Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

multiplikator o przełożeniu 3;1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 grudzień 2009 - 12:45

Jak najbardziej plecionka - moim zdaniem 20lb - szukaj plecionek Tuffline XP, Spiderwire Stealth, Power Pro. Najlepiej takich, które są sprowadzane z USA. Przejrzyj dział 'Sprzedam' na naszym Forum i skontaktuj się z tymi kolegami, którzy sprzedawali plecionki - może coś jeszcze mają albo będą wkrótce mieli. Na plecionce nie oszczędzaj.

#22 OFFLINE   kamiloniemy

kamiloniemy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacjacentralna polska

Napisano 04 grudzień 2009 - 15:59

dobra wiec mamy multi,wedke i plecionke.pytanie zatem o przynete.i tu kilka slow o charakterysyce mojego jeziora.jezioro 100ha przeplywowe z niewielka zapora,brzegi trzcina czasem kepy sitowia,glebokosc do 3,5 m glownie okolo 2,dno piaszczyste gdzieniegdzie kamieniste łachy(tu przewaznie płycej),roslinnosc dosc slabo rozwinieta(zbiornik byl niedawno czyszczony)glownie moczarka rdestnica i grążele,widzialnosc nigdy nie jest wieksza niz 50cm czesto nmniej (wiosna)czy podczas kwitnienia drzew czy tzw żęsy,ujscie rzeki do zbiornika wybetonowane płytko okolo 1m,mam lajbe takze cały zbiornik mam dostepny,trafiaja sie szczupłe do 6 kg ale tylko na zywca, na spining(w kole jest okolo 100 spiningistow plus przyjezdni)zlapano przez 2 lata moze 5 wymiarowych szczupłych i to bez rewelacji okolo 2 kg wszystkie,widzialem natomiast u sasiada szczupłego 9,5 kupionego od kłusola takze znak ze i wieksze sa ,na co zatem je łapac?

#23 OFFLINE   Pablos

Pablos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaGryfice

Napisano 04 grudzień 2009 - 18:15

O własnie mam podobny zbiornik pod domem, tyle że przepływowy i nieco głębszy. Bardzo fajnie łowi się tam na slidery 10S i 12S, Jacka18S, a na płytszych miejscach Slidery 10F i 12F. Jerkowanie tam to czysta poezja, tyle że najlepsze efekty miałem jednak na wooolno prowadzone kopyto 4' z główką 7-10gr :D
Próbowałem cały sezon jerkowac na płyciźnie, głębinie różnym tempem, częstotliwością i różnymi innymi jerkami lecz bez większych efektów :( Mam nadzieje, że u Ciebie będzie inaczej!
Pozdro!!
PS. Jeśli zostajesz przy swoim Jaxonie, to może jednak weź sobie plecionkę 30lb - wybaczy więcej błędów na początek. Przy rzucaniu wabików ponad 50gr, nie machaj mocno i energicznie, bo bardzo łatwo o odstrzelenie :D

#24 OFFLINE   kamiloniemy

kamiloniemy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacjacentralna polska

Napisano 04 grudzień 2009 - 18:24

a ja juz zamowilem TUF LINE XP 20 LB co zrobic,jak urwe to nura za przyneta bo jak przegladalem nie sa tanie ;)

#25 OFFLINE   kamiloniemy

kamiloniemy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacjacentralna polska

Napisano 04 grudzień 2009 - 19:21

jeszcze jedna sprawa mi sie cisnie na usta.co z przyponem?fluorocarbon,stal,tytan wolfram?słyszałem opinie ze sztywna stal najlepsza ale jak zachowuje sie wtedy jerk?


#26 OFFLINE   ARMAGEDDON

ARMAGEDDON

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaCHEŁM

Napisano 06 grudzień 2009 - 17:46

Jeżeli chodzi o przypon to polecam [niedozwolony link do aukcji (mod)]

#27 OFFLINE   kamiloniemy

kamiloniemy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacjacentralna polska

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:52

używam ich na żywca.co ciekawe kiedyś demonstrowałem ojcu że szczupol ich nie przegryzie i sam go przegryzłem :huh: ale jak ciągłem szczupaki nigdy mi się to nie zdarzyło.ciekawe o co tu chodzi?spróbujcie sami

#28 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:32

.


Użytkownik J_J edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 18:18





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych