Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#1501 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 grudzień 2011 - 15:24

...a tak przy okazji zupełnie, to CUMPLEANOS FELIZ - STO LAT Danielu i oby Barca sprawiła Ci jutro najlepszy prezent!

taaaaaaaakich ryb!

#1502 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 09 grudzień 2011 - 22:11

Danielu :D

Sto laaaat !!! Sto laaaaat !!! :D

A, że nie jestem specjalnie muzykalna to .. trzymam kciuki, żeby Barca jutro zafundowała Ci super prezent urodzinowy :mellow:

E.

#1503 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 10 grudzień 2011 - 08:39

Wszystkiego Najlepszego Danielu!! :D

Sto lat i samych 2,5m potworów :mellow:


Już dziś........ <_<

#1504 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 10 grudzień 2011 - 22:19

Podesłał by ktoś na szybko link do darmowej transmisji z jako taką jakością?

mam :D przegapiłem 2 gole ale mam....

#1505 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 10 grudzień 2011 - 23:24

Ale jaja, tak jak stawiałem 1:3 :mellow:

#1506 OFFLINE   wiesławek

wiesławek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaPisz

Napisano 10 grudzień 2011 - 23:57

I 3 punkty odrobione Super

#1507 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 grudzień 2011 - 00:13

Pieknie BARCA i pieknie dziekuje za zyczenia i pamiec :D

VeB!

Koncertowa gra Andresa, Xaviego,Cesca, Alexisa, Messiego, Puyola i pozostalych :D



#1508 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 11 grudzień 2011 - 00:37

Jose Mourinho pastuch to uznany
na madryckiej hali wypasa barany
jeden baran łysy, drugi zarośnięty
pierwszy nie ma mózgu, drugi jest pogięty.
Po madryckiej hali ganiają barany
tylko w meczu z Barcą wypas nie udany
liga mistrzów blisko, Jose w wielkim stresie
z Barcą w półfinale, Messi ich rozniesie.
Real odpadł z hukiem, stado znów przegrało
to wina UEFY, spisek jakich mało
Kończąc tę opowieść wspomnieć trzeba jeszcze,
że madryckie barany to są zwykłe leszcze

Hehhe balon rośnie że aż strach, przebrał miarę no i wyszło jak zawsze :mellow:

#1509 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 11 grudzień 2011 - 00:43

troche sie obawialem tego meczu ...a tu taka slodka wygrana ...moze wiedzieli ze Guzu chce prezentu :lol: ....

#1510 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 11 grudzień 2011 - 06:58

:mellow: :lol: :mellow:

#1511 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 11 grudzień 2011 - 11:24

Obstawiałem 4-1 i wiele się nie pomyliłem...Ale nie ma co narzekać

Pierwsza bramka nieco zaskoczyła, a już miałem nadzieję, że lata, kiedy Valdek popełniał takie błędy, minęły bezpowrotnie...To ustawiło mecz na dobre kilkanaście minut. Na szczęście chłopaki się otrząsnęli i z każdą minutą się rozkręcali. Drugą połowę już grali swoje i skończyło się tak, jak wszyscy sobie tego życzyliśmy

BAAAARCAAAAAA!!!!!!

:mellow: <_< :mellow:

#1512 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 11 grudzień 2011 - 17:38

Ze zacytuje tfurczo klasyka: prawdziwy zespół poznaje sie nie po tym, jak zaczyna ale po tym, jak konczy. :mellow:

#1513 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 11 grudzień 2011 - 18:20

Mimo ze jestem kibicem Realu-to tylko pogratulowac

Od kilku sezonow cos Real ma kompleks Barcelony,mimo ze z innym dobrymi druzynami typu Valencia,Sewilla sobie radzi--nawet na wyjazdach-Barca wyraznie mu nie lezy :wacko:


No ale nic to-mam nadzieje ze walka o mistrza bedzie do ostatniej kolejki ;)

#1514 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 grudzień 2011 - 19:51

Furda tam nakoksowani kopacze z Barcelony , cóż to za podnieta .. :wacko:
Kilkanaście dni temu odeszła na wieki Montserrat Figueras . To mnie martwi bardzo . Tu Katalonia ma naprawdę w plecy ..


#1515 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 11 grudzień 2011 - 21:48

Tuz przed meczem ogladalem skladanke baboli Valdesa i zastanawialem sie kiedy bedzie powtorka. Dlugo czekac nie musialem :lol: Poza tym to troche rozczarowany jestem, bo nie bylo tradycyjnej zadymy na koniec. Na szczescie Krysia nie zawiodla i dala popis teatralnych gestow po zmarnowanych okazjach.

#1516 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 11 grudzień 2011 - 22:07



zdjęcie mówi samo za siebie :D

Załączone pliki

  • Załączony plik  39863.jpg   29,02 KB   160 Ilość pobrań


#1517 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 12 grudzień 2011 - 08:44

:lol:

#1518 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 12 grudzień 2011 - 08:54

Furda tam nakoksowani kopacze z Barcelony , cóż to za podnieta .. :wacko:


Tak jak zwyczajnie lubię Twoje cięte komentarze i wielokrotnie trafne uwagi (choć nie zawsze łatwe do odczytania), tym razem się z Tobą nie zgodzę.

Jest to podnieta i to ogromna dla każdego kibica sportu, jakikolwiek by nie był w dzisiejszych czasach. Odejście uznanej divy to wielka sprawa, ale zupełnie inny wątek, inna dziedzina życia.

W tym przypadku podniecamy się współczesną historią piłki nożnej. Sam nie jestem wielkim fanem skórkokopów, ale Barcę uwielbiałem od zawsze, bo jako kibic sportu lubię wydarzenia na najwyższym poziomie. Daltego mimo niechęci do piłkie, zawsze śledziłem MŚ czy ME. Choć nigdy nie pasjonowałem się krajowymi rozgrywkami ligowymi, nie śledziłem wyników ligi niemieckiej czy angielskiej, to zawsze ceniłem hiszpan za styl, technikę. Czekałem na kolejnych mistrzostwach aż w końcu los się odwróci i powiedzenie grają najpiękniej, przegrywają jak zwykle się nie sprawdzi. I się doczekałem... Barcelona też nie zawsze wygrywała, ale zawsze grała wyjątkowo urodziwie i ktoś kto choć trochę obserwuję ten sport, powinien to przyznać bez względu na preferencje klubowe.

Co jakis czas, w różnych dyscyplinach pojawia się fenomen. Już to kiedyś pisałem, że ja miałem szczęście, że za moich w pełni świadomych czasów (bo jako dziecko nie wiele pamiętam i nie bardzo umiałem zrozumieć występy Maradonny, Platiniego, widziałem raptem kilka meczy Magica Larrego Birda, nie pamiętam najlepszych siatkarzy, nie rozumiałem w pełni talentu Agassiegio i jego kosmicznych gier z Samprasem, itp), za moich czasów miałem możlwiość przeżyć Chicago MJa i teraz Barcelonę. Bo Barca z Romario, Koemanem, Stoickovem i Guardiolą też była wielka, podobnie jak ta z Deco i Ronaldinho, ale to ta dzisiejsza Barca jest tym fenomenem. Więc choć mam koszykarskie serce i mam raczej mieszane zdanie o skórokopach, to podniecam się jak nastolatek przed każdym meczem Barcy!

Więc jest to Sławku podnieta do kibiców sportu, bo od 3 lat jest to dzisiejszy szczyt tej dyscypliny. Obok tego się nie przechodzi obojętnie.

GD. Nie był to idealny mecz Barcy. Valdek nie strzelił takiego babola od kilku ładnych lat. Dużo strat, pozwolili Krystynie zmarnować dwie 100% okazje. Potrafili jednak zdominować przeciwnika i choć nie wszystko się udawało, znów kazali za sobą biegać jak na boisku szkolnym. taki niepozorny Iniesta był w tym wręcz nieprzyzwoicie bezczelny. szkoda tylko, ze gdy cała Hiszpania oklaskuje tego gracza (choćby za zwycięskiego gola w finale MŚ) to w stolycy pożegnały go gwizdy. sReal i jego kibice jeszcze długo nie nauczy się przegrywać z godnością.

@Guzu - chyba fajny prezent?!?

#1519 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 12 grudzień 2011 - 14:36

Tak, prezent super.

:D



#1520 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 grudzień 2011 - 18:59

No cóż, kolejne rozczarowanie dla kibiców Realu.
Barca zagrała dobrze, a Real bardzo słabo. Widać było z jakim respektem podchodzą do FCB i to im wiązało nogi.

Niestety to co napisałem po przegranym superpucharze się sprawdziło. Real nabawił się kompleksu, z którego chyba szybko nie wyjdzie. Barcelona ma tak wielką przewagę psychiczną nad Realem, że każde niepowodzenie w meczu (e.g. stracona bramka na 1:1) podcina drużynie Mou skrzydła i wiara w dobry wynik znika. Mou ma wielki problem do rozwiązania, a problemy z wiarą we własne siły nie rozwiązuje się ani łatwo ani szybko. Są budowane przez zwycięstwa, prestiżowe osiągnięcia, ale problem w tym, że ten kompleks dotyczy jednej drużyny i tylko na niej może zostać rozwiązany. Kółko się zamyka.

Real raczej nie przełamie w tym roku hegemonii Barcelony w bezpośrednich pojedynkach (nie wiem jaki psycholog musiałby porozmawiać z CR7), ale to nie oznacza, że przegra ligę hiszpańską. Myślę nawet, że scenariusz, w którym przegra oba derby i wygrywa tytuł mistrza hiszpanii jest bardzo prawdopodobny. Takie zwycięstwo jednak będzie gorzkie.

Mou będzie potrzebowal świerzej krwi, arogantów, pewnych siebie 'bezszczelnych' piłkarzy typu Ibra lub takich, którzy nie są skażenie kompleksem Barcy. W Europie takich jest mało :D.

Dlatego ciekaw jestem jak poradzi sobie Santos i Neymar. Jeśli Neymar zaliczy dobry występ to trafi do Realu, może nawet na kolejny sezon.

Tymczasem gratulacje.

PS
W końcu ładne bramki Barca strzeliła, zupełnie nie typowe jak na Barcelone.

PPS
@Matek, przestań już z tym 'sRealem'. Nie zachowuj się tak zwolennicy krzyża, oburzeni, że nie wszyscy w niego wierzą.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych