Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

usuwanie ogłoszeń przez moderatorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 17:04

W sumie nie chciałem dywagować na privie kto ma rację, bo wiadomo, że i tak ma ją moderator ;)

 

Zapytam jednak wprost i oczekuję, że dostanę w miarę sensowną i wyczerpującą odpowiedź, szczególnie od Administracji ale może i od samego kolegi Modertaora @milupa, który to namiętnie kasuje moje ogłoszenia...

 

Umieściłem koleżeńskie ogłoszenie o sprzedaż konsolu PS4. Zamieściłem je w dziale Cafe, aby absolutnie nie łamać regulaminu forum w dziale Sprzedam. Nie ma nic napisane w Regulaminie, że nie mogłem umieścic takiego ogłoszenia w dziale Cafe (jak czytamy pod opisem działu: "miejsce, w którym można porozmawiać o sprawach nie pasujących tematycznie do żadnego innego działu forum, niekoniecznie wędkarskich". Niestety moje ogłoszenie zostało usunięte przez moderatora jako niezgodne z Regulaminem. Pytaniem zatem z czym niezgodne?

 

Ok, to bym jeszcze odpuścił. Zamieściłem jednak ogłoszenie w dziale Kupię/Oddam/Zamienię o zamianie tej konsoli PS4 na kołowrotek Stella. Po paru dniach zostało znowu usunięte przez tego samego moderatora. Mogę wiedzieć dlaczego?

 

Czy aparaty fotograficzne, lustrzanki, zegarki i nawet samochody są przedmiotami stricte wędkarskimi, że te ogłoszenia nie są usuwane? Jakoś nie trafia do mnie tłumaczenie, że moderatorom nie zawsze uda się "wychwycić" takie ogłoszenie i je usunąć (moje niezgodne z Regulaminem były jakoś zawsze szybko usuwane). Jeśli sie upierać, to na PS4 też są gry wędkarskie i można ją zakwalifikować tak samo do "wędkarstwa" jak aparat, którym możemy robic zdjęcia ryb, zegarek, którym możemy odmierzać czas do końca wędkowania czy samochód, którym wygodnie dotrzemy na łowisko ;)

 

Czy w dziale Cafe aż tak bardzo przeszkadzało to ogłoszenie, którym zainteresowało sie kilka osób, że musiało zostac usunięte?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Kuba


Użytkownik Żbiku edytował ten post 18 marzec 2015 - 17:07


#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 18 marzec 2015 - 17:31

Punkt 3 regulaminu giełdy:  Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń dotyczących jedynie przedmiotów związanych z wędkarstwem.

 

Wybacz ale gra nie będzie traktowana jako przedmiot związany z wędkarstwem i jest to decyzja ostateczna.

 

Właściciel forum dopuścił sprzęt fotograficzny, bo jak byś nie zauważył od zawsze forum stawiało na propagowanie fotografii.

 

Jeżeli tak bardzo te zasady giełdy Ci przeszkadzają to jest mi przykro ale grę zawsze możesz wystawić na portalu aukcyjnym.


  • Friko i Wojtek B. lubią to