Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FishingArt - producent blanków / pracownia rodbuildingowa

blanki pracownia fishing art blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2986 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4087 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 08 czerwiec 2013 - 08:58

Piękna robota.

Co to za metoda float, nie widziałem nigdy takiego kija z takim kołowrotkiem?

 

Tutaj znajdziesz podstawowe informacje:

 



#602 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:06

Trzymam kciuki za Krzysztofa i powodzenie jego wyrobów na targach !!!!!!!!!!!!!!!!



#603 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:13

Trzymam kciuki za Krzysztofa i powodzenie jego wyrobów na targach !!!!!!!!!!!!!!!!

Gadałem dzisiaj z Krzyśkiem i poszło fantastycznie. :)



#604 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:16

To wspaniale!!!!!!!!! Nigdy jeszcze nie spotkałem takiego pasjonata i zarazem nader uczciwego w swej pasji człowieka jak Krzysztof i dlatego życzę mu jak najlepiej i trzymam kciuki za pełny sukces :)



#605 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:28

To wspaniale!!!!!!!!! Nigdy jeszcze nie spotkałem takiego pasjonata i zarazem nader uczciwego w swej pasji człowieka jak Krzysztof i dlatego życzę mu jak najlepiej i trzymam kciuki za pełny sukces :)

potwierdzam w 100% i też kciuki trzymam...



#606 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:19

Dołączam się do kciuków i też potwierdzam co koledzy



#607 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 18 czerwiec 2013 - 08:21

No fantastyczne wieści koledzy z targów ;)

Ja też trzymam kciuki mocno za powodzenie bo Krzysiek to fantastyczny człowiek w całości poświęcony swojej pasji. :D

Niecierpliwie się też mocno bo zamowiłem kijka u niego i bedzie wykonany na połowe lipca i aż mnie nośi bo nie moge się już doczekać :D



#608 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 czerwiec 2013 - 08:59

Niecierpliwie się też mocno bo zamowiłem kijka u niego i bedzie wykonany na połowe lipca i aż mnie nośi bo nie moge się już doczekać :D

wiem coś o tym bo i ja czekam na swoja szpadę.... ;) jajo można znieść :D :lol: pzdr



#609 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 18 czerwiec 2013 - 10:34

Wygląda na to, że za tydzień zrobię najazd na Kraków. Wstępnie umówiony jestem.  :)



#610 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4087 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 18 czerwiec 2013 - 14:39

No i mamy sukces, polskie blanki zaciekawiły Zachód, mało tego - zaciekawiły i pobudziły apetyt. Wielkie GRATULACJE dla Pana Zielińskiego za wytrwałość, zapał, pasję tworzenia. Jeszcze chwila i Niemiec, Anglik, Włoch będzie kuso spoglądał z iskierką zazdrości co Polak trzyma w garści... Tym co robią ruchy na giełdzie proponuję wstrzemięźliwość by nie stracili podwójnie...  ;)  :D  Z tego co słyszałem Europa zaczyna wielkim łukiem omijać chińskie naklejki, tak trzymać. Pozdrawiam.  :)


  • Mariano Mariano lubi to

#611 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 18 czerwiec 2013 - 14:59

No i mamy sukces, polskie blanki zaciekawiły Zachód, mało tego - zaciekawiły i pobudziły apetyt. Wielkie GRATULACJE dla Pana Zielińskiego za wytrwałość, zapał, pasję tworzenia. Jeszcze chwila i Niemiec, Anglik, Włoch będzie kuso spoglądał z iskierką zazdrości co Polak trzyma w garści... Tym co robią ruchy na giełdzie proponuję wstrzemięźliwość by nie stracili podwójnie...  ;)  :D  Z tego co słyszałem Europa zaczyna wielkim łukiem omijać chińskie naklejki, tak trzymać. Pozdrawiam.  :)

Niemiec już spogląda z zazdrością i to nie z iskierką ale zachodzi w głowę "wie ist das möglich ?"wiem coś na ten temat bo łowiłem razem z testerem Quantum (taka firma) i jego Quantum był ubogim krewnym przy polskim boronie na dodatek facet nie wstrzelił się z gumami więc kosiłem sandacze krakowskim Vegterem na gumę w kolorze  "Opening Night", docinki Niemca że takiego koloru gumy by nigdy nie kupił skończyły się chyba po po piątej rybie i z wdzięcznością przyjął zaproponowaną gumę a rozpływał się w samych superlatywach o skuteczności kija i przepięknym ugięciu przy holu sandaczy.Nie widział nigdy kija o takiej akcji i takiej  skuteczności , sądził że na Elbę i sandacza to sztywna pała z umiarkowanie sztywną szczytówką a tu SZOK ! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D



#612 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:17

Niemiec już spogląda z zazdrością i to nie z iskierką ale zachodzi w głowę "wie ist das möglich ?"wiem coś na ten temat bo łowiłem razem z testerem Quantum (taka firma) i jego Quantum był ubogim krewnym przy polskim boronie na dodatek facet nie wstrzelił się z gumami więc kosiłem sandacze krakowskim Vegterem na gumę w kolorze  "Opening Night", docinki Niemca że takiego koloru gumy by nigdy nie kupił skończyły się chyba po po piątej rybie i z wdzięcznością przyjął zaproponowaną gumę a rozpływał się w samych superlatywach o skuteczności kija i przepięknym ugięciu przy holu sandaczy.Nie widział nigdy kija o takiej akcji i takiej  skuteczności , sądził że na Elbę i sandacza to sztywna pała z umiarkowanie sztywną szczytówką a tu SZOK ! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

a czego po Niemcu można się było innego spodziewać... :huh: (zwłaszcza w kontakcie z Polakiem) :unsure: pzdr



#613 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:27

Tylko z uprzejmości wziąłem to czym łowił Niemiec a więc dość lekką konstrukcję Quantum z bardzo oryginalnym uchwytem pozwalającym podtrzymywać goły blank palcem wskazującym od dołu ale...aby to zrobić trzeba trzymać wędkę w ten sposób że stopka kołowrotka znajduje się między najmniejszym palcem "drugim od dołu" :) przez co dość sztywny kij jeszcze bardziej leciał "na pysk" rodzaj ugięcia przemilczę ,na kilka ryb jakaś połowa wyholowanych skutecznie reszta spadła :) Mój komentarz był mniej więcej taki jak docinki Niemca na temat  mojej gumy :)


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 18 czerwiec 2013 - 15:28


#614 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 czerwiec 2013 - 16:16

raz miałem kontakt ze sprzętem firmy Quantum,kiedy to zakupiłem dwa młynki o nazwie Quantum Force Feeder...pierwszy i jak na razie ostatni raz w swoim życiu widziałem,żeby kołowrotek tak potwornie skręcał linkę... :o wystarczyło jedno nawinięcie na szpulę linki a potem tylko jej zluzowanie na przelotkach aby zaczęły tworzyć się warkoczyki długości 20-30cm (i to kilka na raz) :angry: sory za offa ale musiałem to komuś powiedzieć... ;)



#615 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 18 czerwiec 2013 - 18:37

No to mamy koniec końców jakiś powód do radości . Niektórzy , niestety .. Większość i tak wybierze anonimowe curiosa :rolleyes:  



#616 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:22

Czarnowidzący :unsure:  Miejżesz, człecze, nadzieję. Może jeszcze jakaś iskierka się tli :)



#617 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:17

Większość i tak wybierze anonimowe curiosa :rolleyes:  

A dlaczego?



#618 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:11

Brawo, brawo, sukces Polaka sukcesem Polski.



#619 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 czerwiec 2013 - 04:13

A dlaczego?

Bo taki jest kod kulturowy ludzi wypranych z poczucia wszelkiej wartości , za...anych tanią propagandą . Bo co tu może być dobrego ? Stodoły , Krzychunie ..



#620 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 czerwiec 2013 - 05:30

Krzysiek jak coś już robi to wie jak to robić :) .Po cichu liczyłem na jego sukces ale nigdy nie wiadomo jak klient się ustosunkuje do produktu.To chyba kwestia czasu jak polskie blanki będą pożądane, conajmniej przez Europę :) .







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych