Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kobiety w Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 15 maj 2015 - 19:22

mój kumpel miał kiedyś w pudełku streamera z włosia.... jakby to powiedzieć... nieogolonej panny  ... 

 

Nieogolonej panny?Godzilla czy ki ch...j !?


  • szatan4432 lubi to

#22 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 15 maj 2015 - 20:09

Nieogolonej panny?Godzilla czy ki ch...j !?

Zadbana :D  :lol:  :D



#23 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 15 maj 2015 - 20:10

Tylko czekać B) aż zjawi się jakiś rock&rolowiec i zapoda,- Elka. Kaśka, Zośka dawaj zdjęcie bobra żebym wiedział z której okolicy wybrać coś pod okonia, pstrąga itd...

O "bobrowych" muchach i jigach było już nie raz, więc tu chyba można sobie podarować, chyba, że ktoś uważa iż takie teksty zwabią kolejne panie do bywania na jerku...

Nie znam się oczywiście na kobietach, ale wydaje mi się, że nie zachęcające są takie teksty co więcej wydaje mi się, że "one " później myślą o "nas" : sentymentaliści, mitomani i erotomani klawiatury, co to w każdym prostym lub zakrzywionym przedmiocie byle miał więcej niż 3 cm już coś widzą...


  • platynowłosy, HaDe i Eluska lubią to

#24 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 17 maj 2015 - 12:58

Jak będziesz wystawiała na giełdzie Twórców to może wziąłbym dla Córeczki kilka takich cacuszek w kwiatki, albo najlepiej jakbyś namalowała różowego w hello kitty, miała by swojego pierwszego woblerka;)

 

Zamówienia proszę priv.Z kwiatami już są gotowe na zbyciu



#25 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 17 maj 2015 - 13:02

 

Nie znam się oczywiście na kobietach, ale wydaje mi się, że nie zachęcające są takie teksty co więcej wydaje mi się, że "one " później myślą o "nas" : sentymentaliści, mitomani i erotomani klawiatury, co to w każdym prostym lub zakrzywionym przedmiocie byle miał więcej niż 3 cm już coś widzą...

 

Dokładnie trochę to niesmaczne,pewnie dlatego niektóre panie wolą tylko biernie obserwować