Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Neopreny i .......................


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 09 grudzień 2009 - 22:26

http://andrzej.blauciak.w.interia.pl/
Firma jak się dowiedziałem z ponad dwudziestoletnią tradycją. Pewnie niektórzy będą zainteresowani :D

#2 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3415 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 14 grudzień 2011 - 13:30

http://andrzej.blauciak.w.interia.pl/
Firma jak się dowiedziałem z ponad dwudziestoletnią tradycją. Pewnie niektórzy będą zainteresowani :D



strasznie ciezki kontakt (koles zarobiony po uszy i przez to nei specjalnei ma czas pogadac).
Odebralem wrazenie, ze kto inny dla niego szyje i on poprostu podsyla do szwalni suche dane - calosc custom made jest tylko i wylacznie w twoim mailu. Polecam tylko zdesperowanym olbrzymom.
PS. nie zalezalo mi na kasie tylko na konkretnych cechach wyrobu (kieszenie i rozmiar). Ps jakosc wykonania ok tutaj sie nei moge przyczepic

Edit: obiecali zrobic wszystko by byo ok. zobaczymy co wyjdzie.

#3 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 22:23

Też miałem kłopoty z kontaktem.

#4 OFFLINE   pawlak

pawlak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Bartek

Napisano 07 styczeń 2012 - 13:59

A jak Pan Bałuciak wychodzi cenowo...? Nie mogłem znaleźć cennika żadnego.

#5 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 07 styczeń 2012 - 15:35

A jak Pan Bałuciak wychodzi cenowo...? Nie mogłem znaleźć cennika żadnego.

Rzecz chyba bardzo indywidualna. Nie poznałem cennika.
Moje Oceany gdy zaszło podejrzenie, że przeciekają, sprawdził mi za przysłowiowe dziękuję


#6 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3415 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 07 styczeń 2012 - 15:43

[quote]
A jak Pan Bałuciak wychodzi cenowo...? Nie mogłem znaleźć cennika żadnego.
[/quote]
Rzecz chyba bardzo indywidualna. Nie poznałem cennika.
Moje Oceany gdy zaszło podejrzenie, że przeciekają, sprawdził mi za przysłowiowe dziękuję

[/quote]


ja dostalem wycene na 600pln (5mm pianka).
Niestety za male a koszta wysylki (pl>irl>pl do naprawy>irl) pewnie przewyzsza cene woderow (chcialo mi sie oszczedzic i nei kupowac woderow za 250 euro... w zadne tanie sie nei mieszcze...)

Update: wczoraj dostalem maila, ze calkowicie nowe neopreny zostaly dla mnie uszyte i wyslane na koszt producenta do Irlandii (milo bo to ponad 100pln - za wysylke ir>pl zaplacilem ja).
zdam relacje jak dojda (ps kur zamowilem wodery na zime w listopadzie a dostane je w marcu - beda lezaly w szafie kolejne kilka miesiecy zanim je ubiore w Irlandii juz chodze w podkoszulku po polu....)

#7 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3415 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 26 marzec 2012 - 12:43

dzisiaj nareszcie dostalem swoje spodnie uszyte na nowo. Tym razem pasuja ok (na tyle na ile moga bo luznawe neopreny to nie jest sprzet do chodzenia ze spinem - w moim zalozeniu beda sluzyc na zimowe zasiadki na szczupaka/nocki i do zimowego lowienia z lodzi), ale musze powiedziec ze trwalo to strasznie dlugo (no zamawialem je jakos pazdziernik/listopad?) nie koniecznie z mojej winy. Jednak sprawiedliwie musze napisac, ze uszyte sa rozsadnie a i powrotna wysylke Pan B wzial na siebie wiec generalnei wszystko ok tylko trwa to okropnie dlugo (w moim wypadku za dlugo i obawiam sie ze w ciagu najblizszego pol roku ich nei zaloze na ryby).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych