo dlaczego wygrywa mecz. Jesli moglbym tylko miec jakas prosbe do Szpaka, to zeby przeczytal sobie historie pilki za ostatnie kilka lat i nauczyl sie na pamiec nazwisk i ksywek piłkarzy, bo czasami mam wrazenie, ze zatrzymał się, jeśli chodzi o wiedzę piłkarską i sytuację w europejskim futbolu, w połowie lat 90-tych.

@pitt,

To, że sędziować jest trudno, nie zmienia faktu, że znam sędziów, którzy sędziują lepiej niż Merk (gorzej, co prawda, również). Zakładając, że jest to półfinał LM i że w każdym meczu statystycznie jest tyle samo trudnych sytuacji do zagwizdania, mogli chyba przydzielić kogoś lepszego.

Pozdro,
marcinesz

PS. Efex, ale na MŚ będzie Sven Juuuran Yyyrikson i (tylko nie pamiętam, czy to teksty Szpaka) Runaldu, Runaldiniu, Żuninju itp. :mellow: :mellow: :mellow: )

#127 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 04 maj 2006 - 08:14

BARÇA CAMPEON!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Kibicow:)

Nasza Druzyna potwierdzila swoja dominacje w La Liga drugim tytulem mistrzowskim.

Troche fotek z radosci na Ramblas wczoraj w nocy.


Guzu

Załączone pliki



#128 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 04 maj 2006 - 08:16

Załączone pliki



#129 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 04 maj 2006 - 09:36

@Guzu
Hmm a ja myslalem ze walczysz z umami na Ebro, ale widze ze trzymasz reke na pulsie :mellow: <_< <_<

Gratuluje wszystkim kibicom Barcy <_< <_< <_<

#130 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 04 maj 2006 - 09:58

O kurde nawet mnie to zainteresowało. Guzu, dzięki za przekaz :D

Pozdrawiam
Remek

#131 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 04 maj 2006 - 10:04

Remek,

Sluze uprzejmie:)

Ciezki dzien w pracy - z kacem za biurkiem siedzimy we dwoch :unsure:


Guzu

#132 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / GdaÅ„sk

Napisano 04 maj 2006 - 10:33

BARCAAAAA!!!!!!



:mellow: :mellow: :mellow:

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  pijacy.gif   13,02 KB   311 Ilość pobraÅ„


#133 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 05 maj 2006 - 06:26

Guzu :huh: Barca Wiwat!!! :mellow: .....a teraz kilka slow o Wyprawie na sumy ...bo juz wbijam zeby w komputer :lol:

#134 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2006 - 08:45

Bravisssimo!!!!!!!!!!!!!! :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:


#135 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 09 maj 2006 - 09:06

W weekend swietowania ciag dalszy.

Zdjec z soboty nie mam - fiesta na stadionie. Naturalnie bylem B), ale nie udokumentowalem.

Natomiast ponizej troszke zdjec z parady z niedzieli.

Rozmiary parady przerosly wszystkie oczekiwania i szacunki.
Bylo 1 200 000 osob na ulicach Barcelony.
W zeszlym roku zaledwie ciut ponad 900 000 :D
Przejazd autokarem 12 km zajal karawanie 3 autobusow ponad 4 godziny.

Jechali blisko mojego miejsca zamieszkania - wiec tam sie z nimi spotkalem.





Pozdrawiam

Guzu

Załączone pliki



#136 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 maj 2006 - 09:13

@Guzu - życie w stolicy europejskiej piłki musi być niesamowite. Generalnie zawsze moją miłością była koszykówka, ale tylko Barca porywa mnie w footbolu.

YO!

#137 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 maj 2006 - 09:35

Guzu,

Super ujecia - szkoda tylko, ze nieostre ;) ...
Podstawa jednak to byc w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu :D ...

Powiedz mi jedna rzecz - kim jest gosc na lawce Barsy, z ktorym czesto Rijkaard rozmawia podczas meczu - czesto stoja obaj przy lawce i Rijkaard cos mu tam szepcze do ucha. Domyslam sie, ze to tez Holender :D ...

#138 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 09 maj 2006 - 09:38

Zdjecia sie zmniejszyly to sie stepily...

On ma prawa reke Henka Ten Cate. Ale Henek juz od lipca bedzie pierwszym trenerem Ajaxu. Wiec pojawi sie nowa prawa reka.

Lewa reka to Eusebio Sacristan, czlonek Dream Teamu. Podrzucili go Rijkardowi jak zaczynal prace w Barçie bo nikt tak naprawde nie wiedzial do czego Rijk zdolnym jest. Eusebio sie sprawdzil i teraz tam dziala swoje.




A na pierwszym zdjeciu Ronaldinho nie jest w ciazy, to chyba wiatr ;) :D

Guzu

Załączone pliki



#139 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 maj 2006 - 09:49

Ten, o którego mi chodzi, to taki gość po 40-tce, czarne w miare krotkie włosy...

A może Ronaldinho się objadł jakiś frykasów podczas świętowania - ech te hiszpańskie restauracje... Ja w ciągu tygodnia spędzonego w Madrycie przytyłem 5kg :D - jak nie fawada, to paella, polędwica wołowa albo owoce morza... Mają nawet golonkę (ale u nas lepsza ;) ).

#140 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 09 maj 2006 - 09:56

Henk:




Guzu

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  eusebio.bmp   24,43 KB   216 Ilość pobraÅ„
  • ZaÅ‚Ä…czony plik  TenCate.jpg   9,34 KB   223 Ilość pobraÅ„