Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zemplínska Šírava


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 wrzesień 2009 - 09:35

Żeby było jasne, nikt tu żadnej koalicji nie robi przeciwko Tobie Robert. Każdy ma świadomość tego że masz dużą wiedzę, ale przy okazji masz tak uciążliwy charakter i co za tym idzie sposób wypowiedzi że tłumisz skutecznie wszelkie pozytywne odczucia.
Przestań się czepiać uczciwych ludzi, przestań snuć spiskowe teorie i przede wszystkim przestań się wywyższać, nie jesteś w niczym lepszy od innych użytkowników. Większość Twoich wynalazków była znana już wcześniej tylko nikt o tym tyle nie mówił. Nie udowadniaj na siłę ze czarne jest białe a białe jest czarne. Pisz mniej a bardziej merytorycznie i wszyscy będziemy spokojniejsi.

Pozdrawiam i Spadam nad Wisłę.

#22 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 10 wrzesień 2009 - 09:44

Fajna fotka :D dużo wyjaśnia. Ja wole inną, rzekomo znad Siravy. Pojechaliśmy specjalnie do marketu aby złapać sieć i ją ściągnąć. Potem z laptopem na łodzi próbowaliśmy ją dopasować do jakiegoś fragmentu brzegu. Niestety nie pasowała za cholerę. Chyba, że jest zrobiona w strefie zakazanej, 1/3 zbiornika. Ja nie kwestionuje umiejętności Sebka. Pisze o konkretnym problemie, Jak nie macie na ten temat nic do powiedzenie to nie piszcie poematów na część, bo to nic nie wnosi.

#23 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 10 wrzesień 2009 - 10:08

...na tym zbiorniku inni lepsi od ciebie mają takie wyniki


Mają i to zajebiste. Gospodarz nam opowiadał o takich. Z rozpaczy wpłynęli w zakazaną strefę aby coś złowić. Jak wrócili to czekał na nich komitet powitalny z talonem na 133€ :lol:


#24 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 10 wrzesień 2009 - 10:19

Za wpłynięcie w strefę zakazaną dostali Talona za 130euro? :huh: Pakuję manatki i walę tam... :lol:
Pozdrawiam! :D

#25 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 11 wrzesień 2009 - 02:02

@Robert, tak się zastanawiam o co Ty właściwie walczysz Co i komu próbujesz udowodnić ?? Łazisz po supermarketach, pływasz z laptopem i szukasz pasującego brzegu (puzzle układasz???) duże ręce na zdjęciach widzisz. Chłopie idź Ty może na ryby i przestań głupoty pieprzyć

#26 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 wrzesień 2009 - 05:34

Ja pieprze, słowaccy naukowcy pieprzą, miejscowi wędkarze i naczelny czeskiego Rybolova tez pieprzy. Zatrucie Siravy PCB które będzie tam koło 100 lat to jedna wielka ściema. Prawdę mówił tylko Sebek i jego klakierzy którzy nie widzieli , nie czytali bo są tak mądrzy, że nie muszą. Popluj sobie Artech, popluj, jest okazja :D

#27 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 11 wrzesień 2009 - 06:29

Proponuje skończyć tą kłótnie i wrócić do tematu wątku .
Chętnie poczytam o rybach złowionych ostatnio przez was , ja niestety z powodów rodzinnych nie mogę jeździć na ryby za często i czuję cholernie wielki brak bolków :unsure:

#28 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:01

Nie kumam o co chodzi z tą nagonką na Roberta dla Mnie jest to żałosne takie z igły widły.Wobler129 piękna rybka.

#29 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:05

Myślę że szczere wymiany poglądów dobrze robią atmosferze forum , jeśli tylko zachować elementarną kulturę i nie prowokować emocjonalnej jazdy bez rozumu . Jasne przedstawienie swoich ocen albo odczuć jest chyba lepsze od flakowatej poprawności . Nie bójmy się różnych poglądów , bo przecież takie mamy , to nie onet ani pudelek gdzie tylko jedna tuba ryczy . Jeśli juz mleko kipi , to niech się wyleje co musi się wylać . Myślę że stadna adwokatura w stylu bij mistrza nie jest w stanie zastąpić responsu adresata obiekcji ..

#30 OFFLINE   P.Rozbiecki

P.Rozbiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 306 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:55

Panowie
Mam wrażenie, że kosztem zafiksowania się na osobistych animozjach, w dyskusji umknął i został rozwodniony zasadniczy wątek: nieprofesjonalnego podejścia przez zawodowego przewodnika do klienta (pozwolą Panowie, że będę stosował tego typu „handlową” i a’osobową terminologię).

Mocne słowa, ale jak zinterpretować podane informacje: zaproszenie klienta na niesprawdzone / „martwe” łowisko? Z podanych informacji wynika tego typu interpretacja.

Staram się spojrzeć na ten temat z perspektywy nie tylko potencjalnego klienta przewodnika, ale również wędkarza, dla którego istotne jest zdobywanie informacji / uczenie się od doświadczonych kolegów / ekspertów.

Patrząc na tą dyskusję od strony praktyczniej, bez osobistych emocji, kilka uwag:
- Jako potencjalnemu klientowi (myślę, że nie jestem sam), zależałoby mi na rzeczowym wyjaśnieniu sytuacji ze strony przewodnika. Stanowisko klienta jest znane. Nie zauważyłem by, czy to na jerku, czy na www.przewodnicywedkarscy.pl pojawiło się sprostowanie / wyjaśnienie przewodnika
- Mamy wszak do czynienia z sytuacją kryzysową – zarzutem pod adresem przewodnika, godzącym w jego reputację. Dlatego tak kluczowa jest kwestia ustosunkowania się do zarzutu i wyjaśnienia wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie, życząc pięknych boleni i nie tylko, wszystkim Kolegom. I wyjaśnienia sytuacji.

Piotr Rozbiecki


#31 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2009 - 10:26

Z postu Roberta wynika że został on zaproszony na opisany zbiornik przez Sebastiana. Więc nie ma mowy o relacji Przewodnik - Klient.
Druga sprawa to to że na stronie www.przewodnicywedkarscy.pl w ofercie łowisk nie ma ani jednego łowiska Słowackiego a pozostałe wymienione w ofercie są znane z tego że darzą dużymi rybami.
Więc stosowanie handlowej terminologii do koleżeńskiego wypadu na ryby nie jest zbytnio trafione...

#32 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 10:43

Zbiornik po zatruciu 4 lata temu nadal z trudem powraca do życia.

Robert, czy to nie pomylka? Podobno Orava byla zatruta. :huh: :huh:
Chyba ze i jeden, i drugi zatruli :(

#33 OFFLINE   Waldi40

Waldi40

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 11:20

[quote]
Zbiornik po zatruciu 4 lata temu nadal z trudem powraca do życia.
[/quote]
Robert, czy to nie pomyłka? Podobno Orava byla zatruta. :huh: :huh:
Chyba ze i jeden, i drugi zatruli :(
[/quote]

jeśli się nie wierzy słowu pisanemu to trzeba jechać i zobaczyć ze ta woda jest pusta !
pusta jeśli idzie o drapieżniki ,szkoda czasu i kasy
miejscowi wędkarze się tylko uśmiechają ze smutkiem i machają rękoma na temat słowa - boleń , był ale parę lat temu nim PCB dostało się do wody
tam zobaczenie nawet białej ryby oczkującej przy powierzchni graniczy z cudem !
nawet brak okonia albo jest w takiej ilości ze praktycznie go brak.
Informacja jaka Robert tu zamieścił to ważna informacja dla tych co się tam planują wybierać na połowy no chyba ze na karpia :lol:


#34 OFFLINE   P.Rozbiecki

P.Rozbiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 306 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2009 - 11:52

Panowie
Mój głos w dyskusji jest wyrazem ogromnego zdziwienia absurdalnością sytuacji – wypadu nad martwą - wg relacji - wodę, w której biorą udział dwaj znani wędkarze.

Tytułem uszczegółowienia - z uznaniem i zainteresowaniem śledzę działalność Przewodników.
Moją intencją nie jest krytyka, atakowanie firmy czy Pana Kalkowskiego, a wyjaśnienie narosłych wątpliwości. Na co bardzo liczę. Co więcej, gdybym dysponował wolnymi środkami chętnie skorzystał bym z ich usług, czy to na polskich, czy też zagranicznych łowiskach.
Terminologię handlową pozwoliłem sobie zastosować z nast. powodu. W mojej świadomości jednak (myślę, że nie tylko) Pan Sebastian jest Przewodnikiem i jest jednoznacznie kojarzony z Przewodnikami (szef, przewodnik, redaktor str. www, etc.). Stąd też dyskutowane w wątku uwagi płynące pod jego adresem dotykają jego działalność. Przykładowo: zarzuty różnych mediów bijące w ministrów (tyczące się zarówno sfery zawodowej, jak i urzędniczej) uderzają w premiera, prezydenta etc. Przykład na wyrost, ale obrazujący zasadę, tyczącą się - moim zdaniem - i omawianego wątku. Stąd też moja nadzieja rozwiania wątpliwości.

By nie przeciągać – zaczekajmy po prostu na powrót zainteresowanego.

Pozdrawiam,
Piotr Rozbiecki


#35 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2009 - 11:57

Panowie, widze ze nie ma rady. Wszelkie nastepne posty nie zwiazane scisle z tematem watku tj. lowienie boleni w 2009r na wedke spiningowa, na przynete sztuczna oraz poruszajace tematyke nie zwiazana z jerkbait.pl bede zmuszony usowac.

Wszelkie tez niejasnosci prosze rozwiazywac nie na forum Jerbaita ale mailowo, wzglednie na forach zainteresowanych.

Gumo


#36 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 11 wrzesień 2009 - 13:51

Panowie
Mam wrażenie, że kosztem zafiksowania się na osobistych animozjach, w dyskusji umknął i został rozwodniony zasadniczy wątek: nieprofesjonalnego podejścia przez zawodowego przewodnika do klienta (pozwolą Panowie, że będę stosował tego typu „handlową” i a’osobową terminologię).

Mocne słowa, ale jak zinterpretować podane informacje: zaproszenie klienta na niesprawdzone / „martwe” łowisko? Z podanych informacji wynika tego typu interpretacja.

Staram się spojrzeć na ten temat z perspektywy nie tylko potencjalnego klienta przewodnika, ale również wędkarza, dla którego istotne jest zdobywanie informacji / uczenie się od doświadczonych kolegów / ekspertów.

Patrząc na tą dyskusję od strony praktyczniej, bez osobistych emocji, kilka uwag:
- Jako potencjalnemu klientowi (myślę, że nie jestem sam), zależałoby mi na rzeczowym wyjaśnieniu sytuacji ze strony przewodnika. Stanowisko klienta jest znane. Nie zauważyłem by, czy to na jerku, czy na www.przewodnicywedkarscy.pl pojawiło się sprostowanie / wyjaśnienie przewodnika
- Mamy wszak do czynienia z sytuacją kryzysową – zarzutem pod adresem przewodnika, godzącym w jego reputację. Dlatego tak kluczowa jest kwestia ustosunkowania się do zarzutu i wyjaśnienia wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie, życząc pięknych boleni i nie tylko, wszystkim Kolegom. I wyjaśnienia sytuacji.

Piotr Rozbiecki


Uprzejmie informuję, że firma PrzewodnicyWędkarscy.pl nigdy nie organizowała wyprawy na słowackie łowiska. Prawdą jest, że jeżdżą tam nasi przewodnicy (sami) i łowią ładne ryby, których zdjęcia pojawiają się m.in. na naszej stronie. Jeśli mój post nie rozwiewa wątpliwości, proszę o kontakt na prv lub email.
Marcin Goralewski
PrzewodnicyWędkarscy.pl

#37 OFFLINE   admin1348902092

admin1348902092

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 17:12

Daliśmy wypowiedzieć się stronie klienckiej i firmowej -> kończymy.

Admin


#38 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 wrzesień 2009 - 19:41

[quote]
Zbiornik po zatruciu 4 lata temu nadal z trudem powraca do życia.
[/quote]
Robert, czy to nie pomylka? Podobno Orava byla zatruta. :huh: :huh:
Chyba ze i jeden, i drugi zatruli :(
[/quote]
Nie ma mowy o żadnej pomyłce. Znalazłem wczoraj wiele stron słowackich na ten temat. Są tabele z wykresami koncentracji PCB u ryb w różnych regionach. Piszą o tym też słowaccy wędkarze na forach. Ten wpis po informacji, że PCB będzie się rozkładał około 100 lat, jest najlepszy. „To ju potom meme rovno zalia betónom ako ernobi.


#39 OFFLINE   smolcik

smolcik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 12 wrzesień 2009 - 11:37

A tutaj była taka różna od forów pokrewnych atmosfera... :unsure:

Ja czasu na rybki mam już coraz mniej, więc i o przyzwoite zdobycze trudniej... Może to dla tego, że po raz pierwszy pojawiałem się z muchówką nad Wielką Rzeką... Dobrze tak raz na jakiś czas spokornieć :lol:

Wczoraj podczas szukania szczupaków i sandaczy na mojej opasce, 2 godziny po zmierzchu, branie ryby znanej zazwyczaj z niezwykle subtelnego zapoznawania się z naszymi przynętami :o. Branie, które zapewniło mi na pewien czas niezłą zabawę, bolek na kiju 6 klasy potrafi już zatańczyć...
Szkoda, że fotka zupełnie nie nadaje się do zamieszczenia, lenistwo zmusiło mnie do zabrania nielubianej idiotencamery, z której zdjęcia wykonane po zmroku znane są z niezwykle silnego prześwietlenia (w rzeczywistości całkiem na odwrót...) Nawet trudno rozpoznać, że to to ryba, o łowcy nie wspominając... :(
Trudno, ale boluś ładny. Tym bardziej, że PB. Gruby PB...

79cm srebrnego szczęścia chwilę po 21 połakomiło się na biało-czarnego bunny bugs'a. Co ciekawe, dość małego-8cm, reszta większych królików utonęła na pobliskich zaczepach.
Skądinąd bags'y i zonkery w podobnych kolorach to jedyne muchy na które miałem jakiekolwiek zdecydowane brania na Wiśle.(Chociaż próba nadzwyczaj skromna, kilkanaście wypadów od połowy sierpnia.) .

Pewnie macie jakieś doświadczenia w boleniowym muchowaniu, chętnie posłucham,

Pozdrawiam - Dominik Szymański

#40 OFFLINE   Hubert_S

Hubert_S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 12:57

czy ma ktoś aktualne namiary na tamtejsze licencje/noclegi etc ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych