Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

4-składowy kijek castingowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   LFF

LFF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Marcin

Napisano 03 luty 2015 - 18:59

Witam wszystkich. Koledzy, żadko zaglądam do internetu, jakoś żyję bez tego cuda co niektórym w głowie się nie mieści. Jednak czasem coś ciężko kupić tradycyjnie więc do sedna. Szykuje mi sie niedługo wyjazd z rodzinką nad morze śrudziemne, już miałem okazję tam być i zawsze szlak mnie trafiał bo tubylce z pomosów i plaży ciągają jakieś ryby. Miby makrela niby sledź, lub inne dziwadła, mniej to istotne. Istotne jest natomiast to że ja tylko się gapię. Tym razem nie odpuszczę, potrzebuję kij castingowy tak 30-40g c.w. taki co by do walizy wszedł, wiem że są takie kije to oczywiste. Jednak jest jeden warunek ma być taniiiii jak się tylko da. Propozycje spiningów odpadają. Łowię castingiem od dawna, to po pierwsze, a po drugie mam kilka multików więc brakije mi tylko kija w wersji travel.

Ten kij będzie używany żadko a wręcz sporadycznie więc naprawdę klasa, jakość idt..nie maja tu wielkiego znaczenia, no i szkoda większej kasy na coś co 359 dni w roku będzei leżeć gdzieś w piwnicy.

Ma być tani i krótki w transporcie. Prszę o jakieś sensowne propozycje.



#2 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 03 luty 2015 - 20:43

Tanio dla jednego to nie tanio dla drugiego , określ jakiś budżet to pierwsze. Obawiam się że trochę $ trzeba będzie położyć . Drugie to w jakiś słownik zaiwestuj, aż oczy bolą.

#3 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 03 luty 2015 - 20:51

Ja bym proponowal przeprosic sie ze spinem w tym przypadku, duzo wiekszy wybor jesli chodzi o 3 czy 4 sklady.

#4 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 03 luty 2015 - 21:15

Tanio to okuma citrix jakoś 80 $ St.Croix Tidemaster to koszt już 230$ w górę .Generalnie to raczej trzy częściowe można podpytać rodbailerów , nie tanio nie będzie Darecki ma rację przeproś się ze spinem większy wybór i taniej.

#5 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 luty 2015 - 21:33

Kurde ortografia i składnia jakby skądś znana... Przypomina jednego forumowicza, któremu niedawno zbanowano kolejne konto. Ale na tym koniec offtopa z mojej strony, nie chcę wywoływać wilka z lasu ;)
  • pitt lubi to

#6 OFFLINE   LFF

LFF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Marcin

Napisano 03 luty 2015 - 22:02

Ok Sorki za ortofotografię :) . Budrzet to max 300zł. Obawiam się że macie rację i nic za to nie kupię. W tej kwocie zostaje tylko spin. Z tego co widziałem to tubylcy łowią na co popadnie, gumy, woblery, blaszki. Skuteczny jest też boczny trok z robalem lub kawałkiem kurczaka na haku. Te śledziowate szczegóulnie na kurę się rzucaja. Kolego Coma, zapewniam że nie mam tu z nikim nic wspólnego. Jestem z Gorzowa Wlkp. W sklepach u nas skromnie a ceny czasem abstrakcyjne. Dziś z trudem zarekwirowałem laptopa córki aby zorientować się w tym temacie. Co do samego tematu to może być do kasacji, jedyna opcja to spining a tu jest jakiś wybór, więć po sprawie. Dziękuję i połamania ;)



#7 OFFLINE   LFF

LFF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Marcin

Napisano 03 luty 2015 - 22:29

PS. Tak na koniec, to miałem okazję dzięki google dowiedzieć się (przed chwilą) co to jest zbanowanie konta :) . Jakoś nie ptrafię się odnaleźć na forach, natłok i sprzeczność informacji, każdy swoje chwali i każdy dowodzi swoich racji. W domu przy kompie każdy jest cwaniak i znawca tematu a klawiatura wszystko przyjmnie. Wolę tradycyjną literaturę, doświadczenia własne i kolegów, które wymieniamy przy piwku, to bardziej do mnie trafia ;) . Czasem jednak trzeba w neta zajrzeć.

Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia nad wodą, świat jest mały więc kto wie.


Użytkownik LFF edytował ten post 03 luty 2015 - 22:33


#8 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 04 luty 2015 - 02:48

savage gear może mieć to czego szukasz

#9 OFFLINE   LFF

LFF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Marcin

Napisano 04 luty 2015 - 20:36

Dzięki kolego, o SG nie pomyślałem, szukałem raczej wśród tanich patyków typu kongery, sraxony itp a dzięki podpowiedzi kolegi znalazłem Savage Gear Roadrunner XLNT cast 198 do 70g. Cena 366PLN :)  jest co prawda nieco wyższa niż miałem zamiar wydać ale do przyjęcia.

Masz u mnie browarka.

Dzięki.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych