Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#1221 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 30 maj 2011 - 22:18

Ja też nie widziałem


No pięknie Panowie, pięknie ... jeden na rybach, drugi się za babami ugania ... to z was za przeproszeniem ... a nie kibice :lol: :lol: :lol:

ale, żebyście się czasem na mnie za ten komentarz nie obrazili to Efex ... special for you ;)

1 połowa
http://www.filesonic.pl/file/1086445281/Barca.vs.Man.Utd.1p. 28.05.2011.DVBRip.XviD.PL.avi

2 połowa
http://www.fileserve.com/file/TEPdvAq/Barca.vs.Man.Utd.2p.28 .05.2011.DVBRip.XviD.PL.avi

Cierpliwości życzę w ściąganiu ... chyba, że nie nalezych do tych cierpliwych, to pewnie za kilka dni znajdziesz jakiś lepszy link :unsure:

pozdrawiam gorąco ... was obu :mellow:

Emilia

#1222 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 31 maj 2011 - 00:44

Dzięki dobra kobieto... Tytułem sprostowania - ja się nie nie uganiam za kobietami, tylko jestem pod pantoflem jednej od niemalże roku :D A teraz cierpliwie ściągam <_<

#1223 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 31 maj 2011 - 08:52

Tytułem sprostowania - ja się nie nie uganiam za kobietami, tylko jestem pod pantoflem jednej od niemalże roku :D


To jest gorzej niż źle zaraz dzwonię do Piotra i będziemy radzili jak Ci pomóc. :lol: :lol: chyba, ze pomocy nie chcesz to wtedy juz całkowita tragedia. :lol: :lol:

heheheh Efi pod pantoflem tego jeszcze nie grali .. :lol: :lol:

#1224 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 31 maj 2011 - 09:05

oj Efuś... sam żeś się prosił o takie bagno... a mogłeś pylić codzień na innym kwiatku... :mellow: :lol:

Ponieważ miałem przyjemność poznać tę szczęśliwą niewiastę, (która jeszcze do końca nie wie w co się pakuje) więc mimo wszystko wierzę, że wyprowadzi Cię na dobrą drogę... jeśli to wogóle jeszcze możliwe...

Tymczasem ssijjjjjj (z sieci)... hahahahaahaha

#1225 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 31 maj 2011 - 09:07

@Maynard, @Saski - dzięki za życzenia!

#1226 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 31 maj 2011 - 11:01

Zbysiu, Mateuszku - dziękuję Wam serdecznie! Dobrze wiedzieć, że zawsze można liczyć na przyjaciół :lol:

@Baloo - spóźnione, ale najszczersze życzenia B) Kiedy pijemy?

#1227 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 31 maj 2011 - 11:33

No teraz to nie wiem kiedy kobieta Cię spuści... (ze smyczy oczywiście) :mellow: :lol:

no coś trzeba wymyśleć... w końcu...

#1228 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:57

Efuś, Kamil - tu macie linki do meczyku w HD. miłego...

http://www.fcbarca.c...=kom&news=36893

#1229 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 01 czerwiec 2011 - 16:39

Efuś, Kamil - tu macie linki do meczyku w HD. miłego...

http://www.fcbarca.c...=kom&news=36893

Dzięki!! Choć przy moim mobilnym necie z ograniczeniami to sobie mogę......hm...może sąsiadki z piętra mają szybszy net? :mellow:

#1230 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 01 czerwiec 2011 - 17:46

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowy. Byłem już na forum zarejestrowany jako Robcyk ale coś się działo z moim kontem.Zawsze czytałem Jerkbait.pl i dziś postanowiłem się ponownie zarejestrować. Barcelonę kocham tak samo jak łowienie na lekki spinning. Visca El Barca!!!

Ps. Wiem jak się pisze Riquelme. Siostrzenica tak mnie podpisała kiedyś więc tak się zalogowałem. Mała byka strzeliła ale nie mam jej za złe hehe :mellow: Zostałem taki niepoprawny Riqelme.

#1231 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 01 czerwiec 2011 - 22:59

Nie bez zazdrości,aczkolwiek zdrowej ,wam wygranej gratuluję nad
MU :D Zadaję sobie tylko pytanie : ilu Wayne-ów potrzebuje Manchester co by z wami wygrać? Embarassed

#1232 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 02 czerwiec 2011 - 00:26

Tofik, piętnastu?! :mellow: i ze dwóch Van Der Sar'ów :lol:
No nie będę się już rozpływał nad nimi, bo zawsze byłem fanem ich gry, więc kiedy tak wygrywają prawie wszystko, głupio mi trochę ;)

#1233 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 czerwiec 2011 - 07:02

Panowie, Barca ma swoje wielkie czasy. Kiedyś miał Milan, Ajax, Real (wówczas faktycznie Real dziś tylko sReal)...

I bardzo się cieszę, że MU godnie podszedł do meczu z szacunkiem, z myślą o tym, aby zmierzyć się z największym przeciwnikiem w prawdziwej i uczciwej grze. Oczywiście piłka nożna to także ogromne pole taktyczne, ale taktyka nie może polegać na zabijaniu gry - tak jak to robi Mou ze swymi drużynami. Wchodząc na taką drogę, już tylko mały włos dzieli od tego, aby na początku meczu podbiec do Messiego, Andresa czy Xaviego i tak go kopnąć w kolano lub inną kostkę, aby nie mógł już grać. Mam też wrażenie, że dzięi totalnemu nastawieniu na destrukcjęgry Barcy, takie próby się pojawiały... Może jeszcze nie celowe, ale jak człowiek przez ileś dni jest nakręcany na fizyczne zniszczenie przeciwnika, to będąc pod presją, może się tak zachować (czerwona kartka Ramosa, zachowanie Adebayora, zagranie Pepe - któe tylko o centymetry nie skończyło się otwartym złamaniem nogi Alvesa + kilka innych zagrywek sRealu).

Cieszmy się, bo to wiecznie trwać nie będzie. Kiedyś ten festiwal pięknej gry się skończy.... a może piękno zostanie, ale wiecznie wygrywaćsię nie da... Barca zawsze grała pięknie... nie zawsze skutecznie.

#1234 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 czerwiec 2011 - 13:15

Gole z finału:
-
-
Inne perełki :D :
-
- ed
Koniecznie z dźwiękiem!!!


#1235 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 16:22

Nie bez zazdrości,aczkolwiek zdrowej ,wam wygranej gratuluję nad
MU :D Zadaję sobie tylko pytanie : ilu Wayne-ów potrzebuje Manchester co by z wami wygrać? Embarassed


Ani jednego. Zwróć uwagę na to, że Anglicy ciągle grają w ten sam sposób, jak w latach 80-tych i 90-tych. (Szkoci też) A, że teraz brakuje im zawodników potężnych i biegających 90+ minut, to inna sprawa. Ostatni sukces angielskiego futbolu to Liverpool (choć baaaardza przypadkowy).
Tak, jak napisał @ Baloo, Barca zawsze grała pięknie, a teraz jeszcze gra baaaardzo skutecznie. I myślę, że ten styl gry jest przyszłościa piłki kopanej. Doskonałe wyszkolenie techniczne poparte taktyką i doskonałymi piłkarzami. No i Leo. Ale nie tylko on. Inni są też doskonali. Co mnie najbardziej się podobało to było to, że nie było rywalizacji kto strzeli bramkę. Ma wygrać Barca. I nikt więcej.

#1236 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 czerwiec 2011 - 11:10

Cules!

Pora domknac temat, ktory poruszylem po zakonczeniu udanego sezonu ligowego.
W zwiazku z zaistnialymi okolicznosciami, jakie mialy miejsce na Wembley 28 V 2011 dokladam druga plyte DVD.
Caly mecz Barcy z MU, do tego ponad godzinny bonus, z radosci pilkarzy, odbierania pucharu itd. Lacznie material ma ponad 3 godziny i znajdzie sie na drugiej plycie DVD.
Material pochodzi z telewizji hiszpanskiej.
A zatem w zestawie znajduja sie :

* wszystkie gole ligowe strzelone przez FCB w sezonie 2010/11
* caly mecz z realem z listopada 2010 (5:0) :mellow:
* caly mecz finalowy z Wembley

W przyszlym tygodniu plyty dla zainteresowanych trafia do Polski, a ja w najblizszych przesle informacje jak to kosztowo wyglada.
Musze zakupic po prostu plyty DVD.
Cala operacja oczywiscie po kosztach, non profit.
Wysylka bedzie z Warszawy - dzieki uprzejmosci @Xaviego.

VeB!



#1237 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 13:09

Mecz o superpuchar Europy - jesli gra sie takowe, chyba tak - z FC Porto bedzie bardzo interesujacy...

26 sierpnia w Monaco. Licze na super widowisko i niejednostronny mecz. Chociaz jesli Porto zagra otwarta pilke...


#1238 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 08 czerwiec 2011 - 21:37

Cules!

A zatem w zestawie znajduja sie :

* wszystkie gole ligowe strzelone przez FCB w sezonie 2010/11
* caly mecz z realem z listopada 2010 (5:0) :mellow:
* caly mecz finalowy z Wembley


YEAH!!
Już nie mogę się doczekać !! :mellow:
Oczywiście czekam na jakieś szczegółowe informacje na PW :D


A tak przy okazji....
http://img36.imageshack.us/img36/4750/barcar.jpg

To co prawda nie Camp Nou, w tle nie Messi(jeszcze :mellow: ), ale jak się nie ma co się lubi....to się kibicuje na miejscu. Trzeba wpajać młodzieży od najmłodszych lat komu mają kibicować :D



P.S. Jakby ktoś się czepiał perspektywy- boisko usytuowane na stromym zboczu i tak to wokół wygląda


Kamil


VISCA EL BARCA!!!

#1239 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 09 czerwiec 2011 - 21:13

Kamil ... to jak już zbierasz drużynę to może podrzucę Ci do kompletu małego Iniestę? :lol: :lol: :lol:
Nawet urodziny obchodzi razem z Andresem :D
... tylko, że dopiero drugie :D

Emila

#1240 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 09 czerwiec 2011 - 21:43

Kamil ... to jak już zbierasz drużynę to może podrzucę Ci do kompletu małego Iniestę? :lol: :lol: :lol:
Nawet urodziny obchodzi razem z Andresem :D
... tylko, że dopiero drugie :D

Emila

Mały Meśśi :mellow: ma 2,5 roku, ale już zdolniacha wie, że najlepszy piłkarz na świecie to Meśśi, najlepsza drużyna to Barsa, a jak przybija piątkę, krzyczy Manita :lol:

Niech jeszcze trochę podrośnie, to już mu wujek powie jak wołać na kolegów ze stolycy <_<


Kamil




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych