Kuba Standera Opublikowano 10 Listopada 2009 Opublikowano 10 Listopada 2009 WitajcieNowy wątek - z naszymi muchami, sprawdzonymi i polecanymi. Beż cudów flytyingu, dzielcie się bez wstydu Na początek mój wariant leftys deceiver, jednej z najbardziej uniwersalnych much. Krok po kroku. Mucha do łowienia, nie galeryjna, więc wybaczcie jakość. http://picasaweb.google.pl/standerus/SandaczowyDeceiverVaria ntStepByStep#
Kuba Standera Opublikowano 10 Listopada 2009 Autor Opublikowano 10 Listopada 2009 http://picasaweb.google.pl/standerus/Krewetka#
szpiegu Opublikowano 10 Listopada 2009 Opublikowano 10 Listopada 2009 to jest ta twojego pomysłu co w tamtym roku dała trotkę na kiju
mifek Opublikowano 10 Listopada 2009 Opublikowano 10 Listopada 2009 Kuba ale to miała być krewetka a nie piorun w miotłę 1
harp Opublikowano 10 Listopada 2009 Opublikowano 10 Listopada 2009 Jest piękna!! W życiu bym nie wpadł na takie oczka.
Kuba Standera Opublikowano 11 Listopada 2009 Autor Opublikowano 11 Listopada 2009 http://picasaweb.google.pl/standerus/BunnyBugs#
szczuply_maciek Opublikowano 26 Listopada 2009 Opublikowano 26 Listopada 2009 Szczupakowy muddler step by step http://picasaweb.google.pl/szczuply.maciek/MuddlerStepByStep # 1
peresada Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 tak dla odświeżenia:czarniawa od peresady potrzebujemy: -nić ( w moim przypadku Danville`s Monofilament Fine) w szupakowych muchach preferuje żyłkę-hak Varivas 2600 V 4/0-4 pióra grizzly w kolorze żółtym -bucktail ( szary i czarny )-cristal flash ( oliwka i czarny)-oko ( 5mm czy też 5/16'')-epoxy ( polecam wiążące w 5 minut)-15 minut wolnego czasu-szklaneczka wild turkey bądź substytut teraz tylko walnąć jakowaś metrówę na nią pozdrówkahttp://img218.imageshack.us/img218/2195/czrniawa.jpg
remek Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Super sprawa! Myślę, że szansa z tą metrówką jest całkiem realna. U Ciebie chyba jeszcze można - prawda? PozdrawiamRemek
peresada Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 u mnie można cały rok, jednakże woda dosyć zimna i na muchę zębate reagują raczej słabo. wiosna/lato - to wtedy głównie z muchą będę je ganiał. na razie się zbroję pozdrówka
Andrzej Stanek Opublikowano 3 Stycznia 2010 Opublikowano 3 Stycznia 2010 Dla ożywienia tematu - moje nimfy na pstrąga z Dunajca i nie tylko... Oczywiście własnej produkcji. 2
peresada Opublikowano 8 Stycznia 2010 Opublikowano 8 Stycznia 2010 bardzo skuteczny u mnie okoń: -nić ( w moim przypadku Danville`s Monofilament Fine) -hak Varivas 2600 V 4/0-D.N.A Holofusion w trzech kolorach ( biały, charteruse, olivka )-oko ( 5mm czy też 5/16'')-pisak wodoodporny w klorze czarnym i czerwonym-nieśmiertelne epoxy-30 minut wolnego czasu-szklaneczka wild turkey bądź substytut cała mucha ma ok 14-15cm długości i pięknie pracuje w wodzie przy czym poprzez płaski łeb fajnie odjeżdża na boki. polecam te muszysko wszystkim łowcą szczupaków. pozdrówkahttp://img138.imageshack.us/img138/8308/p1000478b.jpg
kryst Opublikowano 8 Stycznia 2010 Opublikowano 8 Stycznia 2010 Kuba, A mógłbyś, na moje prywatne zlecenie, ukręcić 10 much, do bocznego troka, na haku bez zadziorów, w kolorze silver/black, silver/blue, tak 15 cm? Dobrze by było, aby te muchi(specjalnie to piszę) były tonące. Próbuję, mocno próbuję pewną moją teorię i przy najbliższym spotkaniu chcę praktykować ją. Co ty na to? Nie jestem całkowitym greenhorn'em, coś tam w sieci podejrzałem!
Kuba Standera Opublikowano 9 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 9 Stycznia 2010 Krzysiek - oczy przecieram, którymi drogami chadzasz. Mucha łamie wiele standardów, ale mi się baardzo podoba. W dodatku skuteczna
kryst Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Kuba, Dobrze, obnażę się. Moja przygoda z morską trocią nie zakończyła się na 5 wyjazdach do Międzyzdrojów. Ona się dopiero zaczęła. Posiedziałem trochę przy kompie i ..... Kierunek obrany przez Mifcia, prawie rok temu, przyniósł dobre rezultaty. Właśnie zamawiam następne 20 wobków. Ale to nie wszystko. Tak, jak powyżej wspomniałem, przynęt jest wiele i .... żeby być przygotowanym poprosiłem Ciebie o taką wariację. Trzeba spróbować. Mój Synuś mieszka i, doskonale mu się powodzi, w UK, więc przez niego zamówiłem wiaaaaaaaadro innych przynęt. Modlę się tylko do Wszechmogącego Twórcy, aby dał mi czas ich spróbować w czasie żerowania.
remek Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Peresada! Jestem pod wrażeniem! Jest super! PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Ja rowniez podziwiam . Jezeli juz mysle o muchach szczupakowo-muskielungowych to wlasnie o takich z dobranymi kolorami ryb .
Tomy Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 A to moje bardzo suche na wiślane kleniojazie 1
Bujo Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Kuba, A mógłbyś, na moje prywatne zlecenie, ukręcić 10 much, do bocznego troka, na haku bez zadziorów, w kolorze silver/black, silver/blue, tak 15 cm? Dobrze by było, aby te muchi(specjalnie to piszę) były tonące. Próbuję, mocno próbuję pewną moją teorię i przy najbliższym spotkaniu chcę praktykować ją. Co ty na to? Nie jestem całkowitym greenhorn'em, coś tam w sieci podejrzałem! Witam, Kryst- dla ciebie sa juz zrobione- niestety maja 7-8 cm z racji uzytych naturalnych materialow ( arctic fox i arctic runner)- dluzszych sie nie da z tego wyciagnac. Czesc jest na mosieznych tubach wiec beda tonely. Nawet jungle cocka ci dodalem bo metrowki podobno za tym szaleja :D Zdjatka wkleje niedlugo. Bujo
peresada Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 witam!trzy sztuki na ocean - może coś się na nie uwiesi kurcze, kiedy koniec tej zimy? nudy takie że muchy wiąże dla zabicia czasu. masakra...pozdrówka http://img14.imageshack.us/img14/8240/p1000488v.jpg
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się