Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:46

Kamil - naucz go jeszcze najważniejszego słowa - lachon lub lachony... kombinacja barca i lachony powinna mu otworzyć kilka drzwi... <_< :mellow:

Dzieci szybko się uczą... Kiedyś próbowałem uczyć takich słów dzieciaka serdecznego przyjaciela, ale mi zabronił... ojciec oczywiście. Dzieciak bawił sięznakomicie i prawie już znał na pamięć kilka ciekawszych adresów internetowych...
<_<

Dzisiaj można przeczytać, że i tak na koniec sReal będzie miszczem ...
:angry: :wacko: :huh: :(

Czasem normalnie mi wstyd za niego... i jeszcze przegra dobrego whiskacza, hahaha :mellow:


#462 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:10

Dzisiaj można przeczytać, że i tak na koniec sReal będzie miszczem ...
:angry: :wacko: :huh: :(

Czasem normalnie mi wstyd za niego... i jeszcze przegra dobrego whiskacza, hahaha :mellow:

Robi dobrą minę do złej gry- przecież widział co się działo na Camp Nou Ale jak powiedział A to głupio mu teraz się wycofać, więc mówi B .....a pewnie plakat Xaviego nad łóżkiem wisi.... :mellow:




#463 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:38

Baloo i Kamil udało Wam się mnie sprowokować :D

Na początek małe sprostowanie dla niezorientowanych. Ja nie jestem kibicem Realu, żelek Cristino nie jest moim idolem, choć potrafi grać pięknie w piłkę. Ja nawet nie mam nic do Barcy.

Twierdzę tylko, że geniusz Murinho utrze Barcie nosa i Real zdobędzie mistrzostwo. A to, że przy okazji będę mógł czerpać przyjemność z obserwowania zdziwienia i niedowierzania moich kilku kolegów jest dla mnie bardzo miłą perspektywą.

Na razie macie swoje 5 minut. Poniedziałkowe 5:0 było momentum Barcy w tym sezonie.

Pozdrawienia dla fanów Barcy




#464 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:33

A ja myślę, że sobotnie 3:0 w Pamplunie było cenniejsze. Wymęczone, niedoskonałe, ale cenniejsze. Szkoda tylko, że Pan Prezes dopiero teraz kaja się na stronie głównej FCB. Czyli, nie tylko u nas jest nerwówka i nieoporozumienia, niedopowiedzenia i szczery regionalny szowinizm. Nie wiedziałem, że związkowi zwycięstwa Barcelony są solą w oku (to na podstawie innych komentarzy).

#465 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:58

3 wychowankow Barcy
Iniesta
Messi
Xavi
finalistami do nagrody ZLOTEJ PILKI 2010!



Załączone pliki



#466 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:12

Cules!

W zwiazku z historycznymi chwilami jakie przezywamy dzieki naszej Druzynie, postanowilem zrealizowac zamiar, z ktorym nosilem sie juz czas jakis. Dodatkowa motywacja jest nasz watek tu forum jerkbaita i to fakt, ze mamy coraz wiecej sympatykow FC Barcelony...

Otoz od kilku sezonow kolekcjonuje gole Barcy (jako pliki video na dysku HDD).
I mam taka oto dla Was propozycje.

Zestaw 4 plyt DVD zawierajacych :

WSZYSTKIE gole strzelone przez FCB w sezonie 2009/10 w lidze hiszpanskiej.
Gole z super pucharu Hiszpanii, bramki z LM (te wyjatkowo ladne).
Ponadto cale mecze :
2-6 z realem madryt
final LM z Rzymu z 2009 roku
final klubowego mistrzostwa swiata przeciwko Estudiantes de la Plata i wreczenie trofeum z grudnia 2009

I do tego sporo wyjatkowych bramek z poprzednich sezonow...Messi przeciwko Getafe, Iniesta przeciwko Chelsea, najladniejsze gole Ronaldinho...troche tego jest :D

W zestawie nie bedzie zadnych materialow z aktualnego sezonu...cos musi zostac na kolejna skladanke

JEST TO AKCJA NON PROFIT.

Oferta jest po kosztach. Zatem szacunkowo koszt to bedzie 4x DVD + wysylka.

W okresie swiatecznym bede w Polsce i wowczas bede mogl rozeslac zestawy :D
Suegerowalbym spozadzenie listy ew. zainteresowanych. Przygotuje odpowiednia ilosc kopii :D

Pozdrawiam i VeB!

#467 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:22

@Guzu - cudowny pomysł!

Ja poproszę koniecznie!!!



#468 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:25

1: Efex
2. Baloo
3. Kryst
4. saski
5. Tpe1
6. Kamil Z
7. marcinesz



#469 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 grudzień 2010 - 18:49

3 wychowankow Barcy
Iniesta
Messi
Xavi
finalistami do nagrody ZLOTEJ PILKI 2010!


Z całą antypatią do Interu pominięcie Wesleya Sneijdera w tej trójce jest wielkim faux pas :(


#470 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 06 grudzień 2010 - 19:09

Nie bardzo wiem, czym Sneijder miałby sobie zasłużyć na tę piłkę?!?

Ok, sukces w LM i nie do końca udane MŚ. Aż tak mnie na kolana jednak nie rzucał...

a tak mamy wielką trójkę z Barcy. Nie wiem, czy to też przypadkiem nie jest jakiś historyczny moment, aby najlepsza trójka + trener pochodziła z jednej drużyny.

@Guzu - ja się oczywiście piszę i mam nadzieję, że masz już nagraną la manitę w HD. Tak na przyszły sezon!

#471 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:00

@Guzu,

Ja też. Z Hiszpanii, czy z Polski. Może to polubię? <_<

@ Baloo,

Myślę, że taki przypadek już był, ale żeby było ciekawiej dotyczyło to nagród przyznawanych przez Francuzów i FIFA osobno. Nie jestem pewny. Ale chyba tak było.

#472 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:29

tak, sprawdziłem - był. Milan - w latach 88' i 89'. Dwa razy z rzędu. Marco, Gullit i Rijkaard, a rok wcześniej Baresi (zamiast Gullita).

Teraz Barca!!!

@TeeS - dobrze, że dałeś się sprowokować, bo to oznacza, że jeszcze tam jesteś i żyjesz... , ale nie bardzo wiem co Ci napisać... będę z rozkoszą czekał, na twe słowa - Wybaczcie, myliłem się! :mellow: :lol: :mellow:

a że tracisz niezapomniane chwile futbolu??! no cóż, wolny kraj, Twój wybór... może dam Ci pooglądać płytki od Daniela, jak kiedyś przeprosisz się z pięknem tej gry...z Barcą!


#473 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:43

Na początek małe sprostowanie dla niezorientowanych. Ja nie jestem kibicem Realu, żelek Cristino nie jest moim idolem, choć potrafi grać pięknie w piłkę. Ja nawet nie mam nic do Barcy.

Twierdzę tylko, że geniusz Murinho utrze Barcie nosa i Real zdobędzie mistrzostwo. A to, że przy okazji będę mógł czerpać przyjemność z obserwowania zdziwienia i niedowierzania moich kilku kolegów jest dla mnie bardzo miłą perspektywą.

Na razie macie swoje 5 minut. Poniedziałkowe 5:0 było momentum Barcy w tym sezonie.

Pozdrawienia dla fanów Barcy

5minut Barcy trwa już piękny kawał czasu i nie zanosi się, żeby nagle miało minąć.....
Geniusz Mou?? O jakim geniuszu tu mowa? Takim, że ilekroć grał z Barcą, grał ultra defensywnie, licząc na kontrę- raz zagrał inaczej i dostał srogą lekcję.... Geniusz, że bierze na siebie presję ciążącą na zespole? - to ważna cecha i przydatna, ale chyba nie decydująca...Nie uważam, go za słabego trenera ale....styl gry drużyn przez niego prowadzonych, nie zawsze mi się podoba...


@Guzu-nie dorzucisz do tego zestawu chociaż ostatniego El Classico?? 6-2 było piękne, ale....no sam wiesz :mellow:

#474 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:48

Byl Milan na podium w komplecie...ale roznica to WYCHOWANKOWIE :D

To jest to z czego dumna jest szczegolnie Barca :D



#475 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:49

@kryst

Wysylka z Polski.
Tobie nawet moge zapropnowac odbior osobisty - kojarzac gdzie mieszkasz




#476 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:57

No to super. Niestety, większość część dnia spędzam w Wawie. Ale domówimy się!
Dziękuję! :mellow:

#477 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 grudzień 2010 - 21:01

Nie bardzo wiem, czym Sneijder miałby sobie zasłużyć na tę piłkę?!?

Ok, sukces w LM i nie do końca udane MŚ. Aż tak mnie na kolana jednak nie rzucał...

Nie do końca udane czyli pięć goli i drugie miejsce na świecie, masz @Baloo fantazję :lol: W takim układzie bezbramkowobezbarwny występ Messiego na owym turnieju należałoby nazwać żenującym? B)
Niemniej jednak nagroda pierwszy raz w historii powinna trafić w ręce Xaviego i Iniesty jednocześnie, mam wrażenie że obaj tworzą jeden organizm :mellow: Faworytem jest chyba Iniesta...

#478 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 06 grudzień 2010 - 21:09

Cześć chłopaki ...

Mam nadzieję, że byliście grzeczni i coś dostaliście od Mikołaja :D ... ja widocznie byłam baaaardzo grzeczna, bo dostałam ... szalik Barcy :mellow: :mellow: :mellow:

@Tees bardzo cenię sobie stałość poglądów i powiem Ci coś w tajemnicy - żelek Cristino również nie jest moim idolem :D Jednak ja z całego serca wierzę, i trzymam kciuki, że aż mi bieleją kostki, żeby jednak mistrzostwo przypadło Barcy ... (nie kwestionuję wysokiego poziomu gry Realu ... choć GD jakoś im nie poszło :D ) Gdyby jednak z tym zwycięstwem stało się inaczej ... dołączę z podniesioną głową do Twoich kolegów, których to zdziwienie i niedowierzanie chciałbyś z tak dziką frajdą obserwować. :unsure:

Myślę, że to się jednak nie zdarzy :mellow: :mellow: :mellow:

Hej chłopaki ... prawda? To się po prostu nie zdarzy :mellow: :mellow: :mellow:

Daniel, dopisz mnie proszę to Twojej listy na płytki B) cudowny pomysł z tymi płytkami ;)

Pozdrawiam Mikołajowo fanów Barcy i nie tylko :mellow:

E.

I tylko słowo do Mateusza - Barca i lachony - kombinacja tych słów otwiera drzwi? Coś jak Sezamie otwórz się? Poczułam się jak Alibaba i 40 rozbójników :mellow:



#479 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 grudzień 2010 - 22:46

@Kamil,

ostatnie el classico sie znajdzie na zestawie z tego sezonu :D



#480 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 07 grudzień 2010 - 10:10

Co do Messiego na mundialu to napisano już chyba wszystko. No nie zagrał jakoś porywająco, nie strzelił bramek, ale wypracował wiele okazji dla kolegów, a że byli kompletnie niepoukładani... no cóż... to już jest inna kwestia...
Bardzo podobnie wyglądało ostatnie GD. Kto jednak oglądał uważnie, nie odważyłby się powiedzieć, że Messi zagrał słabo. Zagrał wręcz znakomicie kreaując okazję kolegom i ściągając na siebie uwagę.

Natomiast jestem zdania, że nagroda dla najlepszego piłkarza na świecie nie powinna być przyznawana za osiągnięcia tylko na jednym turnieju. Messi, Xavi i Andres udowadniają swój piłkarski geniusz każdym jednym meczem. Przez cały długi sezon, od kilku lat, we wszystkich rozgrywkach - La Liga, LM, puchary... oczywiście MŚ to największa impreza, ale trwa raptem 2 tygodnie... a sezon piłkarski 10 miesięcy. Dlatego Messi, Xavi i Iniesta bardziej tam pasują niż Sneijeder... No właśnie, rok trwa a gdzie obecnie jest kolega Sneijder? Czy on wogóle gra? Jakoś nie słychać o jego bramkach i doskonałych asystach...

ale to oczywiście moje zdanie i nawet starałem się być możliwie obiektywny! :mellow: <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych