remek Opublikowano 10 Grudnia 2009 Opublikowano 10 Grudnia 2009 Dostałem link od Czarka Karpińskiego. Fajny, klimatyczny film. PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 10 Grudnia 2009 Opublikowano 10 Grudnia 2009 Dzieki Remku ...cieply film ...moglibysmy takie robic z naszych wypraw ...tylko kto odlozy wedke ?....trzymam kciuki za Pepunia dzis
remek Opublikowano 10 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 10 Grudnia 2009 Jurku,Nie bój nic. Kwestia jest tego pierwszego kabana a później ciśnienie spada całkowicie i można filmy robić. A możliwości teraz są praktycznie nieograniczone. Zresztą, zdjęć z naszej wyprawy trochę jest więc i na kręcenie znalazłby się czas. I tutaj pojawia się odpowiedź na pytanie - dlaczego warto w lustrzance DSLR opcja kręcenia filmów HD PozdrawiamRemek
Sławek Oppeln Bronikowski Opublikowano 27 Stycznia 2010 Opublikowano 27 Stycznia 2010 I miejsce , i czas , i styl - przeurocze , nawet dla takiego malkontenta jak ja ..
kryst Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Mam nieodparte wrażenie, że film ten już widziałem. Na 100%. Tylko nie pamiętam, kto podał link. Tylko Pepe łowił, niewiele, ale łowił. W WW co chwilę ktoś powraca do tematu, że pojechali, świetne łowisko, dwa dni łowienia i wyniki mizerne. Podają to jako przykład uroku wędkarstwa.Tak, świetny film. Zwracam także uwagę na to, jak bardzo wzrosła umiejętność kręcenia tego typu filmów w Polsce. Czy pamiętacie początki?
remek Opublikowano 29 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 29 Stycznia 2010 Tak, świetny film. Zwracam także uwagę na to, jak bardzo wzrosła umiejętność kręcenia tego typu filmów w Polsce. Czy pamiętacie początki? :lol: :lol: oj pamiętam, pamiętam
dawid_ Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Opublikowano 29 Kwietnia 2010 P. Piskorskiemu chodzi ten nadgarstek jak maszyna, procesor w łapie Co to za kij, ten czarny bez foregripa? Trochę miękkawy do tej roboty, czy taki właśnie powinien być? Też tak szybko prowadzicie slidera?
mifek Opublikowano 3 Maja 2010 Opublikowano 3 Maja 2010 P. Piskorskiemu chodzi ten nadgarstek jak maszyna, procesor w łapie Co to za kij, ten czarny bez foregripa? Trochę miękkawy do tej roboty, czy taki właśnie powinien być? Też tak szybko prowadzicie slidera? na pewno jest to któryś z patyków DRAGONa serii GUIDE SELECT. ktory dokladnie to juz inna bajka...
dawid_ Opublikowano 3 Maja 2010 Opublikowano 3 Maja 2010 To raczej marketing chyba, bo nie podejrzewam p. Piskorskiego o to, żeby prywatnie nie łowił czymś lepszym. Jakoś firma Dragon nie kojarzy mi się najlepiej, szczególnie w wędkach castingowych. Tradycje zerowe
zamki Opublikowano 3 Maja 2010 Opublikowano 3 Maja 2010 To raczej marketing chyba, bo nie podejrzewam p. Piskorskiego o to, żeby prywatnie nie łowił czymś lepszym. Jakoś firma Dragon nie kojarzy mi się najlepiej, szczególnie w wędkach castingowych. Tradycje zerowe Ależ zaraz jakieś insynuacje. A co do jerkówek Dragona to jest kilka modeli od bodajże czterech lat tak pod multik jak i do kołowrotków stało szpulowych zresztą zielone slider jerk były bardzo udane kije. :)Syn go katuje fatso i sobie bardzo chwali.
bassy Opublikowano 5 Maja 2010 Opublikowano 5 Maja 2010 Oj w reklamach firmy J również występują goście z shimaniakami i santkruaxami
andrew Opublikowano 5 Maja 2010 Opublikowano 5 Maja 2010 to pic na wode na 30cm zanurzeniu szczupak nie podnosi sie z 3 metrow nawet na super przerzystej wodzie. a jesli sie podniesie to plywajace jerki bedzie eskortowal. w tonace walnie.
TERMOS Opublikowano 6 Maja 2010 Opublikowano 6 Maja 2010 Podniesie sie, podniesie .W zeszlym roku lowilismy na popery na wodzie okolo 5 metrow ,byla to rozlegla podwodna laka .Szczupaki wyskakiwaly do poperwow jak wsciekle o dziwo byla patelnia na wodzie .Takie sytuacje zdarzaja sie najczesciej przy wietrznej pogodzie kiedy woda jest dobrzena natleniona a fala jak by kryla zamiary drapiezcy .Piekny widok jak zebaty wyskakuje z glebi i polyka jeka przy lajbie .Apropos filmu -fajna sprawa .pozdrawiam
dawid_ Opublikowano 14 Maja 2010 Opublikowano 14 Maja 2010 Taka mała dygresja.. Woda miała 5m, ale to nie znaczy, że szczupaki stały właśnie na 5m Osobiście uważam, że jeżeli akurat żeruje, to podniesie się spokojnie. Dla niego to 0,5s drogi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się