Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Jak mozna usunac swoja zawartosc?


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,309 posts

Posted 31 March 2015 - 13:00

Admini mają opcję skasowania postów ale nie chcą z niej skorzystać.



#22 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,558 posts

Posted 31 March 2015 - 13:16

Jak by komuś zależało, to by załatwił środkami jakie były by potrzebne jeśli nie szło by się dogadać.  Wpis jest własnością intelektualną autora i może go sobie wyedytować do zera. Chyba, że byłaby umowa dwustronna, ale takiej nie ma. 



#23 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 31 March 2015 - 14:42

Gorzej, jesli dzieje się to pod wpływem wkurwu i chwilowego focha.

Jak napisane wcześniej - autoban na jakis czas, dystansu i... Wtedy można wybierać co dalej.



#24 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 31 March 2015 - 15:18

Olac i po sprawie, lowcow internetowych mamy wielu, niesprawdzonych teori w ich glowach jeszcze wiecej ale jak staja sie bezczelni to juz sie mozna wku...ic, przyjedzie, zobaczy, zdobedzie, nalowi sie ryb i bedzie po sprawie ale jak znam zycie to wiecej naploszy niz polowi, teorie w glowie niekoniecznie przekladaja sie na ryby na wedce, wspaniale woblery okazuja sie kiepskimi, ale musze przyznac ze kolo mnie wpienil jak malo, jak bedzie taki sam w realu to jest pare fajnych dzielnic gdzie bedzie popularny: 

 

Attached File  Kielo London.jpg   16.56KB   6 downloads


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Mariano Mariano, Predatorhunter and 2 others like this

#25 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,079 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 31 March 2015 - 16:32

@Bujo - nic by nie było.

Wróciłbyś po godzinie i zastał biednych "gangsta" ze łzami w oczach i moczem w butach. :D  ;)


  • Predatorhunter likes this

#26 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3,549 posts
  • LokalizacjaP L

Posted 31 March 2015 - 17:28

Tamten wątek został zamknięty, więc, proszę, nie przenoście tej dyskusji tutaj.



#27 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,309 posts

Posted 31 March 2015 - 18:24

Jak by komuś zależało, to by załatwił środkami jakie były by potrzebne jeśli nie szło by się dogadać.  Wpis jest własnością intelektualną autora i może go sobie wyedytować do zera. Chyba, że byłaby umowa dwustronna, ale takiej nie ma. 

 

 

Niestety, wpisy takie jakie sa na forum w 99,99% nie podlegaja ochronie.



#28 OFFLINE   daniel.

daniel.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 posts
  • LokalizacjaPrzedgórze sudeckie

Posted 31 March 2015 - 20:51

Internet ma moc, wielu ludzi już złowiło deprechę forumową, ratuj się panie i jedź na ryby odetchnąć w spokoju i ciszy......



#29 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,665 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Posted 31 March 2015 - 21:53

@Grunwald nie pękaj, Twój nick do czegoś zobowiązuje :) .Każdy ma chwilę słabości, też miałem, głowa do góry :) .

Po chudych latach są tłuste :rolleyes: .

Na dodatek ma odwagę z takim nickiem mieszkać w Helmutowie :D .Ma chłop jaja!!! :clappinghands:

Witek czas goi rany . :highfive:


  • Jozi, Tomy, Dagon and 2 others like this

#30 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,945 posts
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Posted 31 March 2015 - 22:18

Witek,

Pogoda faktycznie nie sprzyja wyprawom nad wodę w celu redukcji złych myśli,ale żeby takie rzeczy wypisywać :wacko: ;)

Chyba musimy do tej Holandii szybciej wyruszyć niż planujemy :P

"Niklas" przestanie szaleć to się złapiemy B)


  • Negra likes this

#31 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 01 April 2015 - 07:20

Zapowiadają lepsza pogodę w kolejnych tygodniach. Spokojnie panowie ... jeszcze chwila i nikt nie będzie teoretyzował - pojawia się ryby na forum. Majówka już za miesiąc.
  • Dagon, Mariano Mariano and Negra like this

#32 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,558 posts

Posted 01 April 2015 - 14:31

Niestety, wpisy takie jakie sa na forum w 99,99% nie podlegaja ochronie.

 

Dlaczego? Musiałbyś iść z tym do sądu żeby się przekonać, chyba że masz info o takim precedensie to podaj. 



#33 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1,188 posts
  • LokalizacjaCieszyn

Posted 02 April 2015 - 21:10

Jestem na tym forum od samego początku i widzę jedną  tendencję ,wartość finansowa zaczyna brać górę nad wartością merytoryczną .

Kwestią czasu jest pobieranie opłaty za rejestrację .Co niektórzy  moderatorzy już dawno temu zaczęli lawirować po innych orbitach może ich żony biją i muszą odreagować .

Słabo to zaczyna wyglądać .Z niecierpliwością czekam na ostrzeżenie ewentualnie bana .


  • ...not here likes this

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 03 April 2015 - 06:54

Tomi - forumowicze tworzą wartość merytoryczna. Zamiast pisać ten wpis zawsze możesz napisać o kolejnych swoich doświadczeniach wędkarskich. Wybór należy do każdego z nas w co inwestuje energię.

Ci do moderatorów. Jeśli forum miałoby 100 userów można bardzo szczegółowo rozpatrywać każdy wpis ale przy takim ruchu jak mamy jest to nie możliwe. Oczekiwanie od moderatorów nieomylności to tak jakby czekać na cud. Dlatego niech każdy z forumowiczów pilnuje porządku na forum i im pomaga a nie utrudnia.
  • Friko, robert67, Kuba Standera and 1 other like this

#35 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,852 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Posted 03 April 2015 - 08:17

Poza tym co piszesz Remek jest przecież w każdym poście taki magiczny przycisk "ZGŁOŚ" w prawym dolnym rogu, każdy z forumowiczów może go użyć jeśli widzi nieprawidłowości, z pewnością ułatwi to pracę moderatorom. ;)


  • Friko and woblery z Bielska like this

#36 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1,188 posts
  • LokalizacjaCieszyn

Posted 03 April 2015 - 08:17

Remku jak słusznie zauważyłeś forum tworzą ludzie tylko wasza polityka powoduje że wielu wartościowych ludzi już dało sobie spokój następni są kwestią czasu.

Nie wypowiadał bym się na ten temat gdybym był tu od roku ale jestem od 10 lat i wiem ile i jakie osoby przewinęły się tutaj .

Dzięki Jerku poznałem kilka fajnych osób w tym jedną bardzo ważną dla mnie osobę i to jest nieoceniona zasługa tego forum dlatego staram się patrzyć obiektywnie i nie oczerniać Jerkbaita  bezpodstawnie .Piszę tylko to co widzę i co mi się nie podoba .Reszta jest git :)


  • Dienekes and spy like this

#37 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,309 posts

Posted 03 April 2015 - 08:35

Dlaczego? Musiałbyś iść z tym do sądu żeby się przekonać, chyba że masz info o takim precedensie to podaj. 

 

 

A niby dlaczego miałyby podlegać ochronie?



#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 03 April 2015 - 15:12

Remku jak słusznie zauważyłeś forum tworzą ludzie tylko wasza polityka powoduje że wielu wartościowych ludzi już dało sobie spokój następni są kwestią czasu.

Nie wypowiadał bym się na ten temat gdybym był tu od roku ale jestem od 10 lat i wiem ile i jakie osoby przewinęły się tutaj .

Dzięki Jerku poznałem kilka fajnych osób w tym jedną bardzo ważną dla mnie osobę i to jest nieoceniona zasługa tego forum dlatego staram się patrzyć obiektywnie i nie oczerniać Jerkbaita  bezpodstawnie .Piszę tylko to co widzę i co mi się nie podoba .Reszta jest git :)

 

Chętnie porozmawiam z Tobą na ten temat. Odezwę się na priv.