Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jurku,

Nie bój nic. Kwestia jest tego pierwszego kabana a później ciśnienie spada całkowicie i można filmy robić. A możliwości teraz są praktycznie nieograniczone. Zresztą, zdjęć z naszej wyprawy trochę jest więc i na kręcenie znalazłby się czas. :D I tutaj pojawia się odpowiedź na pytanie - dlaczego warto w lustrzance DSLR opcja kręcenia filmów HD :D

 

Pozdrawiam

Remek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam nieodparte wrażenie, że film ten już widziałem. Na 100%. Tylko nie pamiętam, kto podał link. Tylko Pepe łowił, niewiele, ale łowił. W WW co chwilę ktoś powraca do tematu, że pojechali, świetne łowisko, dwa dni łowienia i wyniki mizerne. Podają to jako przykład uroku wędkarstwa.

Tak, świetny film. Zwracam także uwagę na to, jak bardzo wzrosła umiejętność kręcenia tego typu filmów w Polsce. Czy pamiętacie początki?

Opublikowano

 

Tak, świetny film. Zwracam także uwagę na to, jak bardzo wzrosła umiejętność kręcenia tego typu filmów w Polsce. Czy pamiętacie początki?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: oj pamiętam, pamiętam

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

P. Piskorskiemu chodzi ten nadgarstek jak maszyna, procesor w łapie :lol:

 

Co to za kij, ten czarny bez foregripa? Trochę miękkawy do tej roboty, czy taki właśnie powinien być?

 

Też tak szybko prowadzicie slidera?

Opublikowano

P. Piskorskiemu chodzi ten nadgarstek jak maszyna, procesor w łapie :lol:

 

Co to za kij, ten czarny bez foregripa? Trochę miękkawy do tej roboty, czy taki właśnie powinien być?

 

Też tak szybko prowadzicie slidera?

 

na pewno jest to któryś z patyków DRAGONa serii GUIDE SELECT. ktory dokladnie to juz inna bajka...

 

Opublikowano
To raczej marketing chyba, bo nie podejrzewam p. Piskorskiego o to, żeby prywatnie nie łowił czymś lepszym. Jakoś firma Dragon nie kojarzy mi się najlepiej, szczególnie w wędkach castingowych. Tradycje zerowe
Opublikowano

To raczej marketing chyba, bo nie podejrzewam p. Piskorskiego o to, żeby prywatnie nie łowił czymś lepszym. Jakoś firma Dragon nie kojarzy mi się najlepiej, szczególnie w wędkach castingowych. Tradycje zerowe

 

Ależ zaraz jakieś insynuacje. :lol: :lol:

A co do jerkówek Dragona to jest kilka modeli od bodajże czterech lat tak pod multik jak i do kołowrotków stało szpulowych zresztą zielone slider jerk były bardzo udane kije. :)Syn go katuje fatso i sobie bardzo chwali. :D

Opublikowano
to pic na wode na 30cm zanurzeniu szczupak nie podnosi sie z 3 metrow nawet na super przerzystej wodzie. a jesli sie podniesie to plywajace jerki bedzie eskortowal. w tonace walnie.
Opublikowano

Podniesie sie, podniesie .

W zeszlym roku lowilismy na popery na wodzie okolo 5 metrow ,byla to rozlegla podwodna laka .Szczupaki wyskakiwaly do poperwow jak wsciekle o dziwo byla patelnia na wodzie .Takie sytuacje zdarzaja sie najczesciej przy wietrznej pogodzie kiedy woda jest dobrzena natleniona a fala jak by kryla zamiary drapiezcy .Piekny widok jak zebaty wyskakuje z glebi i polyka jeka przy lajbie .

Apropos filmu -fajna sprawa .

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taka mała dygresja.. Woda miała 5m, ale to nie znaczy, że szczupaki stały właśnie na 5m

 

Osobiście uważam, że jeżeli akurat żeruje, to podniesie się spokojnie. Dla niego to 0,5s drogi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...