Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

1 Targi rękodzieła Wędkarskiego w Europie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 31 marzec 2015 - 17:30

Witam wszystkich pasjonatów wędzisk ręcznie robionych.

 

Jestem organizatorem pierwszych targów rękodzieła wędkarskiego w Europie, które odbędą sie 18-20 wrzesień 2015r. w Mrzeżynie.i szukam wystawców robiących wszelkiego rodzaju przynet Hand Made.

 

Jeśli uważasz że twoje przynety sa wyjątkowe i jesteś gotowy pokazać je Wędkarskiej Polsce i Europie - dołacz do nas, to niepowtarzalna szansa.

 

Nasze targi mają na celu promocje Polskiego Rękodziela Wędkarskiego w Polsce i Europie.

Jak wszyscy wiecie nasze rekodzielo należy do światowej czołowki rekodzieła, cieszy sie coraz większym uznaniem w całej Europie i na innych kontynetach.

 

Dlatego chciałbym zaprosić wszystkich rękodzielników do wzięcia udziału w naszej imprezie jako wystawców. Mamy już dużą grupe artystow która zdecydowala pokazać u  nas prace, obecnie to jest ponad 20 osób. Ilośc miejsc jest ograniczona bo pozostałe miejsca wystawowe przeznaczone sa dla promocji firm z branży turystyki wędkarskiej i portale wędkarskie. Chętnych zapraszam do współpracy a pozostałych jako odwiedzających.

 

Zróbmy wswpólnie coś z czego będziemy najlepsi w Europie i nie zaprzepaśćmy takiej szansy,

Każdego zainteresowanego proszę o odwiedzanie stron i kontakt na priv.

 

Nie podaję linków do stron bo to bylby spam!!!

Każdy bez problemów znajdzie wszystkie informacje.

 

Napiszcie co myślicie o takiej imprezie.

Pozdrawiam

danielg


  • RokiFishBoa lubi to

#2 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 31 marzec 2015 - 17:33

no ja juz miejsce dzieki Bogu mam zaklepane :D  :D  :D  :D  :D  :D  faktycznie coraz wiecej chetnych a miejsc malo :D  :D


  • danielg lubi to

#3 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 marzec 2015 - 17:45

Patronat WŚ. Zapowiada się poważnie.

Co do linków, to zapytaj moda. Może zezwolą, w końcu jaki to spam?


  • danielg lubi to

#4 OFFLINE   Kogut Fishing

Kogut Fishing

    Pozytywnie zakręcony...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Filip

Napisano 31 marzec 2015 - 19:15

Super wydarzenie :) Szkoda , że nie mogę się na nim pojawić :( Od dawien dawna  twierdzę  , że rękodzieło wędkarskie w Polsce jest na najwyższym poziomie  :D  :D ...

Daniel powodzonka .. 

Pozdrawiam 


  • Sambor i danielg lubią to

#5 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 31 marzec 2015 - 20:31

Dla mnie miejscówka też już zaklepana , a ja pomału ruszam z pracami nad przynętami, może i jakieś wedki z mojej pracowni zabiorę .

 

 

Załączony plik  DSCN9491.JPG   186,69 KB   21 Ilość pobrań


Użytkownik Piotr Lipiec edytował ten post 31 marzec 2015 - 20:32

  • Dagon, Paweł R. i danielg lubią to

#6 OFFLINE   Sambor

Sambor

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • LokalizacjaSmołdzino
  • Imię:Przemek

Napisano 31 marzec 2015 - 20:45

zapraszam i ja :)
 


Użytkownik milupa edytował ten post 31 marzec 2015 - 20:49

  • Kuballa44 i danielg lubią to

#7 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 31 marzec 2015 - 20:59

I ja tez zapraszam szykuje sie bardzo ciekawe spotkanie ,chyba trzeba pomału szykować przynety!


  • danielg lubi to

#8 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 31 marzec 2015 - 21:20

Zapowiada się bardzo ciekawa impreza.

Może kolejne targi zostaną zorganizowane w bardziej skomunikowanym mieście. ;)


  • danielg lubi to

#9 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 31 marzec 2015 - 22:06

Wojti na pewno w przyszlości rozpatrzymy inną lokalizację, w tym roku organizacyjnie nie daloby rady a i finasowo nas nie stać na duże miasto. Jak będzie sukces to bedziemy mieli w koncu cos swojego. Wtedy bedzie można pomysleć o takiej lokalizacji aby wszystkim bardziej pasowalo. Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za wsparcie i dobre słowo. Linki sa nie potrzebne to bylby moze spam i autoreklama, dziękuję moderatorom za pozostawienie wątku pomimo tego ze może forma nie do końca taka  jak powinna być.



#10 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 31 marzec 2015 - 22:58

Ja niestety nie przyjadę.

Fajnie byłoby spotkać (wreszcie) oko w oko wirtualnych znajomych, uścisnąć dłoń, pomacać Wasze dzieła i pochwalić się własnymi. Ale to za daleko. 

Jak dla mnie.

Trzymam jednak kciuki by impreza się udała, była cykliczną i docenianą w branży.

 

Ilość i jakość Twórców przynęt, woblerów, jerków, wszelkiej maści blach i jigów, (Twórców z wielkiej litery) w naszym kraju jest niebywała. Coraz więcej znakomitych pracowni rodbuilding'u. Postęp w umiejętnościach niesamowity. Niemała w tym rola jerkbait.pl, że mamy czym się pochwalić. 

Warto, by branża (a i zwykli wędkarze) zdali sobie sprawę z tego potencjału. Zobaczyli wszystko w jednym miejscu. Idea targów świetnie tu pasuje. Życzę powodzenia :)


  • danielg lubi to

#11 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 01 kwiecień 2015 - 05:31

Ja wiem że Bielsko to daleko ale juz mamy kilku wykonawców z najdalszych zakatkow kraju jak Ustrzyki i Bieszczady. Dlatego jeszcze raz proszę kolege o zastanowienie - wszak cel słusznyi wyjatkowy Wkońcu mozemy być "Hand Made-owym centrum Europy". Przyjazd i czas na przyjazd to jest wyzwanie i nie podklega to dyskusji bo koszt samego wyjazdu jest duzy. Ale cel i możliwości nie do wycenienia: Mozliwośc uściskania dloni ludzi którzy tak wiele robia dobrego, możliwośc chwilowego porozmawiania i zrobienia zdjęcia, poradzenia najmlodszym jak zaczynac.itd..... TO nie do WYCENIENIA



#12 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 01 kwiecień 2015 - 06:57

Pół roku temu miałem udar. Fizycznie wciąż nie doszedłem do poprzedniej sprawności. Taki maraton - nie dla mnie...



#13 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 kwiecień 2015 - 07:56

Danielu widzę że w wątku działasz, a na moją wiadomość nie odpowiedziałeś, czekam na odpowiedź.



#14 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 08:52

"1 Targi rękodzieła Wędkarskiego w Europie"

Daniel sprawdzałeś czy NA PEWNO jest to pierwsza inicjatywa taka w Europie? Czy tak po prostu sobie nazwałeś żeby więcej osób przyciągnąć na te targi? Według mnie takie dane są wyssane z palca. Od kilku lat odbywają się takie targi we Francji.  :ph34r:


  • @Wojti lubi to

#15 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4614 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 kwiecień 2015 - 09:09

"1 Targi rękodzieła Wędkarskiego w Europie"
Daniel sprawdzałeś czy NA PEWNO jest to pierwsza inicjatywa taka w Europie? Czy tak po prostu sobie nazwałeś żeby więcej osób przyciągnąć na te targi? Według mnie takie dane są wyssane z palca. Od kilku lat odbywają się takie targi we Francji.  :ph34r:


Możesz zapodać jakieś linki do tych francuskich targów?

#16 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:48

https://www.facebook...15099990&type=3



#17 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4614 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:57

Dzięki.

#18 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 01 kwiecień 2015 - 11:10

Pojechałbym na taka imprezkę , ale niestety praca.



#19 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:38

Z tego co mi wiadomo to targów Hand Made w Europie nie było, miałem potwierdzenie z całej Europy i pytałem wszędzie gdzie się dało. Nie ma takiej informacji w żadnej redakcji wędkarskiej. To co zamieściłeś to jakięś spotkanie, może warsztaty, może kiermasz, nie wiem,nie znam francuskiego na tyle aby przetłumaczyć precyzyjnie. Ze zdjęc wynika że to jakaś lokalna impreza. Pomysł jest mój i "nie wyssałem z palca". Równie dobrze może się zaraz okazać że w Plsce w jakiejś maleutkiej wioseczce zrealizowano coś podobnego. To co zamieściłeś oprócz mini informacji nie ma oni strony ani nic więcaj ani organizatorów. Może coś przeoczyłem.

 

Ja jestem pewien tego co robie i lotne hasełka mnie nie interesują. Zresztą nie można porównać tamtej imprezy do naszej bo nasza jest skierowana do rękodzielników z całej Europy.

 

Koledzy jeśli macie jakieś pytania to najpierw napiszcie na priva a nie wprowadzacie niepokój.



#20 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:43

Milupa, odpowiedziałem omyłkowo na twoją informacje do głownego admina tak jak poleciłeś na biuro@jerkbait.pl. Myślę że jeśli on nie stwierdzi naruszeń w tym względzie to nie będzie problemu. Zrobiłem dokładnie tak jak prosiłeś. Czekam na odpowiedź. ZObaczymy co z tego wyjdzie