Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Propozycja dotycząca działu spinning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 12 marzec 2015 - 17:52



Zanim podjęte zostaną jakikolwiek decyzje, zadajmy sobie pytanie, czy naprawdę chcemy popychać forum w kierunku możliwie najłatwiejszej obsługi dla tych, którym się nie chce?

Jeśli tak, to powiem jedno - im nigdy nie będzie się chciało. W kilka godzin od powstania działu dla leniwych, będziemy mieli pytanie w "spinningu" o kołowrotek do ..., lub wędkę pod...

Nie musicie wierzyć mi na słowo. :)  ;)

 

Nic takiego by nie powstało. Opisałem tutaj- klik jak to rozwiązać by nowi mogli zadawać pytania tylko w dziale dla nich.



#22 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 18:41

pomysly rozwiazania problemu byly serwowane wielokrotnie i najwyrazniej nikt nie ma interesu w tym, aby obecna sytuacje zmienic ale jak przestaniecie (-niemy) karmic trolle, to moze jakas zaglada sie przyplacze i pozamiata


  • krystiano1981r lubi to

#23 OFFLINE   Henri

Henri

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • Imię:Darek

Napisano 12 marzec 2015 - 19:48

A mi się marzy rozwijane menu z konkretnymi modelami wędek i kołowrotków, albo nowy dział forum dotyczący wędek i kołowrotków.

Załóżmy chciałbym zadać pytanie odnośnie kołowrotka powiedzmy tego zaubera, o którym ktoś wspomniał. Przy zakładaniu tematu byłoby do wyboru wędka, czy kołowrotek- więc wybieram kołowrotek. Dalej rozwija się lista producentów i tam wybieram Ryobi. Następnie pojawia się lista modeli i wybieram Zaubera i to wystarczy, bez rozdrabniania na wielkości.

I teraz szukając sobie informacji na temat konkretnego kołowrotka wchodzę do menu sprzętu gdzieś we wyszukiwarce klikam na kołowrotek, poźniej wybieram firmę, a następnie model który mnie interesuje i wyskakują mi wszystkie tematy z tym kołowrotkiem.

Byłoby to trochę podobne do tego co oferuje Allegro, tylko tam jest bałagan bo nikt tego nie kontroluje i podmenu jest bardzo ograniczone. Ale generalnie zasada jest podobna, wchodzę w sport, wedkarstwo, kołowrotki, no i tutaj ta opcja którą proponuję się kończy.

Ewentualnie jeszcze mogłaby być opcja otagowania danego tematu i gdyby zdarzył się temat gdzie ktoś prosi o wybór pomiędzy Zauberem i Red Arc, to temat byłby otagowany dwiema opcjami "Kołowrotek Ryobi Zauber", oraz "Kołowrotek Spro Red Arc". Kliknięcie jednego z tagów przenosi nas do tematów związanych z danym kołowrotkiem.

Kwestia, czy opcje forum na coś takiego pozwalają...

#24 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 19:55

sa narzedzia, ktore stworzono dle forumowiczow, na zyczenie forumowiczow

 

Załączony plik  wystarczy chciec.PNG   27,18 KB   7 Ilość pobrań

 

moze kiedys forumowicze zaczna uzupelniac i korzystac :rolleyes:

 

 



#25 OFFLINE   Henri

Henri

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • Imię:Darek

Napisano 12 marzec 2015 - 20:02

Tak, ale mi chodziło o to, żeby założenie tematu wymuszało wybór konkretnego modelu. Później przeglądając wątek z łatwością przechodzilibyśmy do innych tematów.

Podobnie jak wystawienie aukcji na Allegro wymusza wybór kategorii i przeglądając aukcję przechodzimy do całego podmenu.

#26 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 marzec 2015 - 20:22

pomysly rozwiazania problemu byly serwowane wielokrotnie i najwyrazniej nikt nie ma interesu w tym, aby obecna sytuacje zmienic ale jak przestaniecie (-niemy) karmic trolle, to moze jakas zaglada sie przyplacze i pozamiata

Święte słowa :) Wystarczy nie "klikać" w takie tematy, a natychmiast spadną na drugą, trzecią i kolejną stronę. Pamiętajmy, że każdy, nawet krytyczny czy prześmiewczy post podbija temat ..... i zaśmieca forum :)

 

J.



#27 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 17 marzec 2015 - 10:05

Ale też może nauczyć jednego czy drugiego korzystania z opcji szukaj. Założy taki pacjent temat o super wypas kij na wszystko za stówkę, pojadą po nim na grubo to zrobi mu się wstyd i zacznie myśleć. Kiedyś jak rodzice dali klapsa dla podłego dzieciaka to ten potrafił wyrosnąć na ludzi. Teraz jest bezstresowe wychowanie i zobaczcie co wyczynia gimbaza. Dopalacze, ciąże, patologia, zabójstwa...

 

Husajn krótko trzymał opozycję. Powiesili typa i zobaczcie co teraz tam się dzieje.

 

Zjeba musi być  :angry:  :D



#28 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 17 marzec 2015 - 14:38

Ale też może nauczyć jednego czy drugiego korzystania z opcji szukaj. Założy taki pacjent temat o super wypas kij na wszystko za stówkę, pojadą po nim na grubo to zrobi mu się wstyd i zacznie myśleć. Kiedyś jak rodzice dali klapsa dla podłego dzieciaka to ten potrafił wyrosnąć na ludzi. Teraz jest bezstresowe wychowanie i zobaczcie co wyczynia gimbaza. Dopalacze, ciąże, patologia, zabójstwa...

 

Husajn krótko trzymał opozycję. Powiesili typa i zobaczcie co teraz tam się dzieje.

 

Zjeba musi być  :angry:  :D

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałeś, proszę.



#29 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 17 marzec 2015 - 15:31

Przeczytałem. Jakieś konkretne wnioski mam wyciągnąć? 

 

Nie jestem za ISIL  :D Wprost przeciwnie.



#30 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 17 marzec 2015 - 18:23

Wątek nie o tym, więc sorry za OT

 

Rozumiem frustracje bo w każdego godzą TAKIE nowe tematy. 

 

Forum jest ogólne, nie ma puki co mowy o tym, że tylko profi i od pewnego pułapu IQ.

Gimabaza jak to określiłeś, w czasach ustroju poprzedniego, o ile mnie pamięć nie zwodzi, też nie była jednorodnie kryształowa. A metody "wychowawcze" "słuszne i przekonujące" powszechnie stosowane były. Uważam, że inteligentnemu człowiekowi wystarczy subtelnie zwrócić uwagę, zrozumie. W innych przypadkach i argumenty siły nic nie dadzą. Wyciąć wszystkich "słabszych" można, jednak wtedy zostaną tylko silniejsi od nas i co dalej. Wtedy nasza kolej, czy może my jesteśmy już tak COOL, że nas to nie dotyczy?

Uważam, że jednak lepiej odpuścić, chociaż wiem, że nie łatwo to przychodzi, temat spadnie bez odzewu, to dopiero zmusi do zadumy - dla czego?

 

Przez myśl mi nie przeszło, że Ty mógł byś być za ISIL :ph34r: tylko to porównanie trochę :o , nie znam tak dobrze sytuacji w Iraku, coś słyszałem bo przypadkiem mam znajomego który w Polsce swego czasu studiował i został, wydawało mi się, że to niedobitki dawnych struktur tam ciągle sieją burze, nie znaczy to chyba, że lepiej było nie ruszać komuny, Husajna itd.



#31 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 17 marzec 2015 - 23:36

Janusz, może jestem za głupi, ale ni diabła nie zrozumiałem, co chcesz nam przekazać.  :ph34r:  Może po polsku spróbuj?



#32 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 18 marzec 2015 - 05:45

A może niech kandydat na użytkownika jerkbait pl. zalicza różne zadania przygotowane przez Moderatorów. Przykładowe:

 

1. Podaj bezpośredni link do formularza wyszukiwarki.

2. Korzystając z w/w formularza znajdź cykl artykułów „Jeb z dzidy” autorstwa @pitta.

3. Znajdź i podaj 4 tematy o kołowrotku za 300 zł itp. …

4. Po zakończeniu rejestracji, przeczytaj "Jeb z dzidy" @pitta i kliknij pod wpisem „lubię to”.

 

Podane poprawnie linki niech będą elementem inicjacji.

 

PS

Sam posiadam 2 Zaubery i zgadnijcie na której giełdzie je kupiłem :ph34r: