Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#661 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 16 styczeń 2011 - 23:14

Czekamy na Barcelonę

Barcelona dała radę :mellow:

#662 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 styczeń 2011 - 23:45

:lol: :lol: :lol: :lol:

4 gole

4 punkty :D

super kolejka ligowa !

I bardzo dobre wejscie Affelaya w drugiej polowie.
Ma chlopak ambicje i umiejetnosci by zatriumfowac tu :D

Szkoda Alvesa, oby kontuzja nie byla grozna.

Veb!



#663 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 17 styczeń 2011 - 08:36

Pierwsze dwa gole mi uciekły kąpiąc małego - w sensie mego synka, gdyby ktoś miał wątpliwości...

ale reszta to już klasyka gatunku. Pełna dominacja, choć kilka podań w obronie na pełnym roźlunieniu mogło skończyć się nienajlepiej.

Piękna bramka Andresa... przepiękna. Trochę szkoda okazji Leo. Crystyna trochę uciekła z bramkami (22), ale jeszcze sporo okazji aby poprawić obecny wynik (18 trafień w lidze).

YO!

sReal z ostatnią drużyną ligi... to ich dodatkowo zmotywuje.... buahahahaa :mellow: <_< :o B) :lol: ;)



#664 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 17 styczeń 2011 - 18:39

sReal z ostatnią drużyną ligi... to ich dodatkowo zmotywuje.... buahahahaa :mellow: <_< :o B) :lol: ;)



No już dajcie spokój ... każdemu się mogło zdarzyć ... chociaż właściwie nie każdemu - Barcelonie nie!!! :mellow:

... no ale wiecie taka drużyna jaki jej trener <_<

Pozdrowienia dla fanów drużyny przeciwnej B)

no i przede wszystkim dla wszystkich fanów Barcy!!!

E.

#665 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:28

Dzis swietujemy 40 urodziny Pepa Guardioli :D

100 lat z Barca wypada mu zyczyc !

VeB!

Załączone pliki



#666 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 18 styczeń 2011 - 23:45

Dzis swietujemy 40 urodziny Pepa Guardioli :D



Daniel fajne zdjęcia :D Sam pstrykałeś?

Ja wiem ... wy faceci jesteście ... ale ja nie ... więc wam powiem, że dla samego Pepa mogłabym oglądać te mecze Barcy :D :mellow: <_<

Zatem ... sto lat!!! sto lat!!! dla Mistera

I trzymajmy kciuki, żeby mu jego team jutro (popatrzyłam na zegarek 23:44 ... jeszcze chwila i mogłabym powiedzieć dzisiaj :huh:) w meczu z Betisem jakiś ładny prezent zafundował ... co byście powiedzieli na 5:0?

Daniel Tobie powinno się spodobać ... :mellow:

Pozdrawiam
Emilia

płytek jeszcze niestety nie mam ... ale czekam cierpliwie, żeby się Mateusz wykopał z pieluch :mellow:



#667 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 styczeń 2011 - 00:39

Ty faktycznie, za młodu nie był taki przystojny ;)

High five ! :lol: To znaczy VeB :mellow:
Grzesiek

#668 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 19 styczeń 2011 - 08:51

@kamil i @saski wybaczcie... Dajcie mi jeszcze dosłownie kilka dni na okrzepnięcie i przestawienie organizmu na kilka godzin snu na dobę.

Dla naszej przeuroczej fanki, w ramach rekompensaty, dorzucę od siebie książeczkę... o jednym z bohaterów magicznego sezonu 6 pucharów.

Sto lat Pep!!!



#669 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 styczeń 2011 - 12:51

Nie, fotki z WWW - ogolnodostepne.

Dzis mecz po zaliczce 5-0 wiec lepiej oszczedzac naboje na sobote. By dobrze zaczac runde rewanzowa La Liga.
Przydaloby sie 5-0 B)

#670 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 19 styczeń 2011 - 20:52

@kamil i @saski wybaczcie... Dajcie mi jeszcze dosłownie kilka dni na okrzepnięcie i przestawienie organizmu na kilka godzin snu na dobę.


Looooz łowco
Są jakieś życiowe priorytety- mi się póki co nie pali, bo szczerze mówiąc, teraz nie mam nawet kiedy spokojnie usiąść i obejrzeć takie cuś...
Trochę Ci się ustabilizuje, to wtedy się tym zajmiesz :D

BAAAAAARCAAAAAAA :mellow:

Pozdro
Kamil

#671 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:09

@kamil i @saski wybaczcie... Dajcie mi jeszcze dosłownie kilka dni na okrzepnięcie i przestawienie organizmu na kilka godzin snu na dobę.

Dla naszej przeuroczej fanki, w ramach rekompensaty, dorzucę od siebie książeczkę... o jednym z bohaterów magicznego sezonu 6 pucharów.



Mateusz no błagam ... nie tłumacz mi takich rzeczy, przecież to jakby oczywiste ... będę czekać cierpliwie na te płytki choćby do nowego sezonu. Ty tam spokojnie ustawiaj nowe życiowe priorytety :D
Książkę chętnie pożyczę, no ale proszę Cię ... nie w ramach rekompensaty B)

Słuchajcie bo ja już normalnie spałam :unsure:, ale dobrze poinformowane źródła postawiły mnie na nogi wiadomością, że niby przegrywamy :huh: 2:1, teraz widzę, że nawet 3:1 :huh: :huh: :huh:
Gdzie można oglądać to cudo, jeśli nie na Cyfrze?

Dobra już sobie znalazłam ... :unsure:

Emila

#672 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2011 - 00:31

No dobra, czasem przychodzi chwila słabości. Tak kiepskiego meczu w wykonaniu mojej ulubionej drużyny nie widziałem od dawna. Messi - w porównaniu z jego normalną dyspozycją - grał chyba w czapce-niewidce. Bojan - bez komentarza, Mascherano ma pewnie zalety, ale ja ich dziś nie widziałem, Xavi - coś robił, ale gdy nie gra Andres I. trudniej o widoczne efekty, Puyol - nie bez kozery jest ikoną klubu, bardzo go brakowało; Affelay - chyba jeszcze nie... Widoczna była też nieobecność po przeciwległych stronach boiska Villi oraz Alvesa. Nie jestem, kurde, zadowolony. Może dlatego, że nie nazywam się Guardiola i nie mam w perspektywie dalszych bojów ligowych - czego bardzo żałuję :lol:

#673 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 styczeń 2011 - 00:49

No dobra, czasem przychodzi chwila slabosci :D



#674 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2011 - 01:39

Aha, Guzu może mi rozjaśnisz,por favor, i przepraszam, że o to pytam, bo to pewnie głupie pytanie, ale komentator stacji Sport Klub (i to już drugi z rzędu!) wymawia nazwisko Alves jako Alwis. ?Porque? (Lo siento, pero pytajnik mi się nie odwraca...).
Pozdrawiam,
Grego
PS.
Rzeczony komentator zachowywał się dzisiaj, jakby od co najmniej pięciu pokoleń mieszkał w Sevilli, a Barca była wrogiem publicznym numer 1; żenada.

#675 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 20 styczeń 2011 - 08:16

Szkoda, że rezerwy nie dotrzymały kroku. Na szczęście jak się miał kiedyś trafić taki mecz, to był to najlepszy moment.

Chłopcy zabalowali na urodzinach Pepa i byli troche wczorajsi...

Szkoda pięnej passy bodaj 30 meczy bez porażki, ale są też priorytety. A Messi? Leo ma grać mecze życia ze sRealem, Arsenalem, MU czy innymi Bayernami. W przeciwieństwie do Crystyny, któa błyszczy tylko na tle ligowych przeciętniaków. W meczach z wielkimi, nigdy niczego wielkiego nie zagrał.

Cóż, szkoda. Kiedyś to jednak musiało się stać. Ciężko zmotywować ludzi, któzy w piłce zdobyli wszystko, aby wyjść i ganiać do upadłego za drużyną zx II ligi, którą pyknęło się w pierwszym meczu 5 jajo...

Swoją drogą, już w pierwszym meczu Betis grał lepiej niż niejedna drużyna z PD. Także szacuneczek...

#676 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 20 styczeń 2011 - 08:42

Jakoś tak dziwnie.....
Awans awansem....ale te cyferki nie po tej stronie co ZAWSZE....


Każda drużyna ma lepsze i słabsze okresy- a ten styczeń jakiś taki ciężki
Poza tym, uważam dokładnie jak przedmówca...Rezerwowy skład, dodatkowo rewanż z rywalem, którego w I meczu się rozjechało, tak więc rewanż to zwykła formalność...
Grunt, żeby na najważniejsze spotkania tego sezonu byli wszyscy zdrowi i wypoczęci...A Messi? Messi jeszcze nie raz w tym sezonie udowodni, za co dostał Złotą Piłkę


Pozdro
Kamil

#677 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:02

Alwis to i tak lepiej niz Elvis :mellow:

Nie wiem skad to wzial. Tu normalni mowia Alves. Bez akcentu zadnego...ale jakimi drogami logopedii podaza ow komentator to nie mam pojecia. Mistrz komentatorow - Dariusz SZ. jak wiemy ma swoje sztuczki i tricki by rozweselic najwiekszych malkontentow :mellow:


Polscy komentatorzy generalnie (szczegolnie wyborcza i niektorzy c plus polskiego) lubuja sie w tanim ANTY- Barca. To jacys zakompleksini merengues :lol.


Szpakowski zawsze czeka jak Barca zacznie wygrywac by sie rozplywac w epitetach - tak bylo jak zdobywala ostatnia LM...


A Messi? Wczorajsza bramka jego autorstwa, to w wykonaniu kogokolwiek innego bylby gol miesiaca. Ale biedny Messi juz przyzwyczail specow do akcji na tym poziomie B)

W sobote o 22 gramy znow w lidze !

VeB!



#678 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 styczeń 2011 - 17:48

Przyszly chlody (temp spadla nam o 6 st w ciagu ostatnich 48 godzin) a dzis gramy o 22.

Z ciekawostek z naszej branzy : David Villa jest wedkarzem. Dzis pojawil sie z nim obszerny wywiad z jednej z tutejszych gazet. Wspomnial ze za mlodu spedzal czas lazac ze swoim ojcem po rzekach Asturi w poszukiwaniu lososi atlantyckich.

Takze trzymajmy dzis kciuki za wedkarza

VeB!



#679 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 22 styczeń 2011 - 20:59

a dzis gramy o 22.



No i tak uwierzyłam Danielowi w tą 22, że mało brakowało a przegapiłabym mecz :D





#680 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 styczeń 2011 - 23:01

Trzeba być czujnym...

Na szczęście mecz był dość lekki i przyjemny... ale trudno się dziwić, jak się strzela pierwszą bramkę w 2 minucie!

Teraz pora na kolejne potknięcie sRealu!

Jeszcze jedna wygrana i wyrównamy rekord wszechczasów ligi hiszpańskiej w serii wygranych meczów. Mam nadzieję, że to wystarczająco zmotywuje chłopaków.

VeB!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych