Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spotkanie nad Bugiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:32

Byłem z rodziną w sobotę nad Bugiem po drugiej stronie i nieco wyżej. Niestety miałem za mało czasu, żeby przyjechać na zlot :(  

Pomachałem chwilę wędką bez rezultatu. Strasznie niski stan wody w rzece. Ostatni raz coś podobnego widziałem w 2000 roku.

 

Czekam na relację :)



#162 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2015 - 23:30

a o Witku tzw Stefanie zapomnieliście ,że się mimo choroby przyczłapał :P Dorota Rafka Stefanowa :P

W_N_3598.jpg

W_N_3599.jpg

W_N_3600.jpg

W_N_3604.jpg


Użytkownik witek edytował ten post 07 lipiec 2015 - 16:29


#163 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 07 lipiec 2015 - 20:29

I jakby podsumować całość tego wątku? Nie bardzo mam pomysł.  :wacko:

Najpierw statystyka: 25 chętnych na spotkanie, 14 potwierdziło, 5 obecnych na stałe i 4 odwiedzających plus dwie małżonki. Obecni stale: @BOSMAN76, @tibhar, @Hubertus, @Novis i piszący te słowa. @czocho i @tomi101 odwiedzili nas, mimo obowiązków rodzinno – służbowych, dzięki Wam za to. @Sacha był obecny non stop duchem i okresowo ciałem, jako, że ma domek niedaleko, a w nim gości. Dziękuję Darku za pomoc w przygotowaniu miejsca i wspomaganie nas lodem i lodówką, w tej lampie trudno byłoby wytrzymać bez tego. Miło było poznać małżonkę, przekaż pozdrowienia. I wreszcie szacun dla Ciebie @witku, że mimo poważnych kłopotów ze zdrowiem, znalazłeś chwilę dla nas (Rafka, fajnie że zajrzałaś).  :wub:

Kilka zdań na temat samego spotkania.

Pogoda była fatalna, temperatury równikowe, zero wiatru, słońce non stop. Do tego brak wody w rzece, ryby całkowicie nieaktywne, więc wędkarsko totalna porażka. Kilka śmiesznych chlupnięć kleniowych na płyciźnie w środku rzeki, po zmroku, nie dawało nadziei. Najbardziej aktywnym wędkującym był @tibhar, nieco mniej @BOSMAN76, pozostali mieli zbyt mało wiary w sukces. 

Towarzysko było super. Pogwarzyliśmy, pogmeraliśmy w pudłach, pokręciliśmy młynkami, powyginaliśmy wędy. Czego więcej trzeba na spotkaniu serdecznych kumpli? Jadła i napojów nie zabrakło, choć jeden rudy gość wynosił lewiznę. Obie noce mieliśmy z wizytami liska, który pięknie pojadł sobie naszej kiełbasy, karkówki i innych przysmaków. Nawet Huberta okulary powędrowały wzdłuż rzeki, na szczęście wędkarze to uczciwy naród i przypadkowi spinningiści przynieśli je do obozowiska.  :)

Podsumowując, przesympatycznie spędzony weekend, dzięki wielkie tym, którzy pojawili się, choćby na chwilę. Zapracowani i zajęci innymi sprawami niech żałują, mają czego. Jak to zwykle bywa, co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Nie da się opowiedzieć wspólnie spędzonych chwil, więc jedźcie na kolejne zloty i zlociki, bo warto.

Poniżej kilka wspomnień zatrzymanych w kadrze.

Załączony plik  IMGP3295.JPG   102,3 KB   7 Ilość pobrań

Załączony plik  IMGP3296.JPG   29,69 KB   7 Ilość pobrań

Załączony plik  IMGP3297.JPG   56,94 KB   6 Ilość pobrań

Załączony plik  DSC07391.JPG   104,66 KB   6 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_20150703_212839.jpg   32,67 KB   6 Ilość pobrań



#164 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1906 postów
  • Imię:Robert

Napisano 07 lipiec 2015 - 20:48

,,Nie da się opowiedzieć wspólnie spędzonych chwil, więc jedźcie na kolejne zloty i zlociki, bo warto" - kwintesencja takich spotkań.

Oby więcej ich było.


  • witek lubi to

#165 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 lipiec 2015 - 10:15

Bartek! Dzięki za podsumowanie! Klimaty klasa! Myślę, że warto się spotykać.

Podsumowując, przesympatycznie spędzony weekend, dzięki wielkie tym, którzy pojawili się, choćby na chwilę. Zapracowani i zajęci innymi sprawami niech żałują, mają czego. Jak to zwykle bywa, co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Nie da się opowiedzieć wspólnie spędzonych chwil, więc jedźcie na kolejne zloty i zlociki, bo warto.


A to jest świetne!
  • witek lubi to

#166 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1860 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:38

Zaprawde powiadam wam...było zajefajnie, kto nie był niech żałuje i liczę na więcej takich inicjatyw :D

A co do frekwencji to Team Łódzki jak już zadeklaruje swoje przybycie...to nie ma lipy B)



#167 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 08 lipiec 2015 - 20:34

Bartek! Dzięki za podsumowanie! Klimaty klasa! Myślę, że warto się spotykać.


A to jest świetne!

Wodzu!

Wychowałem się na takich zlotach i spotkaniach. Wiele z nich organizowałem wraz z kumplami. Niektóre z nich nie były takie wcale kameralne. Wiem, nie każdy ma czas i możliwości przyjazdu. Ale w czasach dzisiejszych, niełatwych dla każdego z Nas, chęć poznania nowych miejsc i nowych kolegów ( z czasem być może przyjaciół), oraz możliwości  obcowania w naprawdę urokliwych miejscach naszego pięknego kraju jest tym,co kocham najbardziej.

Ci, co mnie znają, wiedzą o tym. Rybałka czasami wypala, a czasami nie. Powiedzmy sobie szczerze, każdy z Nas wędkuje i osiąga wyniki w swoich miejscówkach i na swoich wodach. Nie napinajmy się za wszelką cenę na spotkaniach i zlotach. Tam się dzieją rzeczy, których próżno szukać na swoich, indywidualnych wyprawach. Ach, nie jestem Wam w stanie wytłumaczyć pewnych przeżyć. Jedno wiem na pewno. Takie spotkania, to szacunek dla kumpli, Natury i naszych słabości. Zresztą, Hubert mówił Ci o takich spotkaniach na zlocie w Szwecji. To, co powiedział, to połowa tego, w czym miałem możliwość uczestniczyć i organizować na terenie całego kraju.Bartek to wie, a z Hubertem pojadę na najbardziej oddalony zlot i spotkanie w Polsce, po to, żeby poznać część z Was, Koledzy. To tyle.



#168 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 lipiec 2015 - 13:46

hej hej 

 

Ostatnie zdjęcie autorstwa @witek. -  Hubert wyciąga pomocną dłoń w stronę Bartka. Moim zdaniem pojawia się pewna symbolika.., co symbolizuje? - przyjażń?, braterstwo? a może po prostu Hubert chce zabić muchę...? :D    

 

Chłopaki miło było Was poznać. Ogladam zdjęcia i się uśmiecham. Fajnie było,kameralnie ale fajnie.

@Novis - to prawda że Ciebie każdy lubi...  ;)

 

Pzdr.  ;)

 

@Novis - Wszystkiego Najlepszego za okazji urodzin  :)


Użytkownik tibhar edytował ten post 09 lipiec 2015 - 14:03

  • witek lubi to

#169 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 09 lipiec 2015 - 17:23

Dzięki, Mariuszku i za życzenia i pogaduchy do 3 rano :D



#170 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9507 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 09 lipiec 2015 - 17:51

Bartek, Piotrek. Widzę wciąż w znakomitej formie :good:


  • witek lubi to

#171 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 09 lipiec 2015 - 19:38

Dzięki Waldku, dajemy radę  :)


  • witek i popper lubią to

#172 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 09 lipiec 2015 - 19:55

Bartek, Piotrek. Widzę wciąż w znakomitej formie :good:

Dziękulski, Waldeczku. Brakło Mekamila, no cóż , życie. Szczerze mówiąc, i Ciebie brakowało, dawnośmy się nie widzieli. Ale, bez żadnych tłumaczeń,  to i tak gdzieś tam w Polsce się namierzymy. :lol:

I szacun dla Wici@Stefana, który, nie będąc w pełnej formie, zawitał do Nas wraz z Dorcią, i pogadał, fotki porobił i na duchu Nas podniósł.Przepraszam, Wicia, iż nie wspomnieliśmy o Tobie. Upał wypalił mi część mózgu, odpowiedzialną za pamięć. Cieszę się, iż mogłem Was zobaczyć wraz z Rafką. Dużo zdrowia, Witeczku!!!


Użytkownik Novis edytował ten post 09 lipiec 2015 - 20:03

  • witek, popper i bartsiedlce lubią to