Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tak dla odświeżenia:

czarniawa od peresady

 

potrzebujemy:

 

-nić ( w moim przypadku Danville`s Monofilament Fine) w szupakowych muchach preferuje żyłkę

-hak Varivas 2600 V 4/0

-4 pióra grizzly w kolorze żółtym

-bucktail ( szary i czarny )

-cristal flash ( oliwka i czarny)

-oko ( 5mm czy też 5/16'')

-epoxy ( polecam wiążące w 5 minut)

-15 minut wolnego czasu

-szklaneczka wild turkey bądź substytut

 

teraz tylko walnąć jakowaś metrówę na nią :D

pozdrówka

http://img218.imageshack.us/img218/2195/czrniawa.jpg

Opublikowano

u mnie można cały rok, jednakże woda dosyć zimna i na muchę zębate reagują raczej słabo. wiosna/lato - to wtedy głównie z muchą będę je ganiał. na razie się zbroję :D

pozdrówka

Opublikowano

bardzo skuteczny u mnie okoń:

 

-nić ( w moim przypadku Danville`s Monofilament Fine)

-hak Varivas 2600 V 4/0

-D.N.A Holofusion w trzech kolorach ( biały, charteruse, olivka )

-oko ( 5mm czy też 5/16'')

-pisak wodoodporny w klorze czarnym i czerwonym

-nieśmiertelne epoxy

-30 minut wolnego czasu

-szklaneczka wild turkey bądź substytut

 

cała mucha ma ok 14-15cm długości i pięknie pracuje w wodzie przy czym poprzez płaski łeb fajnie odjeżdża na boki.

polecam te muszysko wszystkim łowcą szczupaków.

 

pozdrówka

http://img138.imageshack.us/img138/8308/p1000478b.jpg

Opublikowano

Kuba,

 

A mógłbyś, na moje prywatne zlecenie, ukręcić 10 much, do bocznego troka, na haku bez zadziorów, w kolorze silver/black, silver/blue, tak 15 cm? Dobrze by było, aby te muchi(specjalnie to piszę) były tonące. Próbuję, mocno próbuję pewną moją teorię i przy najbliższym spotkaniu chcę praktykować ją.

 

Co ty na to?

 

Nie jestem całkowitym greenhorn'em, coś tam w sieci podejrzałem! :mellow:

Opublikowano

Kuba,

 

Dobrze, obnażę się.

 

Moja przygoda z morską trocią nie zakończyła się na 5 wyjazdach do Międzyzdrojów. Ona się dopiero zaczęła. Posiedziałem trochę przy kompie i ..... Kierunek obrany przez Mifcia, prawie rok temu, przyniósł dobre rezultaty. Właśnie zamawiam następne 20 wobków. Ale to nie wszystko. Tak, jak powyżej wspomniałem, przynęt jest wiele i .... żeby być przygotowanym poprosiłem Ciebie o taką wariację. Trzeba spróbować.

 

Mój Synuś mieszka i, doskonale mu się powodzi, w UK, więc przez niego zamówiłem wiaaaaaaaadro innych przynęt. Modlę się tylko do Wszechmogącego Twórcy, aby dał mi czas ich spróbować w czasie żerowania.

Opublikowano

Kuba,

 

A mógłbyś, na moje prywatne zlecenie, ukręcić 10 much, do bocznego troka, na haku bez zadziorów, w kolorze silver/black, silver/blue, tak 15 cm? Dobrze by było, aby te muchi(specjalnie to piszę) były tonące. Próbuję, mocno próbuję pewną moją teorię i przy najbliższym spotkaniu chcę praktykować ją.

 

Co ty na to?

 

Nie jestem całkowitym greenhorn'em, coś tam w sieci podejrzałem! :mellow:

 

 

Witam,

 

Kryst- dla ciebie sa juz zrobione- niestety maja 7-8 cm z racji uzytych naturalnych materialow ( arctic fox i arctic runner)- dluzszych sie nie da z tego wyciagnac. Czesc jest na mosieznych tubach wiec beda tonely. Nawet jungle cocka ci dodalem bo metrowki podobno za tym szaleja :D :D :D

 

Zdjatka wkleje niedlugo.

 

Bujo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...