Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe - opinie, uwagi, polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   maggot

maggot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 12:00

Z tymi punktami nie róbcie tragedii. Mi też je wcięlo, dzwoniąc z zapytaniem o jakiś produkt spytalem przy okazji o te punkty, w trakcie rozmowy zostały przywrócone.

Jeśli w zamówieniu coś nie gralo { rzadko } przy następnym wszystko było wyrównane.

 Co stanu to rzeczywiście, często czegoś nie ma, ceny tez widzę rosna { Keitech easy shiner 3 calowy juz ponad 3 złote} lecz mimo wszystko polecam ten sklep.



#62 OFFLINE   zenek

zenek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 14:47

Piranie już była, wiec polecam sklep w którym znajdziecie asortyment nie występujący w innych sklepach wędkarskich   http://www.mefistofishing.pl/



#63 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 05 marzec 2015 - 20:05

(...)

nawiazujac do tego co napisales powyzej niestety musze przyznac ze w wiekszosci przypadkow masz racje :(  

Cieszę się, że się rozumiemy  :P  :D



#64 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 10:45

http://sklepwedkarski.pl
Kilka dni temu zrobiłem zakupy woblerów Rapala wtym sklepie . Super profesjonalne podejście do mojej prośby o wybranie kilku modeli do moich łowisk i metod połowu .Woblery otrzymałem z szerokim opisem ich indywidualnej pracy i zastosowania , co najważniejsze opisem nie zerżniętym z internetu , tyko opisem ich doświadczeń wędkarskich. Prowadzę działalność i doceniam chęć przedsiębiorcy aby jego klient dobrze wydał swoje pieniądze a ja tak się właśnie poczułem na każdym etapie naszych rozmów.WIELKIE P O L E C A M - sklepwedkarski.plPozdrawiam Mirek

Użytkownik mirkus edytował ten post 06 marzec 2015 - 10:50


#65 OFFLINE   NERO HTF

NERO HTF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 luty 2016 - 10:39

Takie pytanko do osób korzystających ze sklepu internetowego fishing-mart - można na sztuki gumki kupować jakoś? Z tego co widzę, to tylko po kilka sztuk,ale nie chce mi się w to wierzyć wiec pewnie jakiejś opcji nie zauważyłem



#66 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 luty 2016 - 10:47

Takie pytanko do osób korzystających ze sklepu internetowego fishing-mart - można na sztuki gumki kupować jakoś? Z tego co widzę, to tylko po kilka sztuk,ale nie chce mi się w to wierzyć wiec pewnie jakiejś opcji nie zauważyłem

Z tego co pamiętam to chyba można, ale jeżeli kupisz kilka szt. to cena przesyłki zabija sens kupowania w Fishing-Mart (no chyba, ze ci zależy bo w innych sklepach nie ma...)



#67 OFFLINE   _Beno

_Beno

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • Lokalizacjaśląsk
  • Imię:Dariusz

Napisano 11 luty 2016 - 11:24

Kolego @nero w sklepie internetowym FM nie kupisz gumek na sztuki. Jedyne dostępne opcje zakupu są przez nich przedstawione (albo całe paczki oryginalne albo ich pakowanie po kilka sztuk).
Jeśli zależy Ci na kupnie na sztuki to polecam Ci sklep Pirania. Póki co nie mam podstaw do narzekania na nich.

#68 OFFLINE   blackfury

blackfury

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 luty 2016 - 12:17

Nie ma jednego najlepszego i nie da się wszystkiego kupić w jednym sklepie.

Pirania i FM są jednymi z lepszych, nie są jednak doskonałe.



#69 OFFLINE   NERO HTF

NERO HTF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 luty 2016 - 13:09

Sprawa jest taka,że wypisałem sobie 10-15 pozycji do przetestowania w tym sezonie i najzwyczajniej nie mam potrzeby brać po kilka sztuk tego samego modelu i koloru. W piranii można, ale tam nie ma takiego wyboru jak w FM,gdzie bym kupił właściwie wszystko,czego potrzebuje. No niestety,taki w sumie strzał w kolano właściciela FM. Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź.



#70 OFFLINE   zmorces

zmorces

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaCiechanów
  • Imię:Paweł

Napisano 11 luty 2016 - 13:24

@Nero, przejrzyj jeszcze sklep wedkarz.pro jeżeli go nie widziałeś. Mają spory asortyment i może akurat trafisz we wszystko czego szukasz. Owszem pirania dobry sklep, ale zawsze mają braki np. jakiś kolorów gum. Zamówiłem ostatnim czasem sporą paczkę gum wszelakich maści i za brak jednej sztuki odłożyli mi do koperty pieniądze, lecz 3-ech sztuk mi brakowało i to tych większych gum 13cm.


  • futym lubi to

#71 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 11 luty 2016 - 15:27

Ja mogę polecić sklep Insel. Nie jest typowo spiningowy ale mają niezłe ceny na wyprzedażach ,promocjach.


  • silver102 lubi to

#72 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 11 luty 2016 - 15:56

Sprawa jest taka,że wypisałem sobie 10-15 pozycji do przetestowania w tym sezonie i najzwyczajniej nie mam potrzeby brać po kilka sztuk tego samego modelu i koloru. W piranii można, ale tam nie ma takiego wyboru jak w FM,gdzie bym kupił właściwie wszystko,czego potrzebuje. No niestety,taki w sumie strzał w kolano właściciela FM. Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź.


Otwórz swój sklep i sprzedawaj wysyłkowo po jednej gumce na wypróbowanie :D
  • Pirania lubi to

#73 OFFLINE   NERO HTF

NERO HTF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 luty 2016 - 17:34

Kamil_Be i tak kupujący pokrywa przesyłkę, zazwyczaj te minimum 7,50zł więc właścicielowi powinno być lotto czy bierze 1 sztuke czy 100 paczką.



#74 OFFLINE   NERO HTF

NERO HTF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 luty 2016 - 17:41

I nie chodzi o kupno jednej gumy,większość osób zamiast 6 jednego koloru woli wziąć 6 gum po 2 z różnego koloru. Zresztą tak jak napisałem i może będzie to wskazówka dla osób prowadzących sklepy internetowe. Na nowy sezon dużo osób bierze na testy przynety,a nikt normalny nie bierze 5 takich samych przynęt na test. Tak klient by dostarczył do kieszeni 100-150 zł a przez brak tej opcji szuka innego sklepu.

// Przepraszam za post pod postem,nie zauważyłem opcji edycji na telefonie,która pojawia się tylko po włączeniu "pełnej wersji" strony.

Użytkownik NERO HTF edytował ten post 11 luty 2016 - 17:43


#75 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 11 luty 2016 - 20:20

Nie dostarczy 100 zł do kiermany. By klient kupił musi być tanio. Koszt pakowania i zakupu towaru na handel to też nie zero. Jak ktoś z gumek sprzedanych za "stówkę" ma "dyszke" to jest git :)



Czy za dyszke byś się pucował by byle kowalski co ma w dupie stałość współpracy był zadowolony? Wątpię. Taki kowalski i tak będzie latał jak pies za suką za niskimi cenami. Ale wymagać trzeba! :)
  • Pirania lubi to

#76 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 11 luty 2016 - 20:25

Dobrze wiedzieć, że jestem ostrym popierdoleńcem gdy kupuję po paczce przynęt na test :D

Kiedyś taka przynęta może być objawieniem a pajki czy okonie niszczą gumki. Poza tym kolegów na łodzi też wypada poczęstować tym killerem. Jedna starczy? Ta, na pewno :D
  • nalewator i Adrian K lubią to

#77 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 11 luty 2016 - 20:29

Kolego Kamil.Be.polecam sklep internetowy szczupak pl.za tą "dychę"mile cię zaskoczą😊😊😊

Użytkownik Marioo edytował ten post 11 luty 2016 - 20:30


#78 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 11 luty 2016 - 20:31

Kupuję w Rapie, dzięki :)
  • Pirania lubi to

#79 OFFLINE   smoko

smoko

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • Lokalizacjaciechanow
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:Zbrzezny

Napisano 17 luty 2016 - 09:51

A czy ktos mial stycznosc ze sklepem bialaryba.pl ? bo ceny sa bardzo dobre

#80 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 luty 2016 - 19:35

Zobacz też http://www.sklepwobler.pl/  i jego aukcje na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4495848,może znajdziesz tam coś dla siebie  ;)


  • Pietruszka lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych