Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FishingArt - producent blanków / pracownia rodbuildingowa

blanki pracownia fishing art blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2927 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 05 luty 2013 - 22:22

Cześć

 

Dzięki za info, jutro temat będzie walcowany. Z tego co wiem kilka sztuk jest już w drodze do Polski z przeznaczeniem na magazyn.  Moja dawno temu zamówiona krąży na orbicie. Mam nadzieję, że na dniach wyląduje u wrót "Smoczej Jamy"...

 

Serdeczne Dzięki

 

Pozdrawiam

 

Andrzej



#262 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 05 luty 2013 - 22:39

Z tego co rozmawialem z Krzysztofem Zielinskim wybor bedzie bardzo duzy. Jednym z bardzo duzych atutow tych blankow bedzie gwarancja, a raczej czas jej realizacji, ktory w porywach bedzie mogl sie zamknac w 1-2 dni... :) Gdyby nawet aktualnie czegos nie bylo na stanie to blank jest dorabiany, co najwazniejsze na miejscu - szybko i sprawnie, jak rowniez bez dodatkowych kosztow.

Zobaczymy co przyniesie przyszlosc, ale zapowiada sie bardzo ciekawie.

Przepraszam za brak polskich znakow.

Pozdrawiam

#263 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 luty 2013 - 23:24

Z tego co rozmawialem z Krzysztofem Zielinskim wybor bedzie bardzo duzy. Jednym z bardzo duzych atutow tych blankow bedzie gwarancja, a raczej czas jej realizacji, ktory w porywach bedzie mogl sie zamknac w 1-2 dni... :) Gdyby nawet aktualnie czegos nie bylo na stanie to blank jest dorabiany, co najwazniejsze na miejscu - szybko i sprawnie, jak rowniez bez dodatkowych kosztow.

Zobaczymy co przyniesie przyszlosc, ale zapowiada sie bardzo ciekawie.

Przepraszam za brak polskich znakow.

Pozdrawiam

 

Gwarancja !? to znaczy ze beda pekac te blanki ? ;)



#264 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 luty 2013 - 23:45

A tak na serio. Jak mozna uprawiac taka polityke informacyjna - mowie o tworcach tego ambitnego projektu ?
Jak widac mozna, ale mam nadzieje ze blanki beda lepsze niz to w jaki sposob "rynek" sie o nich dowiaduje...

Trzymam kciuki za powodzenie ambitnego przedsiewziecia!

 

Pozdrawiam


Guzu



#265 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 06 luty 2013 - 00:18

Daniel - to są na razie spekulacje. Oficjalnie to będzie na dniach  ;).

To jest tak jak z filmami i ich premierami w Hollywood. Premiera - pokaz w dniu 1 lipca u koników w Polsce od 15 czerwiec...   :D



#266 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 luty 2013 - 00:54

No to nie psujcie efektu - poczekajmy na premiere :D



#267 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 luty 2013 - 08:23

Daniel, beda pekac jak zaplaki, to bedzie prawdziwy test gwarancyjny! :D

Sorki za zepsucie premiery w iscie Hollywood'zkim stylu! :P

#268 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 06 luty 2013 - 10:44

Panowie,

 

A moze dajcie szanse panu Zielinskiemu najpierw ukrecic te blanki, chociaz chwile potestowac itd  ;)

 

Bujo



#269 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2658 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 luty 2013 - 10:45

ale one są testowane już od jakiegoś czasu ...



#270 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 06 luty 2013 - 11:23

ale one są testowane już od jakiegoś czasu ...

 

 

Od jak dlugiego czasu? Z tego co kojarze wzmianki o produkcji blankow byly calkiem niedawno temu. 

 

Tak czy inaczej cieszy mnie, ze beda pierwsze produkcje made in Poland ( te sprzed kilkunastu lat o Anosie to zapewne trzeba wlozyc miedzy bajki). 



#271 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2658 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 luty 2013 - 12:39

Nie wiem, od jakiego czasu, ale to już troche trwa (rozmowa tel. z P. Zielińskim). Natomiast niezależnie od tego ja też się cieszę i jednocześnie doczekac nie mogę dorwania w swe łapska blanku polskiej produkcji :D



#272 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 06 luty 2013 - 16:11

"Dostałem zdawkową odpowiedź - "wszystko w swoim czasie"..."

 

Trochę dziwna postawa. Jeżeli faktycznie blanki będą dobre i konkurencyjnie cenowo dla np. MHX-a, to już teraz robiłbym małą kampanię promocyjną. Idzie wiosna, ludzie szukają wędek, blanków na nowy sezon. Gdyby wiedzieli, jaka będzie oferta tych blanków, możliwe, że poczekali by na nie. A tak mamy gdybania i domysły...

 

Podobna sytuacja była z kołowrotkami, miały być dostępne na stronie, czekałem, czekałem, kupiłem w końcu co innego. A okazało się, że są tylko, że w sklepie internetowym dla muszkarzy, a nie u Pana Zielińskiego...

 

 

Z tymi kołowrotkami to nie za bardzo rozumiem. Dzisiaj pytałem o SORA w rozmiarze pod mój nowy kij. Dostałem odpowiedź, że wszystkie modele ze strony są dostępne tak jak na stronie czyli w sklepie. Sklep jest własnością Pana Zielińskiego, można to przeczytać w regulaminie sklepu. Zamawiając kołowrotek dogadujemy temat bezpośrednio z K. Zielińskim lub zamówienie przez sklep. Po uzgodnieniu telefonicznym i tak finalizowanie odbywa się poprzez sklep. Tomek @tpe co tu jest nie halo. Kupowałem tak SORA 3-4 i obecnie większy model chyba tą samą drogą. Wolę kontakt bezpośredni, wiadomo - można pogadać o rybach i d.... Marynie jednak chłop ma swój regulamin i łatwiej ogarnąć to wszystko w kompie a nie głowie. Słowem, młynki są cały czas dostępne.

 

@mrWhite7 - jeszcze raz Dzięki za namiar, przelotka do szklaka. Zamówiona, powinna być na dniach.

 

Pozdrawiam

 

Andrzej



#273 ONLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2007 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 07 luty 2013 - 00:25

Dziś rozmawiałem ze źródłem. Blanki beda w modułach 50-66 mln psi. Proszą o cierpliwość ... dużą cierpliwość ... kazdy coś dla siebie znajdzie np 3,05 w gramaturze 3-15 gr



#274 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 07 luty 2013 - 01:58

Z tymi kołowrotkami to nie za bardzo rozumiem. Dzisiaj pytałem o SORA w rozmiarze pod mój nowy kij. Dostałem odpowiedź, że wszystkie modele ze strony są dostępne tak jak na stronie czyli w sklepie. Sklep jest własnością Pana Zielińskiego, można to przeczytać w regulaminie sklepu. Zamawiając kołowrotek dogadujemy temat bezpośrednio z K. Zielińskim lub zamówienie przez sklep. Po uzgodnieniu telefonicznym i tak finalizowanie odbywa się poprzez sklep. Tomek @tpe co tu jest nie halo. Kupowałem tak SORA 3-4 i obecnie większy model chyba tą samą drogą. Wolę kontakt bezpośredni, wiadomo - można pogadać o rybach i d.... Marynie jednak chłop ma swój regulamin i łatwiej ogarnąć to wszystko w kompie a nie głowie. Słowem, młynki są cały czas dostępne.

 

Kolego Andrzeju, darzę Pana Zielińskiego olbrzymim uznaniem. Sprawa z kołowrotkiem była zwykłym nieporozumieniem. Długi czas korespondowałem z K. Zielińskim na ich temat. Miały się pokazać u niego na stronie. W sumie o tym, że w końcu są dostępne dowiedziałem się z Twojego posta na j.pl. Ale nigdy nie znalazłem ich na stronie pracowni) (źle szukam?), a tu: http://www.guideline...wrotki-c-2.html

Tyle w tym temacie.

Czekam na polskie blanki :)



#275 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 07 luty 2013 - 07:43

No to źle szukałeś  ;), są tam od początku. Po niedzieli powinienem odbierać szklaka, mam nadzieję pomachać nowymi blankami. Mój problem zacznie się jak mi przypasują a obsada kijów na stanie kompletna i to z metkami NZ... :D



#276 OFFLINE   Marcys1973

Marcys1973

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • LokalizacjaJozefow nad Swidrem

Napisano 07 luty 2013 - 08:34

Andrzej, jak już odbierzesz tego szklaka to wstaw koniecznie fotki. Bardzo jestem ciekaw jak wyszedł.

#277 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 07 luty 2013 - 09:08

Ok, załatwione. :)



#278 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 07 luty 2013 - 10:51

Dziś rozmawiałem ze źródłem. Blanki beda w modułach 50-66 mln psi. Proszą o cierpliwość ... dużą cierpliwość ... kazdy coś dla siebie znajdzie np 3,05 w gramaturze 3-15 gr

O!! :)


  • Apioo lubi to

#279 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 07 luty 2013 - 11:29

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie, jeśli taki 305cm do 15g nie byłby lejącą kluchą....hmmm :)



#280 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 07 luty 2013 - 11:42

Chcąc niechcąc , Pan Krzysztofi jego przedsięwzięcie stali się przedmiotem szeptanej kampani reklamowej w stylu MacIntosha.
Miejmy nadzieję że będą to blanki naprawdę wysokiej jakości .
Ciekawi mnie czy będzie można zamawiać w FishingArt jednostkowe blanki robione na specjalne zamówienie i ile będzie kosztowała mandrela do takiego blanku ?
W CTSie jest to możliwe i kosztuje chyba ze 200zł więcej niż typowy blank.
Ciekawe też czy podobnie jak w CTSie będzie można zamówić konkretny kolor ?
No i najważniejsze - ciekawe jak obszerna będzie standardowa oferta i jakie będą ceny ?
Pan Krzysztof zachowuje pokerowe milczenie....
Niech Pan uchyli rąbka tajemnicy Panie Krzyśku !
  • Guzu lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank