Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Żaglica 2,5m na muche z Kostaryki- Made in Poland :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 23:16

Lowilem w tym samym miejscu i nawet z tej samej lodzi ze zdjecia. Tarpony lowi sie tam na zywca-wylacznie. A skoro rybe zamordowali, to pewnie ktos podszedl do tematu ,, na sportowo'', ze sprzetem na szczupaki. Tarpon jest na tyle glupia ryba, ze potrafi sie sam zameczyc na smierc, jesli hol trwa za dlugo. Trup takiej ryby to nie jest trofeum w kazdym razie i lepiej temat przemilczec. Mogla miec kilkadziesiat lat- jak stary czlowiek. W dodatku samica. 

Marcin, z tej łodzi nie łowiłeś, wtedy jeszcze nie była wyprodukowana. Rybę zamordowali, bo była potrzebna do zdjęcia. W rozmowie z właścicielem bazy powiedziałem, że nie powinno się zabijać ryby bez powodu. On stwierdził, że jemu potrzebne są zdjęcia na nową stronę i taki argument ja uznaję za racjonalny. Ile lat miała z ciekawości zobaczę, ale muszę zmoczyć łuskę, bo na sucho jest nieczytelna.



#62 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 18 marzec 2015 - 23:46

Ok moze nie ta sama. Pomaranczowy daszek taki sam, ale to bez znaczenia dla sprawy. Richard zabil tarpona dla zdjecia? Koniec swiata idzie... Chyba ze ze na Akundzie byliscie...Napisz mi prosze prywatnie co Ci wyszlo z tej luski, bo ciekaw jestem.



#63 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 22:39

Richard, a skąd tam Richard? To co on oferuje, bez problemu można zrobić samemu. Tam jest cztery bazy o różnym standardzie. Richard nie jest właścicielem żadnej, on tylko wynajmuje tam miejsce na turnusy. Wynajmuje tam gdzie dają mu lepsze warunki, a wtedy w e-mailach do swoich byłych kontrahentów dyskredytuje pozostałe obiekty, czasami śmiesznymi argumentami.

Właścicielem bazy, na której byliśmy jest Eric, skądinąd bardzo sympatyczny facet.

Z łuski wyszło mi małe naście lat, ale wygląda to dziwnie, bo zarówno centrum, jak i krawędź są bardzo niejednoznaczne. Obejrzałem dwie łuski, na obu bardzo podobnie. Może jeszcze poproszę, żeby ktoś mądrzejszy niż ja w tym zakresie je obejrzał.



#64 OFFLINE   G r e g

G r e g

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 647 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Grzegorz

Napisano 22 marzec 2015 - 18:45

 Ryba piękna totalna egzotyka,podoba mi sie tez kolor wody piekny niebieski.... ,prawie jak na kamionce w Opolu ;)



#65 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 04:49

Bigos, kamerka nastepnym razem please!!! :)

Kolwrotek chyba wyl niemilosiernie tak jak na tym filmiku (skrocony, i ryba mniejsza)

 



#66 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 25 marzec 2015 - 15:40

jest troche ponagrywane. moment brania chyba najlepszy- schiza total na pokladzie:)))) ta ryba ma fazy kiedy zachowuje sie spokojnie i odpoczywa, po czym sie budzi ni z gruchy ni z pietruchy i skacze, ucieka etc. to nie jest tak ze non stop akcja z filmu katastroficznego :) tego by czlowiek nie wyrzymal. holowalem kiedys tarpona 1,5 godziny na raczej mocnym spiningu, ale sie chyba tak nie umeczylem wtedy jak z tym delfinem z cyrku :))))
  • Guzu, ...not here i JanuszD lubią to