Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#1781 OFFLINE   Sobol

Sobol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 29 marzec 2012 - 19:57

A co tu porównywać gówno do twarogu <_<

#1782 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 29 marzec 2012 - 20:02

Raczej bym porównał gówno do kawioru.

#1783 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 29 marzec 2012 - 20:06

A nie wydaje wam sie, ze kilka akcji przekombinowali? O jedno podanie za duzo, tak jak wtedy gdy Sanchez byl na czystej pozycji gdzies w okolicy 11 metra i zamiast zapakowac pile do bramki, to ladnie odebral pietka do tyly do chyba Iniesty, ktory oddal strzal z duzo gorszej pozycji. Uwielbiam patrzej jak pilka wedruje od nogi do nogi, ale ile mozna :lol:



W tym meczu Barcelona rozklepala i obrone Milanu i sama siebie ---az prosilo sie o wiecej strzalow z dystansu przy tak skomasowanej obronie.
B)

#1784 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 09:56

Kolejny świetny pod względem taktycznym mecz przeciwko Blaugranie. Abstrahując od wszystkich za i przeciw to już 3 mecz, w którym nie idzie Barcie z Milanem i tu właśnie upatruję ten cień szansy na awans do kolejnej rundy... B)

#1785 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 30 marzec 2012 - 13:18

tu właśnie upatruję ten cień szansy na awans do kolejnej rundy... B)

Aczkolwiek defensywną, z nie nastawioną na zdobycie bramki taktyką Camp Nou zdobyć będzie im ciężko...Na szczęście <_< :mellow:

#1786 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 13:49

[quote]
tu właśnie upatruję ten cień szansy na awans do kolejnej rundy... B)
[/quote]
Aczkolwiek defensywną, z nie nastawioną na zdobycie bramki taktyką Camp Nou zdobyć będzie im ciężko...Na szczęście <_< :mellow:
[/quote]

Przypomnij mi Kamil w ostatnich kilku latach drużynę, która przyjechała na Camp Nou z zamiarem atakowania Barcy i wróciła po tym zabiegu z korzystnym wynikiem? B)
Szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu z TĄ Barcą, i to tak niewielkie,to gra z kontry.

#1787 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 30 marzec 2012 - 15:01

TYm razem muszę się zgodzić z elpojo. Obiektywnie, kontra to jedyna szansa Milanu i pokazał to w pierwszym meczu, że przy odrobinie szczęścia szansa całkiem realna. Realna - fuuuuuujjjj.... co za okropne słowo....

też się trochę tego obawiam, bo jakiś głupi rzut rożny, bramka z dupy i jeśli do tego czasu Barca nie bedzie prowadziła 3:0 to może być ciężko wyrównać przy takiej obronie (7-8 zawodników). Co gorsza bramkowy remis daje awans przyjezdnym i piękny sen pryska...

Dlatego obstawiam 2:0 dla Barcy!!!

#1788 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 30 marzec 2012 - 16:32

Przypomnij mi Kamil w ostatnich kilku latach drużynę, która przyjechała na Camp Nou z zamiarem atakowania Barcy i wróciła po tym zabiegu z korzystnym wynikiem? B)
Szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu z TĄ Barcą, i to tak niewielkie,to gra z kontry.

Żadna
Kontrować będą, bo w bezpośrednim starciu szanse mają raczej niewielkie...Trzeba wierzyć w doświadczenie Puyola i że Pique odrzuci w niepamięć kilka swoich zagrań z ostatnich meczy...A jak z tyłu zagra Barca na 0, to luuuzik- z przodu na pewno pokażą na co ich stać :D

#1789 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 19:24

A ja się nie zgadzam. Milan grał TYLKO z kontry. Bał się zaatakować frontalnie. Ale to tylko moje spostrzeżenia. Drużyna, która nie boi się przeciwnika atakuje, i atakuje, cały czas. 7 obrońców na ostatniej linii zabrało Milanowi dynamiki ataku. Jeszcze raz: to moje spostrzeżenia.


#1790 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 marzec 2012 - 21:11

Milan grał TYLKO z kontry

I oby Allegri nie wpadł na nonszalancki plan i nie próbował tego zmieniać... :mellow:
Jeśli do przerwy będzie 0 po stronie Milanu zrobi się pikantnie B) Baloo, wolę określenie z kontry niźli z dupy :D


#1791 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 marzec 2012 - 16:01

Z dupy, czy z wolnego albo z kontry - bez różnicy. Katalończykom może się tak nie wydawać, ale Milan u siebie ugrał więcej, niż Barca na wyjeździe! Oczywiście przyjmując założenie, że Milan jest słabszy, szanse ma mniejsze, a bramka z dupy zawsze paść może B) Ja nie kupiłem i nie kupię twierdzenia, że grali oszczędnie i na wyjeździe stąd taki wynik. No chyba, że to była zasłona dymna i Messi już wie, że np. pobije swój rekord ilości bramek w meczu LM, a przyjezdnym nie wpadnie żadna bramka z... pośladków :lol:

Pozdrawiam
Grzesiek

#1792 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 01 kwiecień 2012 - 13:47

Dalej 6pkt różnicy...Meczyk ciekawy, Pique wreszcie coś pograł, Tello oprócz wywalczenia karnego jakoś średnio widoczny, świetny Alexis....
Teraz czekam na wtorkowe starcie... <_<

#1793 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 kwiecień 2012 - 09:23

umówmy się, że bramka z dupy to taka, w której piłka spada w polu karnym do nikogo i gdzieś tam się odbija jeszcze ze trzy razy i w końcu taki Ibra czy inny makaron dostawia nogę i piłka wtacza się do bramki. Mistrzem swego czasu był niejaki Pippo Inzaghi (sorki jeśli coś przekręciłem).

Kontra to kontra, ale ostatnio MarszczyRano jest w gazie i dobrze pilnuje przeciwników.

Łatwy mecz nie będzie, ale w końcu to Barca. Messi ostatnio jakiś senny... Nie podobał mi sie już w dwóch ostatnich meczach.
nie rusza do piłek, tak jakby nie wierzył do końca, że dostanie dobre podanie...

i niestety Pampeluna nic nie ugrała, a liczyłem na nich... mało casu się robi... mało....

#1794 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 02 kwiecień 2012 - 10:20

Jak napisaliscie ,, z dupy ,, od razu mnie skojarzył tylko on.
Filippo ,, pippo ,, Inzaghi.

Sorry za OT :D

#1795 OFFLINE   danlok

danlok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaD-wo

Napisano 03 kwiecień 2012 - 13:33

niestety superpippo nie jest zgłoszony do LM.... ale na szczęscie do gry wrócił Pato który lubi strzelać bramki Barcelonie ;)

Forza Milan!

#1796 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:09

Forza Milan!

Takie okrzyki to w wątku o makaroniarzach

VISCA EL BARCA!!!!!!!

#1797 OFFLINE   danlok

danlok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaD-wo

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:14

Trzeba was Kamilu troszkę zdeprymować :D Choć najważniejsze aby to był piękny, czysty i bezbłędny ( chodzi mi o sędziów ;)) spektakl

#1798 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:51

Trzeba was Kamilu troszkę zdeprymować :D Choć najważniejsze aby to był piękny, czysty i bezbłędny ( chodzi mi o sędziów ;)) spektakl

FORZA MAGICO MILAN ! ! ! :mellow:

P.S. Oddaje się łaskawemu osądowi admina odnośnie nadużycia koloru czerwonego

#1799 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:56

A co nas ma zdeprymować? To niech włosi się martwią- ich kibiców raczej słychać na trybunach nie będzie.. Wierzę, że ten mecz rozstrzygnie się korzystnie dla Barcy. Wystarczy, że będzie min. normalna murawa- już w sobotnim meczu było widać różnicę w La Liga- precyzja podań, przyjęć, piłka podążała od zawodnika do zawodnika bez podskakiwania na jakiś muldach itd., jak miało to miejsce na San Siro...A już zawodnikom motywacji na pewno nie zabraknie i pokażą swoją szybkość, precyzję, finezję i skuteczność w wykańczaniu akcji...

BARCA!!!!! :mellow:

#1800 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:01

Nikt nie zapomina kto jest murowanym faworytem tego meczu...
Nikt też nie zagwarantuje, że faworyt awansuje dalej :mellow:
Czuję, że Milan stać na awans, boisko zweryfikuje wszystko...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych