Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

STOP sieciom PZW - Petycja WŚ do ZG PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
458 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 28 styczeń 2015 - 16:40

Mari,

 

Jakoś ksywa Mari mi nic nie mówi, a pijany raczej nie bywam, więc wybacz, że nie wiem z kim rozmawiam...

 

Jeśli nie wiesz co napisałeś niestosownie w moim kierunku, to trudno, "zniżać się nie będę..."

 

Jak myślisz, że będę na forach pisał gdzie i jaka woda się odrodziła, to się mylisz.



#302 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 28 styczeń 2015 - 16:49

To trzeba się chwalić podpisaną petycją, nie można tak cichaczem podpisać?

Jako ciekawostka to we Włoszech był kiedyś kościół pod wezwaniem św Lucyfera....tak więc negatywny wydźwięk tego imienia to wymysł średniowieczny, tak jak i wiele innych "rzeczy"

#303 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:09

Uderz tylko w stół , a ślepy populizm zaraz zapiszczy . Hejt medialny ładnie wsiany nie tylko w łby związkowych członków , przyjął się świetnie i wyrósł bujnie :) Dajta normalności odpór - zresztą jej nie znacie , myślta fobią redaktorską ,  wdrukowanym uprzedzeniem - piszta kolejną petycje . Wtedy żyjecie . Petycja pomoże też nie wypaść z roli używanych dowolnie .. Jedynej , życiowej roli .. :)



#304 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:38

Uderz tylko w stół , a ślepy populizm zaraz zapiszczy . Hejt medialny ładnie wsiany nie tylko w łby związkowych członków , przyjął się świetnie i wyrósł bujnie :) Dajta normalności odpór - zresztą jej nie znacie , myślta fobią redaktorską ,  wdrukowanym uprzedzeniem - piszta kolejną petycje . Wtedy żyjecie . Petycja pomoże też nie wypaść z roli używanych dowolnie .. Jedynej , życiowej roli .. :)

Mistrzu Tobie w tej sztuce nikt nie dorówna  :clappinghands:



#305 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:38

ło matko...Kolega spy "poległ" a Ty Sławek dalej walczysz :P  :)

"populizm zapiszczy""hejt madialny" :D Kolego spokojnie-my tu na forum o wędkowaniu.....Rybki.przyjemności--te sprawy :P

 

Pzdr


  • Lars i Obcy lubią to

#306 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:56

Sławek a te Twoje dwa ostatnie zdania/////

Wtedy żyjecie . Petycja pomoże też nie wypaść z roli używanych dowolnie .. Jedynej , życiowej roli ..  :)

 

 

To nawet prozą zawiało.......... :P


  • Obcy lubi to

#307 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 styczeń 2015 - 23:19

Uderz tylko w stół , a ślepy populizm zaraz zapiszczy . Hejt medialny ładnie wsiany nie tylko w łby związkowych członków , przyjął się świetnie i wyrósł bujnie :) Dajta normalności odpór - zresztą jej nie znacie , myślta fobią redaktorską ,  wdrukowanym uprzedzeniem - piszta kolejną petycje . Wtedy żyjecie . Petycja pomoże też nie wypaść z roli używanych dowolnie .. Jedynej , życiowej roli .. :)

Obrażanie współużytkowników forum w kwiecistej mowie to Twój cel- potrzebne jest Ci to do egzystencji- czujesz się potem lepiej?

Wiedz, że nie świadczy to za dobrze o Tobie!


  • Paweł nizinny, DonPablo i Obcy lubią to

#308 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 styczeń 2015 - 06:38

Kwieciście źle , swojsko też - to w koncu jak ?  Zróbmy więc collage , który nieco bełkot petycji osłabi :) ..

Podpisujta , nie dyskutujta , przecież światli czytelnicy WŚ nie mogą dopuścić do tego , aby PZW było organizacją o jednoznacznie anachronicznych praktykach , bo to siara w chooy przed Zachodem , gdzie się przecież nie łowi komercyjnie , a przynajmniej redaktor kultowy tak zarządził  :)  Haratamy pstrągi w styczniu , jazie w marcu , klenie w maju i jest git i nowocześnie , a PZW to shit , wroga w mordę lać . A może spróbujta jakiejś mniej obciachowej edukacji , zamiast kultowego - weźta się i zróbta .

Nie możeta ? 

Nie możemy !!

 

Obrazą dla rozumu jest udział w podobnych dziecinadach , prawdziwą kompromitacją dla portalu . Jestem przeciw .. ale róbta co chceta :)



#309 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:14

 ale róbta co chceta  :)

Dzięki



#310 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 29 styczeń 2015 - 13:33

Kwieciście źle , swojsko też - to w koncu jak ?  Zróbmy więc collage , który nieco bełkot petycji osłabi :) ..

Podpisujta , nie dyskutujta , przecież światli czytelnicy WŚ nie mogą dopuścić do tego , aby PZW było organizacją o jednoznacznie anachronicznych praktykach , bo to siara w chooy przed Zachodem , gdzie się przecież nie łowi komercyjnie , a przynajmniej redaktor kultowy tak zarządził  :)  Haratamy pstrągi w styczniu , jazie w marcu , klenie w maju i jest git i nowocześnie , a PZW to shit , wroga w mordę lać . A może spróbujta jakiejś mniej obciachowej edukacji , zamiast kultowego - weźta się i zróbta .

Nie możeta ? 

Nie możemy !!

 

Obrazą dla rozumu jest udział w podobnych dziecinadach , prawdziwą kompromitacją dla portalu . Jestem przeciw .. ale róbta co chceta :)

 

Sławku obawiam się, że nie tylko czytelnicy WŚ podpisują tę ankietę. Siarą i chooyem przed zachodem jest schizofreniczny model funkcjonowania organizacji szumnie nazywanej w naszym kraju PZW. Wiem coś o tym bo sam do niej należę i jestem na bieżąco z jej paranojami. Tak wiem, to po co być w takiej organizacji? Odpowiedzi są dwie: brak lepszej alternatywy w regionie oraz możliwość pozytywnych zmian chociażby na gruncie lokalnym, patrz koło. Wybacz dalej tematu nie rozwinę ze względu na to, że internetowe licho nie śpi ;) . Jeżeli chodzi o połowy komercyjne na zachodzie są, ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach: etyce, kontroli odłowów ze strony odpowiednich służb państwowych i oczywiście w rzeczywistych celach (gatunkach) odłowów. Na Twojej liście wędkarskich grzechów zabrakło jeszcze, łowienia leszczy i okoni z pod lodu oraz okoni tuż po jego zejściu. 

 

Jesteś przeciw, Wszyscy o tym zdążyliśmy się już przekonać kilkanaście stron temu  :). O Twój rozum bym się nie martwił, przecież będąc na tak wysokim poziomie żadna obraza nie jest w stanie Cię dotknąć  :) .

 

Pozdrawiam 


Użytkownik Lars edytował ten post 29 styczeń 2015 - 14:30

  • Paweł nizinny lubi to

#311 OFFLINE   bigben

bigben

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • Imię:antek
  • Nazwisko:rozmaryn

Napisano 29 styczeń 2015 - 14:41

A tu cytat -Zdaniem Dionizego Ziemieckiego, nowo wybranego prezesa Polskiego Związku Wędkarskiego całkowite zaprzestanie odłowów sieciowych na  jeziorach nie jest możliwe, gdyż doprowadziłoby to do karłowacenia  ryb. Petycja petycją a gdy tak powiedzmy połowa członków PZW nie opłaciła członkowskich składek wtedy władze związku by poszły po rozum do głowy.Z tego co pamiętam już w Polsce była jedne pospolite ruszenie na beton związkowy i skończyło się tym że prezes nosił koszulkę jak dobrze pamiętam -Pocałujcie mnie w d..ę.


Użytkownik cipstiger edytował ten post 29 styczeń 2015 - 14:50

  • Obcy lubi to

#312 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:04

A tu cytat -Zdaniem Dionizego Ziemieckiego, nowo wybranego prezesa Polskiego Związku Wędkarskiego całkowite zaprzestanie odłowów sieciowych na  jeziorach nie jest możliwe, gdyż doprowadziłoby to do karłowacenia  ryb. Petycja petycją a gdy tak powiedzmy połowa członków PZW nie opłaciła członkowskich składek wtedy władze związku by poszły po rozum do głowy.Z tego co pamiętam już w Polsce była jedne pospolite ruszenie na beton związkowy i skończyło się tym że prezes nosił koszulkę jak dobrze pamiętam -Pocałujcie mnie w d..ę.

 

Argument o karłowaciejących populacjach ryb jest tak stary jak sam związek chyba  :) . Odpowiednia populacja drapieżnika, zapisy w RAPR oraz egzekwowanie tego prawa załatwi sprawę bez udziału rybackich sieci. Tylko pojawia się następny problem, jak utrzymać ośrodki zarybieniowe  ;) . Wszystkie te argumenty już znamy i były wałkowane nie raz i nie dwa. Jeżeli chodzi o bunt i składki to jest o wiele bardziej złożony problem, tak mi się wydaje na podstawie własnych doświadczeń ze współpracy z okręgiem  :D .


  • Obcy lubi to

#313 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 691 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 29 styczeń 2015 - 18:29

Argument o karłowaciejących populacjach ryb jest tak stary jak sam związek chyba  :) .

To ja już wiem czemu same klonki po 15-20cm łapie, za dużo ich jest i skarłowaciały. :lol:


  • minecjusz i Obcy lubią to

#314 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 29 styczeń 2015 - 18:38

To tylko sieci Panie sieci i za jakiś czas kluski takie po 60 cm będą pływać  :D .


  • albercik2 i Obcy lubią to

#315 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 29 styczeń 2015 - 20:01

W moim jeziorze okonki do 12 cm. Co roku odłowy. Widać trzeba wprowadzić lotne trójki kontrolujące rybaków co by się solidniej przykładali :(

#316 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 691 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:19

W moim jeziorze okonki do 12 cm. Co roku odłowy. Widać trzeba wprowadzić lotne trójki kontrolujące rybaków co by się solidniej przykładali :(

Idź do rybaków i pracujcie w czynie społecznym bo karły po 8cm będziecie mieli a nie ludzi chcesz napuszczać na uczciwych oni same straty mają. :lol:


Użytkownik albercik2 edytował ten post 29 styczeń 2015 - 23:20


#317 OFFLINE   bigben

bigben

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • Imię:antek
  • Nazwisko:rozmaryn

Napisano 30 styczeń 2015 - 10:46

A tak serio. Ruch w interesie musi być.Odłowimy kilka tysięcy ton ryb po to aby mieć kasę na następne zarybienie zbiornika i ciepłe posadki na górze.A zwykli wędkarze przyjadą nad wodę pomachają kijami ponarzekają i interes będzie dalej się kręcił



#318 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:01

Przestańcie wykupywać karty i płacić składki PZW.

Pieniądze przeznaczcie na wypady na płatne łowiska komercyjne , gdzie gospodarzom zależy na wedkarzach.

Można chyba zrobić sobie rok czy 2 bez łowienia na PZW?

W tym czasie rybki poprawią swoją liczebność i PZW dostanie mniej kasy do szuflady...

 

ps.

Możemy przy okazji zrobić ankietę "Ile osób w tym roku zrezygnuje z PZW".

Można nawet taką ankietę wysłać jako protest... ;)

Jakby tak sięgnęło kilka tysięcy twarzy...to już jest jakaś siła i odczuwalna dziurka w PZW...

Sami rybacy ich chyba nie wykarmią?

 

Ja się mogę zapisać na tą listę jako nr 1. :P

1.Makamba.

2......

3......itp....


Użytkownik makamba edytował ten post 30 styczeń 2015 - 11:06

  • Maciek_7 lubi to

#319 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:18

Przestańcie wykupywać karty i płacić składki PZW.

Pieniądze przeznaczcie na wypady na płatne łowiska komercyjne , gdzie gospodarzom zależy na wedkarzach.

Można chyba zrobić sobie rok czy 2 bez łowienia na PZW?

W tym czasie rybki poprawią swoją liczebność i PZW dostanie mniej kasy do szuflady...

 

ps.

Możemy przy okazji zrobić ankietę "Ile osób w tym roku zrezygnuje z PZW".

Można nawet taką ankietę wysłać jako protest... ;)

Jakby tak sięgnęło kilka tysięcy twarzy...to już jest jakaś siła i odczuwalna dziurka w PZW...

Sami rybacy ich chyba nie wykarmią?

 

Ja się mogę zapisać na tą listę jako nr 1. :P

1.Makamba.

2......

3......itp....

Ja mogę, jeszcze nie opłacałem nic na ten rok :)



#320 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:20

Przestańcie wykupywać karty i płacić składki PZW.

Pieniądze przeznaczcie na wypady na płatne łowiska komercyjne , gdzie gospodarzom zależy na wedkarzach.

Można chyba zrobić sobie rok czy 2 bez łowienia na PZW?

W tym czasie rybki poprawią swoją liczebność i PZW dostanie mniej kasy do szuflady...

 

ps.

Możemy przy okazji zrobić ankietę "Ile osób w tym roku zrezygnuje z PZW".

Można nawet taką ankietę wysłać jako protest... ;)

Jakby tak sięgnęło kilka tysięcy twarzy...to już jest jakaś siła i odczuwalna dziurka w PZW...

Sami rybacy ich chyba nie wykarmią?

 

Ja się mogę zapisać na tą listę jako nr 1. :P

1.Makamba.

2......

3......itp....

Też nie opłaciłem i poważnie zastanawiam się nad sensownością tej "inwestycji" ;)

Pewne jest, że na mazowieckie nie opłacę, bo nigdy też nie opłacałem.


Użytkownik Tomek88 edytował ten post 30 styczeń 2015 - 11:20





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych