Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PETYCJA / Kamienna Woj Świętokrzyskie / WODĄ GÓRSKĄ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 kwiecień 2015 - 15:36

Masz podbite. A wiesz czemu się zastanawiałem? Bo nigdy w życiu tam nie byłem  nie znam rzeki i nie mogę stwierdzić czy spełnia wymagania wody górskiej, ale ja mam zawodowe skrzywienie bo hoduję pstrągi więc jestem teoretycznie wariatem ;) .

 

Krisu, juz troche po fakcie ;)


  • uvex lubi to

#62 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 kwiecień 2015 - 15:38

Witam ponownie.

 

Na wstępie wielkie podziękowania dla osób, które zdecydowały się podpisać petycję online.

 

Została ona złożona wraz z papierkową wersją i podpisami zbieranymi w sklepach wędkarskich w siedzibie PZW o Kielce.

Dzięki petycji , wnioskowi złożonemu na zebraniu sprawozdawczym koła nr 41 Skarżysko Miasto,

który to został poparty przez większość zgromadzonych, oraz dzięki temu iż zarząd tegoż koła potraktował sprawę poważnie,

nasz głos został zauważony i poddany pod głosowanie, na zjeździe delegatów PZW O Kielce.

 

Niestety na podstawie nieoficjalnych informacji, wniosek jak i petycja w takiej formie nie został zaakceptowany przez

większość delegatów. Wyraźnie sprzeciwili się temu prezesi z pozostałych kół naszego miasta!!!

Woli takiej nie wyraziło również koło z Bliżyna, które to złożyło najprawdopodobniej swój wniosek o utworzenie rzeki

górskiej na odcinku od źródeł do cofki zbiornika w Bliżynie.

 

Ze  źródeł jw. otrzymałem informację, iż wersja koła Bliżyn została zaakceptowana przez delegatów.

W związku z tym o ile zgodę wyrazi między innymi RZGW oraz główny ichtiolog związku, rzeka Kamienna na niewielkim odcinku,

będzie miała status rzeki górskiej.

 

Nie takie było założenie, więc trzeba będzie sprawę ciągnąć dalej.

 

Pozdrawiam

 

Malymi kroczkami do przodu. Moze w nastepnym roku da sie poszerzyc jak faktycznie ta wesja kola Blizyn przejdzie :)


  • uvex lubi to

#63 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:35

Malymi kroczkami do przodu. Moze w nastepnym roku da sie poszerzyc jak faktycznie ta wesja kola Blizyn przejdzie :)

 

Też mam taką nadzieję. Zobaczymy. Mnie martwi inna sprawa. Z tego co widzę, to każdy w tym okręgu ciągnie w inną stronę. Koła grają nie dla wspólnego dobra, tylko tak, aby wąskiemu gronu pasowało. Zazwyczaj są to wąskie grupki ludzi wzajemnej adoracji.

Zresztą patrząc na przekrój każdej dziedziny życia, jest podobnie. Tak jak to Sienkiewicz w Potopie napisał "Polska to jak bela sukna trzeba wyrwać jak najwięcej materiału żeby na płaszcz starczyło...." :(  :unsure:  :wacko:  :angry:

 

Pozdrawiam  ;)


  • Del Toro lubi to

#64 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:02

Niestety Robert, kazdy dba tylko o wlasne interesiki.


  • uvex lubi to