Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łososie i Trocie 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
259 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   kowalek87

kowalek87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaLubin/Fjellhamar
  • Imię:Piotr

Napisano 28 marzec 2015 - 14:08

Dzisiejsza poranna trotka z fjordu, nie za duża (60+), ale cieszy, bo na swojaka :D . Najpierw obrzucałem miejscówkę wahadłówką, lecz bez efektu, po czym postanowiłem podejść nieco inaczej do tematu i założyłem swojego łamańca. Pierwszy rzut w to samo, może 4 obroty korbką i siedzi. Widać wobek podpasował. Później wyszło mocne słońce i doczekałem się tylko 2 wyjść nieco większych ryb, ale na tym się skończyło. 

DSCN1320_zpsbnujejyd.jpg

DSCN1322_zpsrpoy9l9u.jpg



#162 OFFLINE   dzerwys

dzerwys

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1046 postów
  • LokalizacjaTrzy kroki do Iny
  • Imię:Igor
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:07

Wiadomo już coś o wynikach z pierwszego dnia TrollingBoatMaster?



#163 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 12 kwiecień 2015 - 08:05

Zatoka Pucka, metoda połowu trolling, pogoda słonecznie, lekki wiatr. Przynęta: blaszka "PG" Paweł Grzecznik. Sprzęt: wędka szklak od batsona, pen slamer 360, plecionka 0,14. Całe 72cm morskiego szczęścia, niezapomniana walka, udana wyprawa.

 

troc%2072_zps2vybfgdt.jpg


Użytkownik @Wojti edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 08:10


#164 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9509 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:10

Klasa, Wojtek :)  Pogodę, widać całkiem całkiem miałeś.



#165 OFFLINE   WHITE14

WHITE14

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • LokalizacjaFestung Breslau
  • Imię:Mirko
  • Nazwisko:Filipovic

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:20

Witaj Wojtku widze ze nie dasz sobie odpocząć



#166 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:22

Ale mieliście fajne warunki :)

Gratulacje!!



#167 OFFLINE   maliniak

maliniak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 12:13

Fajna rybka gratulacje



#168 OFFLINE   wędkarzKP

wędkarzKP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKuj-Pom
  • Imię:Karol

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:35

Gratulacje. Tu (link) ta sama ryba. Udało się Panu złapać ją drugi raz? Tym razem na inną przynętę :)

https://www.facebook...?type=1

ahhh ten marketing SG ...  ;)



#169 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:43

marketing dźwignią handlu :lol:



#170 OFFLINE   Nesta

Nesta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaLier (Norwegia) / Wałcz
  • Imię:Michał

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:47

Witam.

Ostatnio pierwszy raz w życiu miałem okazję przekonać się jak "gra" podkład na przelotkach. Branie po rzucie w miejsce gdzie na wodzie pokazało się oczko nie większe niż robi mucha wpadająca do wody. Ryba poganiała mnie po płyciźnie, zanim ją wyholowałem zrobiło się prawie ciemno. Mucha Jiggy oliwkowo biała.

 

sw5sblcc2qkp_t.jpg

 

phebhjfo8rf5_t.jpg

 

Spinning dawno juz przestałem wozić w samochodzie, stoi i się kurzy. Na muchę to zupełnie inny świat, jak bym się narodził na nowo :)


Użytkownik Nesta edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 20:58


#171 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:50

Gratulacje. Tu (link) ta sama ryba. Udało się Panu złapać ją drugi raz? Tym razem na inną przynętę :)

https://www.facebook...?type=1

ahhh ten marketing SG ...  ;)

Witam, 

tylko że taki marketing do niczego dobrego nie doprowadzi. 

Przynęty świetne ( same się bronią ) ale trochę zdrowego rozsądku wskazane, bo niedługo okaże się że najlepszą przynętą na jazie okaże się ALIEN EEL V2.

Pzdr.

Tarłoś



#172 OFFLINE   wędkarzKP

wędkarzKP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKuj-Pom
  • Imię:Karol

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:57

Jestem tego samego zdania. Jeśli coś jest dobre to sobie poradzi. SG ma z pewnością wiele fajnych produktów, ale takie "Chwyty marketingowe" mnie osobiście zniechęcają. Swoją drogą ciekawe do czego zdolni są ludzie promujący markę, ale to już rozważania nie w tym temacie.

i żeby nie było całkowitego off'a

@Nesta - niezła petarda! Gratulacje



#173 OFFLINE   WHITE14

WHITE14

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • LokalizacjaFestung Breslau
  • Imię:Mirko
  • Nazwisko:Filipovic

Napisano 12 kwiecień 2015 - 21:46

Nesta kolejna przepiekna ryba szczere gratulacje

#174 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:09

Witam, 

tylko że taki marketing do niczego dobrego nie doprowadzi. 

Przynęty świetne ( same się bronią ) ale trochę zdrowego rozsądku wskazane, bo niedługo okaże się że najlepszą przynętą na jazie okaże się ALIEN EEL V2.

Pzdr.

Tarłoś

 

Zazdrość ludzka nie zna granic tak niestety jest kiedy siedzi się przy kompie a nie jeździ się na ryby i nie ma się wyników. Tego dnia złowiłem kilka ryb (ta największa była na PG), pozostałe były na woblery (nie mamy w modzie czegokolwiek podpinać, a jesli ktoś ma wątpliwości zawsze może zapytać u źródła na co ryby brały lub dokładnie czytac opis pod zdjeciami, nie bede wstawiał tez wszystkich ryb bo nie wszystkie sie do tego nadawały).

 

 

PS

ALIEN EEL V2 - to moja ulubiona i bardzo skuteczna przyneta ale na szczupaki



#175 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:27

Zazdrość ludzka nie zna granic tak niestety jest kiedy siedzi się przy kompie a nie jeździ się na ryby i nie ma się wyników. Tego dnia złowiłem kilka ryb (ta największa była na PG), pozostałe były na woblery (nie mamy w modzie czegokolwiek podpinać, a jesli ktoś ma wątpliwości zawsze może zapytać u źródła na co ryby brały lub dokładnie czytac opis pod zdjeciami, nie bede wstawiał tez wszystkich ryb bo nie wszystkie sie do tego nadawały).

 

 

PS

ALIEN EEL V2 - to moja ulubiona i bardzo skuteczna przyneta ale na szczupaki

 

 

Historia zmian
  • 10406798_788462824553115_545805291226027
    Savage Gear Polska
    15 godz. temu
    Flauta, prześwietlona woda, obławiamy wodę pomiędzy 3, a 6 m. Branie na głębokości około 4 m. - przynęta oczywiście Diving Prey 9 cm w kolorze Lemon Back.
     
  •  
  • 10406798_788462824553115_545805291226027
    Savage Gear Polska
    31 min. temu
    Flauta, prześwietlona woda, obławiamy łowisko pomiędzy 3, a 6 m. Brania na głębokości około 4 m. - polecana przynęta do takich warunków to Diving Prey 9 cm w sprawdzonym kolorze Lemon Back.

 

 

 

Ja już z tego nic nie rozumiem...


Użytkownik sol321 edytował ten post 13 kwiecień 2015 - 10:29

  • kornik1978 lubi to

#176 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:37

no bo wiedzą, że jerkbait nie śpi i wychwyci takie rzeczy :) wyszło na jaw to trzeba jakoś zamaskować :D



#177 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:40

Tego dnia złowiłem kilka ryb (ta największa była na PG), pozostałe były na woblery (nie mamy w modzie czegokolwiek podpinać, a jesli ktoś ma wątpliwości zawsze może zapytać u źródła na co ryby brały lub dokładnie czytac opis pod zdjeciami, nie bede wstawiał tez wszystkich ryb bo nie wszystkie sie do tego nadawały).

 

 

 

 

 

Nie chciałbym się wtrącać ale ryba pokazana tutaj wygląda tak samo jak ryba pod wklejonym linkiem (charakterystyczne rany na ciele). Tuta jest napisane, że została złapana na blaszke PG a w linku niby na woblera SG. Więc chyba jednak cos jest nie tak?



#178 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 13 kwiecień 2015 - 14:22

Tego dnia złowiłem kilka ryb (ta największa była na PG), pozostałe były na woblery (nie mamy w modzie czegokolwiek podpinać, a jesli ktoś ma wątpliwości zawsze może zapytać u źródła na co ryby brały lub dokładnie czytac opis pod zdjeciami, nie bede wstawiał tez wszystkich ryb bo nie wszystkie sie do tego nadawały).

 

 

 

 

 

Nie chciałbym się wtrącać ale ryba pokazana tutaj wygląda tak samo jak ryba pod wklejonym linkiem (charakterystyczne rany na ciele). Tuta jest napisane, że została złapana na blaszke PG a w linku niby na woblera SG. Więc chyba jednak cos jest nie tak?

 

Oj tam Oj tam - czepiasz się kolego @Kozi. :ph34r:  :ph34r:  :P    


Użytkownik Rajfel edytował ten post 13 kwiecień 2015 - 14:24


#179 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 13 kwiecień 2015 - 14:30

Zazdrość ludzka nie zna granic tak niestety jest kiedy siedzi się przy kompie a nie jeździ się na ryby i nie ma się wyników. Tego dnia złowiłem kilka ryb (ta największa była na PG), pozostałe były na woblery (nie mamy w modzie czegokolwiek podpinać, a jesli ktoś ma wątpliwości zawsze może zapytać u źródła na co ryby brały lub dokładnie czytac opis pod zdjeciami, nie bede wstawiał tez wszystkich ryb bo nie wszystkie sie do tego nadawały).

 

 

PS

ALIEN EEL V2 - to moja ulubiona i bardzo skuteczna przyneta ale na szczupaki

Oczywiście że zazdroszczę  ;) , nie mam możliwości łowić z łodzi, a z brzegu wspomniany wobler za blisko lata  :lol:  :lol:  :lol: 

Wyniki z brzegu słabsze no ale cóż nie poddaje się -  walczę ale zdecydowanie wolę "psycho sprat-a" w kolorze sandel i to właśnie tą przynęta powinna się znaleźć na Facebook-u. 

 

Bez "napinki" Panie Wojciechu nawet najlepszym się zdarza ZONK.

 

Z pozdrowieniami 

Tarłoś



#180 OFFLINE   kornik1978

kornik1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Napisano 13 kwiecień 2015 - 15:11

Rzadko się wypowiadam na tym forum, ale przeglądam często, mimo to sytuacja która tu została naświetlona wydaje mi się po prostu żenująca , jest to perfidne oszukiwanie nas wędkarzy reklamując przynęty jako ,,te,, łowne,killery  i niech nikt nie tłumaczy tu kolegi łowcy ani on sam niech nie nie wrzuca wstawek typu ,, Zazdrość ludzka nie zna granic.... ,, dla mnie wstyd i żenada takie zachowanie,znam takich co dla fajnej foty i przynęty odpowiedniej w pysku kupowali ryby od rybaków hehe.....do czego to doszło,pozdrawiam prawdziwych uczciwych i etycznych wedkarzy


  • Marcel i Spawciu lubią to