Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#2041 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 23:47

Wymęczone, ale .... zwycięstwo! :mellow: Chyba już czas na lepszą grę. Aha, potrzeba dobrego rusznikarza - Cesc'owi poprawić przyrządy celownicze. Choć z drugiej strony, gdyby okazji było więcej, to ... kto wie?

#2042 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 07 październik 2012 - 21:04

2-2 El Classico. Piękna bramka Messiego z wolnego. Nadal minus 8 w Madrycie. Brr zimno. Wynik niezły jak na brak 3 obrońców (Puyol, Pique. i w trakcie meczu Alves). Ogólnie zadowolony jestem ale szkoda że sędzia nie podyktował karnego na Iniescie

#2043 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 08 październik 2012 - 11:51

Dobry mecz! Wymiana ciosów(na szczęście w większości tych piłkarskich), zwroty sytuacji, okazje bramkowe..Remis zasłużony :)

#2044 OFFLINE   wiesławek

wiesławek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaPisz

Napisano 21 październik 2012 - 13:53

Mamy kolejne zwycięstwo po emocjach.

#2045 ONLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3555 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 15 listopad 2012 - 09:23

Moim zdaniem i Messi i Zlatan to magicy,może Zlatana nie ma kto tak ładnie odsługiwać jak Messiego pozatym szacunek za zwrotność dla Zlatana ,taki koń a tańczy jak Leo,piłkarze pokroju Messiego są zazwyczaj szybkimi krótko trzymającymi piłkę przy nodze zawodnikami.praktycznie cała Barca poza Piquetem to zwinne kiwaki maluszki :D
Barca robi świetne akcje i jest super drużyną ale jeśli chodzi o Messiego,pokazały to Mistrzostwa to bez odpowiedniej pomocy ma ciężko.Zlatan sam ma łatwiej jeśli niema kto mu podać to siła i techniką nie gorsza od Messiego sobie poradzi,pozatym ma sporo bramek z daleka więc i konkret kopyto ma bez utraty celności.
Oczywiście piła to sport drużynowy,ale niech ktoś wypadnie z teamu kontuzja kartki itd.to trzeba trochę taktykę zmieniać,myśle że obydwaj mogli by grać w jednym teamie.dla mnie zawsze Zlatan grał w za słabych jak na siebie klubach :unsure:




a może jedna żałują ? Zlatan to Zlatan :)
http://www.meczyki.p..._anglia_42.html

#2046 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 15 listopad 2012 - 11:03

Wyszkolenie techniczne Zlatana jest świetne i to wiadomo nie od dziś :) Aczkolwiek ostatnia bramka....lekki fuksik+przebłysk geniuszu trzeba przyznać...Szkoda, że tak rzadko(w porównaniu do Messiego) te przebłyski ;)

#2047 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 11:18

hehehe, Ibra to najlepszy piłkarz świata, no o czywiście po messim. Nikt nie potrafi takiej rozpierdolki zrobic i tak zmotywować kolegów z drużyny jak on, wzbudza szacun i respekt wśród kolegów, przeciwników i sędziów. problem jest w tym, że jego osobowość, charakter i styl grania nie pasował do barcy i tyle. Odchodzac z Barcy słyszałem, że Zlatan jest slaby, że gra lipę... Ja sie pytam jaką lipe, jak strzelił ponad 20 bramek, a pamietajmy, że w 2 połowie sezonu mniej grał. Po odejściu z barcy jego styl granai się trochę zminił, nauczył się trochę od chłopaków jak szukać gry, cofac się, rozgrywac, więcej szukac kolegó, asystowac. Prawdy nigdy się nie dowiemy, o co chodziło z Guardiolą, na pewno te stosunki mu nie pomogły. Zapisy w kontraktach też nei są nam znane wiec nei wiemy o co poszło na serio. U smudy tez pewnei Zlatan by nie grał bo miał za mocny charakter hehehe. Zdecydowanie gorzej na jego tle prezentuje się Alexis, będzie potrzebował 3 sezonów żeby zrobić tyle co ibra. Wyszło mu kilka meczy, ale jest 5 kołem u wozu, na pewno miała na to wpływ kontuzja po Copa America. Zdecydowanie stawiał bym na wychowanków niż Chilijczyka.

Zlatan kilka mistrzost włoch, hiszp., wczesniej ajaxu. Wszędzie był królem strzelców, Lider solidnej Szwedzkiej reprezentacji, zawsze na turniejach ważne ogniwo - czego jeszcze chcieć???
Dla mnie zawodnik spełniony tyle

Użytkownik ziom7 edytował ten post 15 listopad 2012 - 11:20


#2048 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 29 listopad 2012 - 16:36

hmmm... ktos tu jeszcze zaglada?!?

Guzu?

#2049 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 29 listopad 2012 - 17:41

hmmm... ktos tu jeszcze zaglada?!?

Guzu?

I ja tyż :D Ale nuuuuda Panie, bo przeciwnikom argumenty się wzięły i się skończyły ;)

#2050 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 29 listopad 2012 - 19:18

Brakuje mi Panie i Panowie naszych dyskusji. Musze sie jednak do czegos przyznac. Ostatnio ogladam mecze Realu ;-) I oczywiscie kibicuje druzynie przeciwnej. Ostatnio pare razy udalo sie wygrac ;-)

#2051 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:09

Cześć koledzy ^_^

Tomek muszę się przyznać, że ostatnio też oglądam mecze Realu ... oczywiście oprócz meczów Barcy :)
Zawsze gdzieś tam poza samą niesamowitą Barcą, chodziło też o rywalizację z Los Blancos.
Teraz królewscy zostali jednak trochę z tyłu,a Barca nie wiem czy się ze mną zgodzicie mimo, że niesamowicie skuteczna, to nie zawsze tak bezbłędna jak w poprzednich sezonach.
Oczywiście często fundują nam pokaz czarów, ale zdarza się też, że te ich zwycięstwa czasem trochę wymęczone.
Może to chodzi o plączące się kontuzje? Może o inny jednak trochę styl gry pod wodzą Tito?
Tylko nie wyskakujcie tu na mnie, że się czepiam.... żeby nie było wątpliwości - całym sercem ciągle jestem przy Barcy :)
VeB!

#2052 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:42

Koleżanki i Koledzy.....skoro zaczeliście oglądać mecze Wielkiego REALU ......może pora przejść na "jasną(białą) strone życia" :D i stać sie ich kibicem ;)

Pisze to oczywiście jako kibic Królewskich :)

#2053 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:51

Koleżanki i Koledzy.....skoro zaczeliście oglądać mecze Wielkiego REALU ......może pora przejść na "jasną(białą) strone życia" :D i stać sie ich kibicem ;)

Pisze to oczywiście jako kibic Królewskich :)


Chyba pomyliłeś wątek :D

#2054 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:52

ja jednak zostanę po ciemnej (granatowo-bordowej) stronie mocy B)

#2055 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:54

ja jednak zostanę po ciemnej (granatowo-bordowej) stronie mocy B)

Saski cóż jest warte życie bez adrenaliny, pisząc w wątku Barcy o Realu. :lol: :lol:

Użytkownik Jozi edytował ten post 02 grudzień 2012 - 18:55


#2056 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 02 grudzień 2012 - 19:02

Widze....na darmo mój trud :)...........cóż widze niektórzy bardzo,bardzo pobłądzili :D

Pozdrawiam :)

#2057 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 03 grudzień 2012 - 10:14

Widze....na darmo mój trud :)...........cóż widze niektórzy bardzo,bardzo pobłądzili :D

Pozdrawiam :)


Dokładnie....
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a we własnym belki nie dostrzegasz"?? :D

#2058 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 05 grudzień 2012 - 23:02

Jakieś wieści o Leo?

#2059 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 grudzień 2012 - 23:06

Wstepnie ze niegroznie. Teraz bedzie rezonans

#2060 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 grudzień 2012 - 18:53

Dzisiaj gramy. Zobaczymy czy Leo pogra cały mecz, czy jednak dadzą mu odpocząć.. a może odpoczynku nie potrzebuje. No i jesli podtrzyma skuteczność z poprzednich meczy ligowych, to chyba dziś będziemy świadkami historii. ;-)

tak na marginesie, błądzący Real ledwo ledwo wymeczył zwycięstwo... coś się nie zanosi na szybką poprawę ich formy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych