Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Majówka 2015.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 maj 2015 - 13:18

Trzy dni po kilka godzin, efekt - 4 kaczodzioby we dwóch. Brały tylko w niedzielę i tylko na wahadłówki. Największy tak między 65 a 70 cm.



#162 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 05 maj 2015 - 21:47

Ja dziś otworzyłem sezon na tym samym jeziorze nad które jeżdżę od 5 lat... no i niestety chyba był to ostatni raz "otwierający" sezon. 4 godziny łowienia i jedno puknięcie. Zero ruchu na wodzie. Najgorsze jest jednak to, że gdy jeździłem tam pięć lat temu było masę drobnego szczupaka, a i zdarzały się większe (powyżej 70 cm). Obecnie to drugi sezon z rzędu gdy wracam o kiju z tego jeziora.... No niestety słabo to wygląda.

 

Po powrocie z wojaży weselnych zrobiłem też rozeznanie u znajomych i wychodzi, że wszędzie w moim rejonie nie było rewelacji. Ot pojedyncze ryby powyżej 70 cm. Większość rozmówców twierdzi, że woda zimna, ale.... szczupaki już wytarte dawno dawno temu. Może coś się ruszy za jakiś czas.



#163 OFFLINE   Maja 2

Maja 2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaBartoszyce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Majewski

Napisano 06 maj 2015 - 23:00

Ja tradycyjnie rozpocząłem na rzece Łynie w moim pięknym mieście, miały być bolenie i szczupaki. Tradycyjnie też oczywiście wyszedłem na zero. Nie umiem łowić ryb ;) . Jestem mistrzem no kill :lol: .