Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rybomania 2015 Poznań 6-8 luty.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
190 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 08 luty 2015 - 21:52

To co najbardziej zapamietam po tegorocznych targach to akcje ze zlodziejami, chyba nie bylo stoiska na ktorym nie poginely rzeczy. Widoczne tak jak zachowuja sie pewne osoby nad woda tak i na co dzien.

To teraz rozumiem , dlaczego było tak dziwnie na niektórych stoiskach ... Dopiero przełamanie pierwszych lodów pozwalało na fajną , merytoryczną rozmowę . Smutne to bardzo .


  • wobler129 lubi to

#162 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 08 luty 2015 - 22:05

A co sadzicie o zorganizowanej akcji WS i petycji "stop sieciom w PZW", osobiscie odebralem to bardzo pozytywnie?

Edit, ww na WS wedkarski swiat

Wędkarski Świat zszokował mnie hasłem ZŁÓW I WYPUŚĆ umieszczonym na pierwszej stronie okładki i na pierwszej stronie rekordowy łosoś z Zatoki Gdańskiej a w dalszej części fachowy opis (str. 31) jak to "po wrzuceniu  łososia do łodzi należy go natychmiast ogłuszyć maczugą stanowiącą wyposażenie pontonu". Albo wspieramy ideę złów i wypuścić albo umieszczamy artykuł instruktażowy o zastosowaniu maczugi. Porażający brak konsekwencji ze strony WŚ. 



#163 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 08 luty 2015 - 22:18

Targi odbieram bardzo pozytywnie. Niestety oblężenie w sobotę (12-14) było tak duże, że wolałem przeczekać i ruszyliśmy na stoiska po posiłku koło 15.

 

Mimo tłumów i niestety potężnej ilości karpiowych stoisk, można było znaleźć i coś dla nas.

 

A plaga tych pseudo wędkarzy, którym bilet za 15 zł ( podobnie jak zezwolenie na ryby) musi się zwrócić, przyprawiała o zakłopotanie. Przykro tylko, że głównym tematem targów w rozmowach ze znajomymi na stoiskach była rozmowa o złodziejach.

 

No i na koniec, dzięki za możliwość spotkania z kilkoma osobami z forum, i tak chciałbym ten mój wyjazd wspominać;] @wojti @wobler129 POZDRO:)

 

Było fajnie.


  • wobler129 lubi to

#164 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 08 luty 2015 - 23:12

Boatex cz1. - pontony

 

Załączony plik  pontony.jpg   70,3 KB   18 Ilość pobrań

 

Załączony plik  pontony - 2.jpg   74,2 KB   18 Ilość pobrań

 

cdn.


Użytkownik @Wojti edytował ten post 09 luty 2015 - 13:35


#165 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 09 luty 2015 - 00:42

Wędkarski Świat zszokował mnie hasłem ZŁÓW I WYPUŚĆ umieszczonym na pierwszej stronie okładki i na pierwszej stronie rekordowy łosoś z Zatoki Gdańskiej a w dalszej części fachowy opis (str. 31) jak to "po wrzuceniu  łososia do łodzi należy go natychmiast ogłuszyć maczugą stanowiącą wyposażenie pontonu". Albo wspieramy ideę złów i wypuścić albo umieszczamy artykuł instruktażowy o zastosowaniu maczugi. Porażający brak konsekwencji ze strony WŚ. 

....a później jadą wszyscy po Sławku jak po łysej kobyle...


  • Paweł Bugajski lubi to

#166 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 09 luty 2015 - 07:57

....a później jadą wszyscy po Sławku jak po łysej kobyle...

Coś trzeba z niewygodnymi faktami zrobić :)


  • krzychun lubi to

#167 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 09 luty 2015 - 08:34

Ja przepraszam wszystkich, z którymi nie mogłem dłużej pogadać, był duży zapieprz. Ale było mega! :)

 

Co do złodziei... jakaś masakra, nie chce mi się pisać na temat tych śmieci! Widziałem akcję, jak złodziej dostał po mordzie :)  I bardzo dobrze-polecam wszystkim takie działania!

 

Pozdrawiam

Maciej

 

PS Karol dziękuję za 70%, pychotka :)


Użytkownik wobler129 edytował ten post 09 luty 2015 - 08:35

  • Tomasz eS, Karol Krause, Manniek66 i 1 inna osoba lubią to

#168 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 09 luty 2015 - 11:05

Witam,
kolejna udana RYBOMANIA . Cieszy ilość wystawców z nadzieją że w kolejnych latach spinning będzie miał jeszcze więcej stoisk.
Osobiście życzyłbym sobie w kolejnch odsłonach więcej rękodzieła.

Co do złodziejstwa to miałem problem z wytłumaczeniem zachowania tego BYDŁA mojemu dzieciakowi, który też był świadkiem takich scen.

Poza tym super zabawa ,dużo ciekawostek dużo poznanych miłych ludzi ,szkoda tylko że nie spotkałem nikogo z logo JERKBAIT.PL .

Mój brzdąc był w siódmym niebie :-)

Załączone pliki


  • @Wojti lubi to

#169 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 09 luty 2015 - 11:28

Też miło wspominam RYBOMANIĘ 2015 :) Nikogo znajomego z forum nie spotkałem...



#170 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 09 luty 2015 - 11:31

A tutaj jakaś cząstka nowych zabawek z RYBOMNII.

Były tarusy, riomesy ,tapsy i wiele innych

Załączone pliki



#171 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 09 luty 2015 - 11:32

Ja byłem w zeszłym roku ale patrząc pod zdjęciach z tego roku ścisk był podobny. To chyba największy minus tych targów. Komfort zakupów i zwiedzania żaden. Przydałaby się większa hala.

 

Ktoś się orientuje czy międzynarodowe targi wędkarskie Efttex 2015 które odbędą się w czerwcu w Warszawie będą otwarte dla normalnej publiki czy tylko dla branży?



#172 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 09 luty 2015 - 11:35

Ja spotkałem sporo ludzi z jerkbaita. Większość podchodziła do mnie i pytała czy ja to ja, bo jakiś taki duży, a ze zdjęć wnioskowali, że mały jestem :)  I mnie poznać nie mogli. Fajnie było pogadać :)


  • woblery z Bielska lubi to

#173 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 09 luty 2015 - 11:57

Wędkarski Świat zszokował mnie hasłem ZŁÓW I WYPUŚĆ umieszczonym na pierwszej stronie okładki i na pierwszej stronie rekordowy łosoś z Zatoki Gdańskiej a w dalszej części fachowy opis (str. 31) jak to "po wrzuceniu  łososia do łodzi należy go natychmiast ogłuszyć maczugą stanowiącą wyposażenie pontonu". Albo wspieramy ideę złów i wypuścić albo umieszczamy artykuł instruktażowy o zastosowaniu maczugi. Porażający brak konsekwencji ze strony WŚ. 

A nie było gdzieś malutkiej gwiazdki i na końcu artykułu albo wręcz na ostatniej stronie - "nie dotyczy łososi"?  :P

A tak po prawdzie to sądzę że 99% łososia by nie wypuściła, promować sobią mogą ale nie mogą komuś nakazać bo im do numeru nie pasuje.



#174 OFFLINE   pabik

pabik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów

Napisano 09 luty 2015 - 12:07

A ja pomacałem fajnego Fenwicka 

ESMC63M-MF 

i teraz jakoś spać spokojnie nie mogę.. :)


  • wobler129 lubi to

#175 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 09 luty 2015 - 12:16

A nie było gdzieś malutkiej gwiazdki i na końcu artykułu albo wręcz na ostatniej stronie - "nie dotyczy łososi"?  :P

A tak po prawdzie to sądzę że 99% łososia by nie wypuściła, promować sobią mogą ale nie mogą komuś nakazać bo im do numeru nie pasuje.

Ja nie mam żalu, że ci ludzie wzięli tego łososia, tylko o to że WŚ promuje szczytną ideę którą tak naprawdę mają w głębokim poważaniu. Może faktycznie przy haśle na okładce powinni umieścić gwiazdkę, że nie dotyczy to łososi (szczególnie tych największych po trzeba je dostarczyć do portu do ważenia i mierzenia). 


  • @Wojti lubi to

#176 OFFLINE   bardziu

bardziu

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 09 luty 2015 - 12:30

Ja byłem w zeszłym roku ale patrząc pod zdjęciach z tego roku ścisk był podobny. To chyba największy minus tych targów. Komfort zakupów i zwiedzania żaden. Przydałaby się większa hala.

 

Ktoś się orientuje czy międzynarodowe targi wędkarskie Efttex 2015 które odbędą się w czerwcu w Warszawie będą otwarte dla normalnej publiki czy tylko dla branży?

Efftex całe szczęście jest tylko dla ludzi z branży. I mam nadzieje że tak zostanie. Targi to targi, a nie targowisko !



#177 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 09 luty 2015 - 13:33

Boatex cz 2. - wędkarskie

 

Załączony plik  alu - best.jpg   84,26 KB   15 Ilość pobrań     Załączony plik  alu - 1.jpg   89,57 KB   13 Ilość pobrań

 

Załączony plik  alu - 2.jpg   97,44 KB   13 Ilość pobrań     Załączony plik  alu-3.jpg   74,18 KB   13 Ilość pobrań

 

Załączony plik  alu-4.jpg   79,64 KB   13 Ilość pobrań     Załączony plik  alu-5.jpg   83,11 KB   13 Ilość pobrań

 

cdn ... (łodzie morskie)


Użytkownik @Wojti edytował ten post 09 luty 2015 - 13:36

  • wobler129 i puszek7 lubią to

#178 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 09 luty 2015 - 19:50

Wczoraj o 15 miał się odbyć finał konkursu filmowego, ale moi znajomi i niczym takim nie słyszeli. Organizatorzy też milczą jak grób. Widział może ktoś coś takiego?



#179 OFFLINE   maxxym

maxxym

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaRzeszow

Napisano 09 luty 2015 - 19:55

Ja widziałem, pierwsze miejsce zajął film pt. "czym skorupka za młodu nasiąknie".



#180 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 09 luty 2015 - 21:28

Ja na szczęście nie mialem tej nieprzyjemnosci obserwowac procederu złodziejstwa aczkolwiek teraz rozumiem lekko podejrzane zachowania na niektoeych stoiskach. Dalo sie wyczuc wzmozona czujnosc. Impreza w porównaniu do zeszłego roku moim zdaniem bardziej udana. Oprocz sprzętu wedkarskiego pomacałem łodzie i zobaczylem przepaść jakościową pomiędzy producentami. Udało sie spotkac kolegow z Wędkarskiej Pasji i zamienic kilka słów. Trochę szkoda ze jak sie okazuje niektorzy koledzy z jb.pl byli na stoiskach jako wystawcy bo chętnie bym spotkał się i zamienił kilka słów. Moze za rok :). Teraz pozostaje czekac czerwcowego EFFTEX w Warszawie :)))))