Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kalendarz jerkbait.pl 2010 jest zajebiaszczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 grudzień 2009 - 20:40

Jutro jak się wyrobię będzie info o ....... nowej edycji 2011. Szykują się zmiany na bazie doświadczeń ale myślę, że w 2011 celujemy w wypas, że tak powiem kompletny. Trzeba było zrobić ten pierwszy by się czegoś nauczyć. Co przyniesie nowy?
- na 100% inaczej wysyłany
- spróbujemy na twardszym papierze
- spróbujemy polakierować
- wyglądu chyba nie będę zmieniał - tutaj liczę na waszą pomoc - czy dodajemy coś jeszcze czy zostajemy tylko przy dniach i numerach
- szybciej kończymy - koniec listopada ma być wydrukowany i rozpoczniemy dystrybucję
- wydrukujemy większy nakład by zmniejszyć koszty produkcji (100szt jest drogie)

...


#242 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 30 grudzień 2009 - 23:43

remku, dziękuje ! Dzisiaj doszły do mnie kalendarze . Wprawdzie lekko pogięte ale prawie nie zauważalnie . Piszesz o nowej edycji w przyszłym roku , jestem jak najbardziej za , ale mam taką uwagę abyśmy - wszyscy chętni - wypowiedzieli się na temat chęci zakupu już do końca września , a do końca października można by zrobić przedpłaty które na 100% potwierdziły by zamówienia . To dało by Ci konkretną informację na temat ilości zamówienia i ewentualnych kosztów druku . Jeśli chodzi o wysyłkę i jakąś tubę to można ją zrobić z rury kanalizacyjnej fi 110 . Kupując rury 2 metrowe można je pociąć na kawałki i w ten sposób koszty spadną . Innym wyjściem było by dodanie tektury usztywniającej ale nie takiej falistej jak teraz a w moim przypadku miałem w kopercie 2 kawałki nie sklejone które później przesunęły się w jedną stronę koperty . Chodzi raczej o pełną sztywną tekturę która miała by 2 do 3 mm grubości . Taka tektura uniemożliwia zwijanie koperty i nie tak łatwo się załamuje .
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję .

#243 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 31 grudzień 2009 - 09:22

Swój kalendarz dostałem w świetnym stanie.
Bardzo dziękuję tym którzy przyczynili się do jego powstania.
Co do następnego wydania to trzeba się zastanowić co można by było dodać by był bogatszy.

#244 OFFLINE   bartolomeo

bartolomeo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaNienadowa
  • Imię:Bartek

Napisano 31 grudzień 2009 - 11:20

mój też doszedł w całkiem niezłym stanie tylko pierwsza strona straciła w paru miejscach kolor jakby coś na niej stało ale następne już są ok i już wisi na ścianie i mój taki mały pomysł do nowej wersji: może na każdej stronie oprócz tego głównego zdjęcia można by było dorzucić kilka małych tak po bokach?? na pewno byłoby to fajne zwiększenie tego co można pooglądać

#245 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 31 grudzień 2009 - 11:42

Dotarł i do mnie, w stanie igła.
Dzięki wielkie Remku

#246 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 31 grudzień 2009 - 11:44

I mnie dzis listonosz obudzil przynoszac zamowione 3 sztuki.

Wszystko OK z nimi :D

Guzu

#247 OFFLINE   karuzo27

karuzo27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaWWA
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 grudzień 2009 - 11:56

a ja przyznam że kalendarz idealnie się wyprostował (pod 100 litrowym akwarium ) także nie widać juz na nim prawie żadnych odkształceń i on sam też idealnie prosto zwisa.

Co do kalendarza 2011 ja chciałbym podrzucić pomysł na jedną stronę kalendarza (np główną) na której udałoby się zmieścic miniaturki (takie jak teraz) tylko że wszystkich zdjęc jakie brały udział. Myślę że przy takiej ilości jaka była w tym roku mogłoby się to udać. A i osobom biorącym udział w konkursie miłoby było spojrzeć przynajmniej na jakiś kawałeczek swojego wkładu

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Ci Remku za ten wspaniały projekt! To teraz najfajniejszy kawałek na mojej ścianie!

#248 OFFLINE   undre

undre

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaŁańcut

Napisano 31 grudzień 2009 - 11:58

Jutro jak się wyrobię będzie info o ....... nowej edycji 2011. Szykują się zmiany na bazie doświadczeń ale myślę, że w 2011 celujemy w wypas, że tak powiem kompletny. Trzeba było zrobić ten pierwszy by się czegoś nauczyć. Co przyniesie nowy?
- na 100% inaczej wysyłany
- spróbujemy na twardszym papierze
- spróbujemy polakierować
- wyglądu chyba nie będę zmieniał - tutaj liczę na waszą pomoc - czy dodajemy coś jeszcze czy zostajemy tylko przy dniach i numerach
- szybciej kończymy - koniec listopada ma być wydrukowany i rozpoczniemy dystrybucję
- wydrukujemy większy nakład by zmniejszyć koszty produkcji (100szt jest drogie)

...



... z mojej strony jedna sugestia. Może warto dopuszczać do konkursu zdjęcia wykonane tylko w poziomie.Bo na stronie lipcowej pomimo świetnej fotki jakoś tak pusto jest. :unsure:






#249 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:02

... z mojej strony jedna sugestia. Może warto dopuszczać do konkursu zdjęcia wykonane tylko w poziomie.Bo na stronie lipcowej pomimo świetnej fotki jakoś tak pusto jest. :unsure:

Zdecydowanie sluszna uwaga. Tez tak to widze.


Guzu





#250 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1692 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:10

Dlaczego dyskwalifikowac zdjęcia w pionie?, też często są świetne.Może warto będzie zrobic dwie wersje kalendarza - poziomą i pionową?
Pozdr.

#251 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:15

Wobler-W1 - z rurami PCV będzie bardzo trudno. Wysyłek jak do tej pory było kilkadziesiąt. Liczę na to, że w następnym roku będzie jeszcze więcej - będę próbował wszelkimi sposobami obniżyć koszt kalendarza i poszczególnych komonentów. Tak więc rury to dla mnie problem logistyczny i mnóstwo czasu na przygotowanie takiej liczby kalendarzy. Bazując na doświadczeniach Waszych (przykro mi, że się tak stało) ostatnie partie kalendarzy idą bardzo mocno zabezpieczone. Myślę, że problem można już uważać że jest roziązany. Oczywiście w następnym roku, a mam trochę czasu sytuacja zniszczenia kalendarza nie będzie miała miejsce - wypróbuję do tego czasu i rury i twarde tekturowe pudła.

karuzo27 - niestety nie będę mógł dodać wszystkich zdjęć z danego miesiąca. Mimo, że to A3 to nie ma tam wcale dużo miejsca. Poza tym w niektórym miesiącach jest kilkadziesiąt zdjęć konkursowych więc ich pomieszczenie może być ciężkie. Przyjmuję jednak pomysł i z początkiem lutego (po rozstrzygnięciu konkursu styczniowego) zaproponuję Wam kilka opcji.

Zdjęcia w poziomie - TAK, to moje niedopatrzenie. Kiedy je wstawiałem dokładnie o tym samym pomyślałem. W tym roku będzie dopuszczona tylko jednak orientacja :D


Dziękuję Wam za wszelkie uwagi i propozycje. Wszystkie wezmępod rozwagę. W 2011 nauczeni doświadczeniem wprowadzimy kolejne zmiany i usprawnienia. Dziękuję!

Pozdrawiam
Remek

#252 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:15

Remek, nie słuchaj wrogich opinii :lol:
Na przyszły rok wydrukujemy na grubszej kredzie i damy lakier punktowy UV na fotki - zyska na przestrzenności.
Tutaj demokracja nie jest wskazana. Tutaj jest dyktatura :mellow:

#253 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:18

Dlaczego dyskwalifikowac zdjęcia w pionie?, też często są świetne.Może warto będzie zrobic dwie wersje kalendarza - poziomą i pionową?
Pozdr.


Koszt, koszt. Na prawdę wydrukowanie takiego kalendarza nie jest tanie. W przypadku 2 różnych trzeba przygotować 2x więcej matryc drukarskich a to kosztuje. Poza tym muszą minimalne zamówienie to 100 szt (najmniej korzystne cenowo). W następnym spróbuję więcej wydrukować i będę miał więcej czasu na negocjacje cenowe z producentem więc miejmy nadzieję, że kalendarz będzie bardziej dostępny. Liczę jednak na Waszą pomoc - zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia! :D

Pozdrawiam
Remek

#254 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:20

Remek, nie słuchaj wrogich opinii :lol:
Na przyszły rok wydrukujemy na grubszej kredzie i damy lakier punktowy UV na fotki - zyska na przestrzenności.
Tutaj demokracja nie jest wskazana. Tutaj jest dyktatura :mellow:


Witek,
Same dobre i konstruktywne opinie. Miło mi, że forumowicze chcąpomóc i chętnie wprowadzę zmiany.

Dokładnie Witek - wprowadzimy pewne zmiany.

pozdrawiam
Remek

#255 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 31 grudzień 2009 - 12:23

I do mnie dotarł prawie w nienagannym stanie. Bardzo łodny dzięki Remku.

#256 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:48

Włśnie lostonosz przyniósł moje kalendarze. Stan dobry, 2 mają nieco zmiętoszone rogi, jeden trochę poocieraną pierwszą stronę. Ale ogólnie nie jest źle - znacznie lepiej niż to czego się obawiałem

Dzięki i pozdrawiam!

#257 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 31 grudzień 2009 - 14:03

Kalendarz wielka dobroć :mellow:
Jest git.

#258 OFFLINE   marcin k

marcin k

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:58

Do mnie dotarł dzisiaj, minimalnie sfatygowany , jest naprawde super, dziękuje :D

#259 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 31 grudzień 2009 - 16:00

[quote]
Witam. :D

Poproszę o 1 szt.
[/quote]


OK. Wpisuję na listę :D

Aktualna lista: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11932&am p;am p;start=0&

Uwaga!
Kalendarze będą wysyłane w rurach.

[/quote]


Koperta nie zdała egzaminu, Remku czemu zrezygnowałeś z rur?

Mój wygląda jakby psu z gardła wyjęty. Pogięty dosyć mocno. Poprzecierane strony, nawet do garażu się nie nadaje :/


#260 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 grudzień 2009 - 17:50

Źle. Bardzo źle. Poszedł priv.

Pozdrawiam
Remek